• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

معرفی بهترین شامپوها (2)

۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #161
RE: معرفی بهترین شامپوها (2)
مانلی جان من موهام خیلی چرب نیس ولی خشکم نیس
اما از وقتی پسرونه زدم چون کوتاه بود خیلی زودتر چرب میشد و شامپوم جوابگو نبود
منم یه مدته کلییر مردونه میزنم خیلی راضیمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #162
(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ عصر)'مانلی22' نوشته است:  
(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۱۷ عصر)'Sepid72' نوشته است:  مانلی جان من موهام خیلی چرب نیس ولی خشکم نیس
اما از وقتی پسرونه زدم چون کوتاه بود خیلی زودتر چرب میشد و شامپوم جوابگو نبود
منم یه مدته کلییر مردونه میزنم خیلی راضیمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

من فقط دو روز موهام چرب نشه راضیمتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif 

خب ببین منم یه روز درمیون دوش میگیرما؟
ولی خب هیچوقت موهام قبل حموم رفتنم اونقدرا چرب نیس.
ولی کلا من عادت دارم زیاد دوش میگیرم

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #163

(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ عصر)'مانلی22' نوشته است:  
(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ صبح)'hadis sh' نوشته است:  من یه عمر با چربی مو درگیرم و عارضم ک=خدمتتون که هیچ درمانی نداره 
من چندتا دکتر هم رفتم و هیچ درمانی براش نیست
تصویر: images/smilies/sleepy.gif
فقط میشه شست و شست که این چربی باعث نشه موهات بریزه 
یه راهکار دیگه هم ک من و اکثر موچرب ها راضی هستیم این که موهات رو رنگ کنی ؛ اینجوری موهات یه لایه میاد روش و نسبتا خشک میشه و چربی رو میگیره 
دکلره  ک خیلی خوبه ولی از اون ور نوک موها خشک میشه و کلا داستانی داره این مو چرب تصویر: images/smilies/dodgy.gif

خب با یه بار رنگ کردن درست میشه یا همیشه باید رنگ کنم

متاسفانه باید همیشه رنگ کنی تصویر: images/smilies/undecided.gif

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #164
موهای من خیلی خیلی چربه اگه بخوام موهام خوب باشه هر 12 ساعت باید دوش بگیرم . برای من رنگ کردن مو اصلا تاثیر نداره فقط وقتی موهام دکلره داره می تونم یک روز در میون حموم کنم . 
الان چند وقته شامپو کافئین سریتا میزنم . یکم بهتر شده تا 24 ساعت موی معمولی دارم تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
. ولی بازهم نمی تونم یک روز در میون حموم کنم تصویر: /images/smilies/new/sad.png

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22 ، hadis sh
۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #165

بچه هایی که هر روز میرید حموم می دونید یک علت چربی موهاتون همین موضوعه !! یک مدت امتحان کنید یک روز در میون برید حموم میبینید دیگه موهاتون اونجوری چرب نمیشه !
در ثانی شستن هر روز مو به مو اسیب میزنه ! هر چقدرم این شامپوها خوب باشه ! بازم بلاخره ماده شیمیایی

من شامپو پنتن و هم نرم کننده ام پنتن ! البته از ایران نخریدم ( یکی از دوستام از ترکیه یا دبی برام میاره هر دفعه )

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، آرینا 1220 ، heven
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #166
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۵۰ عصر)'ساحلی' نوشته است:  بچه هایی که هر روز میرید حموم می دونید یک علت چربی موهاتون همین موضوعه !! یک مدت امتحان کنید یک روز در میون برید حموم میبینید دیگه موهاتون اونجوری چرب نمیشه !
در ثانی شستن هر روز مو به مو اسیب میزنه ! هر چقدرم این شامپوها خوب باشه ! بازم بلاخره ماده شیمیایی

من شامپو پنتن و هم نرم کننده ام پنتن ! البته از ایران نخریدم ( یکی از دوستام از ترکیه یا دبی برام میاره هر دفعه )

ساحلی جان من دکتر رفتم و همین رو بهم گفت . گفت یک روز در میون برو چند وقت امتحان کردم گذشته از ظاهر داغون موهام ( تو محیط کار و بیرون ) موهام بعد از 24 ساعت شروع به ریزش میکنه از چربی منم اصلا طاقت این یک قلم نداشتم بعد از 10 روز دیگه ادامه ندادم . 

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #167

(۱۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ صبح)'آرینا 1220' نوشته است:  
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۵۰ عصر)'ساحلی' نوشته است:  بچه هایی که هر روز میرید حموم می دونید یک علت چربی موهاتون همین موضوعه !! یک مدت امتحان کنید یک روز در میون برید حموم میبینید دیگه موهاتون اونجوری چرب نمیشه !

ساحلی جان من دکتر رفتم و همین رو بهم گفت . گفت یک روز در میون برو چند وقت امتحان کردم گذشته از ظاهر داغون موهام ( تو محیط کار و بیرون ) موهام بعد از 24 ساعت شروع به ریزش میکنه از چربی منم اصلا طاقت این یک قلم نداشتم بعد از 10 روز دیگه ادامه ندادم . 

دقیقا منم چندباری که دکتر رفتم همین رو گفته که یکی از مهمترین هاش همین که تند تند میشوری و شستشوی زیاد خودش باعث چربی و تحریک غدد چربی میشه
بعد ماها که موهامون چرب به نظرم نباید با شامپو موهای چرب شستشو بدیم موهامون رو , چرا ؟؟
چون ماها که  چه بخوایم چه نخوایم هر روز یا یکی دوروز در میون باید بشوریم و این شامپوهای چرب هم که تاثیری نداره جز اینکه ساقه و نوک موها رو بیشتر خشک میکنه و در نتیجه مو از ریسه چرب و از نوک و ساقه خششششک  میشه 
باید با شامپو مخصوص موهای خشک یا شامپو بچه بشوریم که اثرات تخریبیش کمتر باشه حداقل 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام