• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

معرفی بهترین مراکز خرید کیش و قشم

۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #11
RE: معرفی بهترین مراکز خرید کیش و قشم
بهترین مرکز خریدای کیش به نظر من پردیس 2 و مرکز تجاریه البته به ترتیب اولویت نوشتم وسایل مارکدار و البته فوق العاده گرون بقیه پاساژ ها برای یه بار دیدن بد نیس ولی خیلی کم پیش میاد چیز به درد بخور پیدا کنی
توی قشم هم حواستون به جاهایی که خرید میکنین باشه زیاد کلاهبرداری میکنن چیز مرغوب هم کم پیدا میشه ولی بین پاساژها ستاره از بقیه بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط jennnifer ، farzaneh_del ، سراب ، سراب ، لنگه دمپایی ، nasibe_603
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #12
سوال دومم چی؟

لحظه تولد پسرم ناب ترین و بی نظیرترین لحظه زندگیم بود، خدایا شکــــــــــرت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، nasibe_603
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #13
منم قشم چند سال پیش رفتم خیلی قیمتاش خوبه درسته کیش شیکتره اما به قول بچه ها گرونتره نسبت به قشم.قشم هم اگه بگردین چیزای خوب داره

عاشق همسرم هستم New2
نقل قول
 سپاس شده توسط jennnifer ، سراب ، nasibe_603 ، احسانه
  • گروه ژ
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #14
فاطیما جون قشم فقط یه هتل 5 ستاره بین المللی داره که در دست تعمیره و مسافر نمیگیره هتل های 4 ستاره زیاد داره ولی به اسم 4 ستاره ان بیشتر مثل مسافر خونه هستن از نظر امکانات و رفاه و بهداشت اصلا خوب نیستن هرچند هتل 5 ستاره اش هم واقعا 5 ستاره نبود ولی حداقل تمیزتر از بقیه بود
ولی کیش هتلای بزرگ و شیک زیاد داره البته پول زیاد هم داره اگه برای ماه عسل میخوای بری به نظر من کیش بهتره ولی اولویت اولت هتل داریوش بعد هتل پارمیس هتل داریوش شبی تقریبا 100 تومن از پارمیس گرونتره
نقل قول
 سپاس شده توسط Fatima H ، jennnifer ، farzaneh_del ، سراب ، سراب ، nasibe_603
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ عصر توسط بهار امدادی.)
ارسال: #15

از کیش به راحتی میتونید قشمم برید . با قایق فاصله اش یک ساعته . من یه بارم اینجوری رفتم. از نظر گردشگریم کیش جاهای خوشگل داره چند تا ولی قشم خیلیییییی بیشتر داره . همشم به فکر خرید نباشید بچه ها . یادمه بار اول که رفتم قشم از بس قیمتا مناسب بود عین 4 5 روزی که اونجا بودیمو فقطو فقط تو مراکز خرید وقت گذروندم واسه همین اصلا و اصلا هیچ جای تفریحیش نرفتم ولی دفعه های بعدی دیدم واییییی چه قدر جاهای خوشگل داره SurprisedLub من هر دوشو دوست دارم. آدم باید جفتشم بره . هر کدوم یه خوبی داره که اون یکی نداره Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط Fatima H ، jennnifer ، Aseman90 ، farzaneh_del ، ghazaleh_ali ، Nazy ، isan_fb ، nasibe_603 ، زن باران (مهتاب65) ، خانوومي ، fatima475 ، احسانه
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #16
آخههههههههه ما تازه عروسی کردیم ولی ماه عسل نرفتیم، من میگم عید بریم کیش، شوشو هم قبول کرد ولی میگهههه دلم میخواد زمانی بریم که جیبامون پرررررر پول باشه و هر چی دیدی برات بخرمممم اما من خیلی هم اهل خرید تو مسافرت نیستم، میگم بریم ولی زیاد خرید نکنیم. حالا که دیدم بچه ها میگن قشم قیمت خریدش مناسبتره خواستم ببینم هتل هاشم همینطوره! آخه تا حالا نرفتممم، فک نمیکردم هتل هاش داغون باشن!!!

لحظه تولد پسرم ناب ترین و بی نظیرترین لحظه زندگیم بود، خدایا شکــــــــــرت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط jennnifer ، سراب ، سراب ، لنگه دمپایی ، nasibe_603
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #17
فاطیما جون اگه برای تفریح و استراحت میری کیش ولی اگه قصدت خرید قشم هرچند فک نمیکنم اونجا چیز به درد بخور پیدا کنی من یه بار رفتم قشم با 4 نفر از دوستام بلیط برگشتمون برای 4 روز بعد بود اون قدر خورد تو ذوقمون که فردای رفتن با قایق رفتیم بندر عباس که برگردیم تهران میخوام تصور کنی چقد ضایع بود
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ عصر توسط jennnifer.)
ارسال: #18
مهسا شاید اون توقعی که از قشم داشتی مثل کیش بوده ، واسه همین خورده تو ذوقت ......

من که احتمالا میرم کیش دو سه روز بعدم قشم !! فکر کنم بهتر باشه اینجوری Big Grin
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #19
مرسی مهسا جوووووووون
پس همون کیش با سلیقم بیشتر جور در میاد. بنظرت میشه با 2 تومن سر وته کل مسافرت (هتل، بلیط، سوغاتی، گردش ...) هم آورد؟ مثلا واسه 4 شب و 5روز؟

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #20

بله من هم کیش رفتم و هم قشم. واقعا هیچ کدومشون هیچی ندارن اما از نظر تمیزی و لوکس بودن کیش خیلی خیلی بهتر از قشم. من جاهای دیدنی قشم و دوست داشتم اما مراکز خریدشو اصلاااااااااااااااا

با آرزوی بهترینها
نقل قول
 سپاس شده توسط لنگه دمپایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام