• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

معرفی باغ و تالار خوب در شیراز

۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #31

RE: باغ و تالار خوب در شیراز
من یه بار رفتم چمران برا عروسی یکی از دوستا غذاش خوب بود غذای دریاییش هم خوب بود البته اکثر غذاهاش خارجی بود من که خوشم اومد نمیدونم شاید منو هاش فرق داره یا شاید اوایل که افتتاح شده شما رفتین من تو تابستون رفتم

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #32

اره منم جاهایی که رفتم منوهایی که قیمتاش بالا بود همش شام دریایی و فرنگی بود.اما حساب که کردیم خیلی قیمتش بالا میشه مثلا ما 250نفر مهمون داریم نفری 100000تومن هم بخوایم شام بدیم میشه کل هزینه ای که میخوایم بکنیم!!!کاش میشد برا مراسم بهترینها رو انتخاب کرد!!!!!
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #33

آره این عروسی که من رفتم پسره خیلی پولدار بود باباشم از پولدلرلی شیراز بود و تک پسر بود براشون اصلا پول مهم نبود البته اونا مهمونای رسمیشونو هتل دعوت کردن یه عروسی دیگه هم داشتن که ما اونو نرفتیم ولی خیلی خرج کرده بود که هر کسی از پسش بر نمیاد

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #34
(۱-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ صبح)pink lady نوشته است:  اخه مساله اینجاست که شیراز تالار و هتلاش اصلا خاص نیست من همیشه میخواستن مراسمم عالی باشه اما فقط باغهای خوبی هست...بنظرم حتی نیروانا هم مناسب نیست بازم هوا مشکل ساز میشه...مرسی به هرحال

عزیزم منم مشکل شما رو داشتم اگه برگردی و پستای من رو اینجا بخونی متوجه میشی سعی کن خودت رو راضی کنی و یک جا رو انتخاب کنی چون بالاخره چاره ای نداری آخه ممکنه واسه بقیه کارهات وقت کم بیاری یا اون تاریخی رو که میخوای جای خوب گیر نیاری نمیدونم تالار رودکی ساختمان جدیدش رو دیدی یا نه ولی من بعد از کلی گشتن به نظرم اونجا ایده آل تر اومد

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #35
من عروسیم نیروانا بود اما نذاشت مختلط بشه
گفت یه باغ دیگه داشتن که اگه میخواستم مختلط باشه اونجا میشده و باید از قبلش هماهنگ میشده

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #36
(۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ صبح)pink lady نوشته است:  عزیزم مراسم ازدواجت رو اونجا گرفتی؟(ببخشید قصد فوضولی(!)ندارم فقط میخوام شرایطش رو بدونم)

نه عزیزم مراسم ازدواج نبود... ما رستورانش و رفتیم اما آشپزش همون آشپز مراسم بود
چون من روز قبلش رفتم برای هماهنگی رزرو جا... آشپزش گفت چون فردا هتل مراسم زیاد داره یه عروسی بود یه ولیمه حج... شام رستوران هم فردا سلف میشه...
من با سر آشپز حرف زدم... گفت که منوی رستوران بستگی به مراسم ها داره گفت اگر یه روز بود که مراسم نبود براتون با منو سرو میکردیم

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #37

(۹-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ صبح)mahtab66 نوشته است:  
(۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ صبح)sogoli567 نوشته است:  من عروسیم نیروانا بود اما نذاشت مختلط بشه
گفت یه باغ دیگه داشتن که اگه میخواستم مختلط باشه اونجا میشده و باید از قبلش هماهنگ میشده

سوگلی جان من دوشنبه رفتم نیروانا رو دیدم گفت به احتمال زیاد میشه مراسم واسه شام و بعدش مختلط بشه!! یعنی چی یه باغ دیگه داشتن؟؟ و باید از قبل هماهنگ میکردید؟؟؟؟؟HuhHuh

به منم همینو گفت خیلی هم با اطمینان.... اگه نزارن مختلط بشه که بدرد نمیخوره!!!!ولی خداییش جای خیلی خوبیه فعلا اولین انتخاب ماستHappy
اره میدونم بخاطر اینکه زمستون شرایط اب و هوایی مناسبی نداره تو شهر باشه بهتره حتی جای خوبی نباشه...
واقعا هتل chamran اینقدر کم میشه هزینش؟؟؟؟ Surprised
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #38

اقای توافقی رو میشناسم coffe shop هم دست اونه!!!واجب شد یه سر هم هتل برم!!!بنظر من نیروانا بخاطر اینکه تو شهره امکان اینکه همیشه اجازه مختلط شدن رو بده نداره! شانسیه!!!حالا من با نامزدم امروز میخوایم بریم رودکی و مینو و قصرخاطره و هتل رو ببینیم نیروانا و نیاوران و parleman و هم دیدیم شنبه باید بریم واسه قرارداد اما ما خودمون بخاطر فصل مراسم نظرمون بیشتر رو نیرواناست... اکه جاهای شیک و خوب دیکه ای میشناسید بازم بکید اینجوریکه من میبینم تو شیراز تنوع کمه ادم قدرت انتخاب نداره...
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #39
پارلملن خیلی بد بود من دیدمش یه سالن هست توی غلات اسم نداره اما عروسی دایی شوهر من اونجا بود خیلی خوب بود تشریفاتشم شاطر عباس بود خیلی خوب بود من سالن اصلن دوست نداشتم اما این سالن خیلی شیک بود
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ عصر توسط pink lady.)
ارسال: #40

اره عزیزم همونجاست کنار شاطرعباس...اما یکی نزشته یه تالار کنار نیرواناست که خوبه اما شاطرعباس اصلا خوب نیست فکر کنم منظورش یه نیروانای دیگه هست!!!!ولی فکر نکنم نمیشه 2تا تالار به یه اسم که!!!!

اره parleman زشته تو 2کوهک هست...نیروانا هم اره تکراریه!!!!ولی خب هتل خیییییییییییلی زیاد میشه الان از نامزدم سوال کردم کفت ارزونترین منوش نفری شصت تومن.اره؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtab66
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام