• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

معرفی بهترین شامپوها (2)

۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۶ ۰۲:۴۵ عصر توسط parmin.ab.)
ارسال: #91

RE: معرفی بهترین شامپوها (2)
(امروز ۰۲:۳۳ عصر)'takdune' نوشته است:  سلام خانوما 
من موهام شدیدا نرم تار موهامم نازک یمدت ریزش شدید گرفته جوری ک همین الان موهامو برس بکشم موهای اضافشو بگیرم دوباره دست تو موهام کنم میریزه دوباره ولی حجم موهام همونه و کم نشده 
اول هفته فرش اتاقمو فرچه میکشم موهارو برمیدارم اخر هفته فرش پر مو میشه کلافه شدم یشامپوی خوب بهم معرفی کنینتصویر: /images/smilies/new/crying.png
دکتر هم رفتم ازمایش دادم گفتن مشکلی نداری شامپو و سرمو قرص زینکو اینا داد استفاده کردم تاثیر نداشت اصلاتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم قرص و آمپول بیوتین هم بچه ها استفاده کردن خیلی راضی بودن شامپو فولیکا هم تا اونجایی که من میدونم بد نیست برای جلوگیری از ریزش مو تاپیک زیر یه نگاهی بنداز
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B1%D...pid7477787

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط takdune ، hadis sh
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #92
(دیروز ۱۲:۵۸ عصر)'دختر اسفندی' نوشته است:  طناز جان منم مشکل موی چرب دارم
یعنی اصلا با شامپوهای مخصوص موی چرب هم مشکل دارم
اون اول که میزنی مو رو زیادی خشک میکنه
بعد دوبار همون فرداش مثل همیشه چربه
این گارنیه باعث میشه روز دوم حموم موهات تمیز بمونه؟خشکم نکنه اولش من پایین موهام دکلره داره دیگه خیلی بد میشه
ای خدا من اگر یه شامپویی باشه که با یه روز درمیون حموم رفتن موهام خوب باشه عالی میشه

نه در اون حد نیست .
آخه موی چرب رو باید هر روز یا نهاااااایتش یه روز در میون شست که همیشه خوش حالت باشه . در غیر این صورت باعث ریزش می شه .
شامپوی مخصوص موی چرب هم زیاد خوب نیست به قول تو چون پایین موها رنگ و دکلره هست کل مو رو خشک می کنه .
بهترین حالتش استفاده از شامپوی ملایم و شست و شوی هر روزه اس .
ولی این گارنیه خوبیش اینه یه حس خوبی به پوست سر می ده و براق می کنه . خیلی خوشبوس و کفش هم به اندازه تصویر: /images/smilies/new/tounge.png

Maybe a mother
.
Waiting for a miracle  تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفندی ، hadis sh
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #93
(دیروز ۰۲:۴۳ عصر)'parmin.ab' نوشته است:  
(دیروز ۰۲:۳۳ عصر)'takdune' نوشته است:  سلام خانوما 
من موهام شدیدا نرم تار موهامم نازک یمدت ریزش شدید گرفته جوری ک همین الان موهامو برس بکشم موهای اضافشو بگیرم دوباره دست تو موهام کنم میریزه دوباره ولی حجم موهام همونه و کم نشده 
اول هفته فرش اتاقمو فرچه میکشم موهارو برمیدارم اخر هفته فرش پر مو میشه کلافه شدم یشامپوی خوب بهم معرفی کنینتصویر: /images/smilies/new/crying.png
دکتر هم رفتم ازمایش دادم گفتن مشکلی نداری شامپو و سرمو قرص زینکو اینا داد استفاده کردم تاثیر نداشت اصلاتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم قرص و آمپول بیوتین هم بچه ها استفاده کردن خیلی راضی بودن شامپو فولیکا هم تا اونجایی که من میدونم بد نیست برای جلوگیری از ریزش مو تاپیک زیر یه نگاهی بنداز

ممنون جواب دادین
شامپوی فولیکا استفاده کردم تاثیر نداشت
آمپول بیوتین رو باید تو سر تزریق کرد؟

اگه خدا بخواد خیلی زود منم نوعروس میشم...
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #94

(امروز ۱۲:۰۲ عصر)'takdune' نوشته است:  

ممنون جواب دادین
شامپوی فولیکا استفاده کردم تاثیر نداشت
آمپول بیوتین رو باید تو سر تزریق کرد؟

نه عزیزم 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #95

سلام عزیزم منم همین مشکل رو داشتم یه نفر شامپو وروغن آرگان رو بهم پیشنهاد داد یک ماهه استفاده میکنم خیلی بهتر شده .شامپوش 90ت روغن 80ت تهیه کردم به نظرم امتحان کن حتما تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

برای اینکه کارم راحت پیش بره برام دعا کنیدتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
دیروز, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #96
(۱-بهمن-۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ عصر)'yegane222' نوشته است:  عزیزم من بهت پیشنهاد میدم برای این مدل مو .. یک مدت صبر کنی و یک روز در میون نشوری. تا موهات عادت کنن شامپو مشکلتوً حل نمیکنه.

نه عزیزم فایده ای نداره من که همیشه یه روز در میون میرم میترسم هر روز موهام آسیب ببینه
فقط اگر مهمونی باشه میشه هرروز

21 عدد شانس منهHeart
نقل قول
دیروز, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #97
(۱-بهمن-۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ عصر)'parmin.ab' نوشته است:  
(۱-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ صبح)'MAR-ZIYE' نوشته است:  خانوما علت الکتریسیته بودن موها چیه؟

عزیزم شاید بخاطر خشک بودن موهاته باید از نرم کننده ماسک مو روغن های مربوط به مو استفاده کنی 

موهام خیلی زود چرب میشه بعد حموم که موهام خشک میکنم اون طوری میشهتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام