• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

معرفی بهترین مراکز خرید کیش و قشم

۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ صبح توسط unknown.)
ارسال: #21
RE: معرفی بهترین مراکز خرید کیش و قشم
دقیقا دوستم با تبلیغایی که از قشم دیده بودم نمی دونم جزیره هفتگانه خلیج فارس و... انتظار یه جای شیک و توریستی رو داشتیم که خب متاسفانه نبود برعکس کیش با این که تابه حال 7 بار رفتم ولی اگه الانم ولم کنن با سر میرم چون اعتقاد دارم خاکش جذبه داره هیچ وقت از دیدنش سیر نمیشی

(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ عصر)Fatima H نوشته است:  مرسی مهسا جوووووووون
پس همون کیش با سلیقم بیشتر جور در میاد. بنظرت میشه با 2 تومن سر وته کل مسافرت (هتل، بلیط، سوغاتی، گردش ...) هم آورد؟ مثلا واسه 4 شب و 5روز؟

میشه به شرطی که به عید نوروز برنخوره و زودتر برین یا اگر حتما عید میرین قید هتل 5 ستاره مخصوصا داریوش رو بزنین من دو سال پیش عید رفتم داریوش شبی 250 دادیم الان فک کنم خیلی گرون باشه البته اون موقع پارمیس 150 بود برین هتل 4 ستاره صدف یا مریم خیلی تمیزن
نقل قول
 سپاس شده توسط Fatima H ، farzaneh_del ، سراب ، سراب ، nasibe_603
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #22
بچه ها با شوشویی تصمیم گرفتیم بریم قشم. منم فک کردم که یه سری از جهیزیه امو اونجا بگیرم. به نظرتون قشم واسه چی خوبه؟ چیا بگیرم اونجا؟کسی میدونه چقدر

قیمتهاشون با اینجا فرق داره؟مثلا آرکوپال و قابلمه و اینا؟

و اینکه هر کس چقدر میتونه بار بیاره؟

گچین و میشی نزدیکه قشمه؟یکی از بچه ها میگفت اونجا واسه لوازم برقی کوچیک خوبه. یعنی تو قشم لوازم برقی کوچیک مثل اتو و بخار پز و اینا خوب نیست؟

بی امضا!
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، nasibe_603
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #23
عزیزم به جنسای قشم اعتماد نکن همش چینیه

عروسی 27 آذر 94
آرایشگاه:مریم رهنما
آتلیه : باراد آریا
لباس:مزون هستی
تمام انرژی های مثبت و واسه قشنگ ترین روز زندگیم جذب میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط Setareh Soheil ، سراب ، سراب ، nasibe_603
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #24
سیتی سنتر قشم هم راه افتاده، کیفاش خیلی خوبن، رنج قیمتاشم از 60- 70 ب بالاست...
چند تا نمایندگی هم داره...
البته به طور کامل مغازه هاش باز نشده، آهااا اینم بگم که پاساژش قشنگ قشنگه... Big Grin و بعد از سیتی سنتر ستاره خوبه در آخر هم پردیس...

و اما درگهان، دریا که بیشترش چینیه، واسه خرید دو دلفین خوبه...

و یه چیز دیگه هم بگم که قشم و درگهان واقعا شانسیه چون زود به زود جنس میارنو، ویتریناشونو عوض میکنن، واسه همین باید برید تو مغازه کارارو ببینید... Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار امدادی ، بارانک ، سراب ، سراب ، nasibe_603
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #25
قشم باید جنس شناس باشه ادمWink
برادر من 2سال اونجا بود...کلی چیزای خوب میورد...و مفتBig Grin
از شلوار جین بگیر تا ارایشی و بلیزای جینگیلی که الحق جنسای خوب بودااااا...برادرم میگفت جنس خیلی قاچاقی وارد میشه...مثلا 4صبح همینجور جنس خالی میکردن...میگفت قشم پای ادم راه میره میخوره به جنسBig Grin ولی خب جنسای تقلبی هم زیاد داشت..باید حواس جمع باشینWink
کیش از لحاظ پاساژ و هتل لوکس تره...چون بیشتر رشد کرده...قشمم چندسال دیگه میشه مثل کیش....Smiling
پاساژای کیش ببا نقد من:Big Grin
مروارید: قیمتا مناسب و جنسا خوب و گشنگ....باید بگردین
بازار عربا: بنجل و قیمتا پایین
زیتون:کوچولو موچولو و متوسط
ونوس:جنسا خوب و قیمتا رو به بالا
خلیج فارس:چرت و پرته..نرید....Big Grin
مرجان: تقریبا کوچیک و قیمتا مناسب
پدیده کیش: حتما سر بزنیند...خیلی پیشرفت کرده نسبت به چندسل قبل...اگه عاشق گل مصنوعی هستین برین اینجا...اینقدر قشنگه ادم حیرون میمونه...متونع...اگه ظرفای خوشگلو تزیینی میخوای برین اینجا..خلاصه بد نیس...1ساعت کم کم طول میکشه توی پدیده بچرخین...خوبه..برین حتماWink
پردیس 1 و 2: بهترین برندا و شیک ترین ها و قیمتای خفن را از اینجا بخواهیدBig Grin
پانیذ:بدک نیس
مرکز تجاری: قیمتا گرون و جنسا شیک و بیشتر برند
یه مغازه هست توی مرکز تجاری ما همیشه شوگولاات کاکائو هامونو ازونجا میخریمBig Grin ووووووویییی... ارایشی های خوبی هم داره
از نظر گردشی:
ساحل مرجان
اسکله تفریحی
پیست دوچرخه
غروب کشتی یونانی
پلاژ
راستی جنگ هتل ها رو برین برنامشو بگیرین حتما برین...بعد صفر جنگ های شادی میذارن...اهنگ های شاد و بزن و برقص..اهاااان..قرش بدهBig GrinBig GrinBig Grin
جت اسکی و قایق شیشه ای و پاراسل و قایق توی ساحل مرجانNew2

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman90 ، سالومه ، farzaneh_del ، سراب ، nasibe_603
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #26

گفتی جت اسکی.... آخ آخ آخ . بار اول از ترس داشتم میمردم! عین مجسمه شده بودم Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ عصر توسط پرستیژ.)
ارسال: #27
(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ عصر)unknown نوشته است:  بهترین مرکز خریدای کیش به نظر من پردیس 2 و مرکز تجاریه البته به ترتیب اولویت نوشتم وسایل مارکدار و البته فوق العاده گرون بقیه پاساژ ها برای یه بار دیدن بد نیس ولی خیلی کم پیش میاد چیز به درد بخور پیدا کنی
توی قشم هم حواستون به جاهایی که خرید میکنین باشه زیاد کلاهبرداری میکنن چیز مرغوب هم کم پیدا میشه ولی بین پاساژها ستاره از بقیه بهتره

باهات موافقم دوستم من کلا فقط پردیس 2 رو پسندیدم. یک فروشگاهی بود اسمش یادم نیست چینی ها یک همچین چیزی بود ما نرفتیم اون چطوره؟پاساژ مروارید هم خوشم نیومد یکی دیگه هم بود اونم که اصلا خنده دار بود اسمش یادم نمیاد همش جنسای چینی.بنظرم قیمت ها شکلات خارجی ها هم کمتر از تهران بود
میدونید مسئله اینه که اکثر برندها به خاطر تغییراتی که داشتند به تهران اومدند یعنی جنس هاشون به گمرک شهریار و تهران و ... منتقل شدند درحالیکه قبلا کیش واقعا خصوصیات یک بندر آزاد رو داشت و برای وارد کننده صرف داشت که کالا رو حتی همونجا بفروش برسونه.

پریا عشقممممممممممممممممممم دخترمممممممممممممم ملوسممممممممممممممممم
نقل قول
 سپاس شده توسط farzaneh_del ، سراب ، سراب
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #28
(۲۰-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ عصر)بهار امدادی نوشته است:  گفتی جت اسکی.... آخ آخ آخ . بار اول از ترس داشتم میمردم! عین مجسمه شده بودم Big Grin

بهار پاراسلشو خیلی دوس داشتم سوار شمSadSadSad
شوشو هم پایه بودا...
به مامانم گفتم این شکلی شد:DodgyDodgyDodgyDodgy
شوشو:EmbarrasedEmbarrasedEmbarrased
من:HuhHuhHuhHuh
بازم مامانم:DodgyDodgyDodgy
خلاصه نشد...ولی قراره سری بعد رفتیم بپیچیم بریم سوار شیمBig Grin

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار امدادی ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #29
پرستیژ جون واقعیتش نمیشناسم اون مغازه رو چون تجربه به من ثابت کرده مغازه های چینیارو نرمCool
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ صبح
ارسال: #30
بچه ها من هفته پیش قشم .درگهان و گچین بودم .قشم قیمت لباساش نسبت به شیراز ارزون تر بود ولی جنسای برقیش از شیرازم گرون تر بود .مثلا من سرخ کن بدون روغن تفال قشم قیمت کردم بدون گارانتی گفت 650 .ولی اومدم شیراز با گارانتی می گفت 590 ....... Huh
درگهان هم بیشتر لباس داشت که با قشم تفاوتی خیلی نداشت Sleepy
گچین هم چندتا بازارچه کوچولو داشت که من چیز خاصی ندیدم که ارزون باشه .میگفتن وسایل برقیش ارزونتره که من ماشین ظرفشویی بوش بدون گارانتی قیمت کردم گفت 2 ملیون .بعد اومدم شیراز تحقیق کردم اولا فهمیدم که اون که من دیدم ترکی بوده (از روی شماره مدلش ) .بعدم شیرازهمون مدل المانیشو با گارانتی میداد 2400 .
خوب چه کاریه.......؟Dodgyآدم از شهر خودش بخره که ه صرفه تر هست
این بود تجربیات من از قشم و درگهان و گچین گردی...Cool

همه چیز داره به بهترین نحو پیش میره Hehe!
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط بارانک ، zoho1381 ، سراب ، سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام