• هیژا
  • نسیم عقیلی

معرفی بهترین شامپوها (2)

۱۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #151
RE: معرفی بهترین شامپوها (2)
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ عصر)'*کیانا*' نوشته است:  
(۸-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ صبح)'hadis sh' نوشته است:  
(۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ عصر)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها شامپو بچه ممکنه ضرر داشته باشه؟ یا وقتی موها رو تمیز میکنه دیگه مشکلی نداره؟

نه هیچ ضرری نداره 
تازه به کسایی که روزانه حموم میکنن هم شامپو بچه رو توصیه میکنن چون کم ضررترین هستش 
و حتی برای شستشوی چشم و آرایش چشم هم  گزینه خیلی خوب و موفقی

دیروز رفتم شامپو بچه بخرم برای مو مشاور داروخانه میگفت شامپو بچه PH موهات رو میریزه بهم و خوب نیست.. من که توجه نکردم به حرفش اما ذهنم درگیر شده.. حرفش تبلیغاتی بود به نظر شما هم؟

شامپو بچه بدرد موهای بزرگسالان نمیخوره چون قدرت پاک کنندگی خیلی پایینی داره. من یه مدت استفاده کردم دیدم موهام پر از شوره شد گذاشتمش کنار.

نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا* ، hadis sh
۱۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ عصر توسط sherioshahab.)
ارسال: #152

(۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ عصر)'ایلین1366' نوشته است:  سلام من هم کف سرم خشکه وهم ساقه موهام ،جدیدا کف سرم خارش پیدا کرده ،قبلن اصلا اینجوری نبودم ،خیلی هم شامپوهای مارک مختلف استفاده کردم اما با همش اینجوری میشم ،الانم پنتن استفاده میکنم مدل دوکارش هم شامپو وهم توش نرم کننده داره این حس میکنم یکم بهتره اما شما چه شامپوی پیشنهاد میکنید؟
سان سیلک واورال و پنتن مدل ریپیر و گلرنگ وکلیر و گارنیر مدل زیتون و... استفاده کردم باهمش خارش گرفتم

دلیل خارش حساسیتت به sls سدیم لوریل سولفات تو شامپوهاست ، همه ی شامپوهایی که گفتی دارنش و عامل ایجاد کف تو مواد شوینده است ، باید شامپو فری سولفات استفاده کنی. بهترینایی که ن راضی بودم ازشون گود ورچو ( بهترینه ) اچ اس لاین ، لاکمه بوده 

(۹-بهمن-۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ عصر)'کیاناز' نوشته است:  دوس جونا سلام. ببخشید من نمیدونستم مشکلمو کجا مطرح کنم اومدم اینجا نوشتم.
موهای من حالت داره (نه لخته نه فر یه حالت موج دار) چون رشد موهام زیاده و ریشه ها زود درمیاد مجبورم تند تند رنگ کنم.
بخاطر همین خیلی خشک شدن موهام. یه مدته قبل حمام روغن آرگان میزنم یکی دو ساعت میمونه بعد میشورمش ولی زیاد تاثیر نداره.
میخام ببینم شما راه حلی ندارین؟ هزینه اش مساله ای نیس برامNew1New1

یا کراتین کن ، یا حوصله بزار ماسکهای خونگی درست کن ، یا از ایران زیما روغن ترکیبی و تقویت مو بگیر که عااااالیه ، روغن ارگان و ماکادمیا برای بعد از حمام بزن ، روغن نارگیل زیتون یا بادوم قبل از حمام بزن دوساعت 
اما بهترینش روغنای ایران زیماست ، شامپو فری سولفات هم‌ استفاده کن ، ماسک موی بعد از حمام انرژی نوع کراتین ( صورتیش ) هم خوبه ، ببین از بین این گزینه ها کدوم به بودجت میخوره

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366 ، کیاناز
۱۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #153
میشه یه شامپو بدن ایرانی که توش دونه های اسکراب داشته باشه و همچنین بعد از شستشو حس لیزی به بدن نده معرفی کنید؟ 

آزادی در نفی همه ی تعلقات است؛ جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است! 
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۱۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #154

من بین شامپو بدن ایرانی این از همه بیشتر دوست دارم حس خوبی بهم دست میده
https://www.nightkala.ir/172-شامپو-بدن-د...0-گرم.html

مارک اوه اسکرابی داره تعریف شنیدم خودم اما نداشتم
https://www.digikala.com/product/dkp-100...ار-400-گرم
رایحه های محتلف داره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ابوالمشاغل!
۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #155

(۱۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۰۰ عصر)'Golbarge Eshgh نوشته است:   

برای کسایی که موهاشون رنگ شده و موهاشون ضعیف و هفته ای دو سه بار حموم میرن و یا مثل خودم که موهام هم رنگ نوکش و دکلره و است و ریشه ام چرب  شامپو بچه خوبه
چون هم مو رو تمیر میکنه .و  هم شکننده و خشک نمیکنه مثل  بقیه شامپو ها
از همه مهمتر اینکه تو این آشفته بازار گرونی و اینا شامپو بچه خیلی به صرفه تر

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط yalda r ، کیاناز
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #156
بچه ها شامپوی آتو کسی استفاده کرده؟ شامپوی گیاهیه.. یا کلا هر شامپوی گیاهی؟؟؟
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #157
(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها شامپوی آتو کسی استفاده کرده؟ شامپوی گیاهیه.. یا کلا هر شامپوی گیاهی؟؟؟

من نداشتم ولی خیلی دیدم که راضی بودن و خیلیام بهشون نساخته
فروشنده و تولیدی نظرات مخالفا رو منتشر نمیکنن
باید امتحان کنی
سایز هتلی داره اونو بخر تست کن بعدش بزرگشو بخر

نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام