• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

معرفی باغ های شهریار

۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #61
RE: معرفی باغ های شهریار
تو شهریار این دوتا باغ از همه بهترن بقیه شون خوب نیستن

عقد : 96/06/18
عروسی : 97/02/11
آتلیه : 
آرایشگاه : محیا نوری زاد
تالار : عمارت زرین
جهزیه : loading
به امید خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
۱۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #62
RE: معرفی باغ های شهریار
سلام
عروسی خواهر من چند وقت پیش تو تالار بزرگ ایران در شهریار نزدیک میدان نماز برگزار شد. در مورد این تالار باید بگم:
مدیریت تالار بسیار ضعیفه. اتاق عقد بسیار کوچک تر از جای دادن 40 نفره و صندلی عروس وداماد رو چسبوندن به دیوار که نمیشه روی سرشون قند سابید و… با وجود اینکه آهنگ ها رو خودمان داده بودیم و مشخص شده بود هر آهنگ کی باید پخش بشه برای ورود عروس و داماد آهنگ مبارکباد رو پیدا نکردن. بیسیم یا تلفنی برای ارتباط بین سالن بانوان و آقایان وجود نداشت به خاطر همین اصلا هماهنگی بین مراسم (کیک، پرتاب دسته گل، ورود عروس و داماد و…)و خواننده نبود. غذاها رو کمتر از مقدار تعیین شده در قرارداد آوردن( دقیقا نصف. به جای 8 عدد کباب در هر دیس 4 عدد گذاشته بودند) که با اعتراض ما و با تاخیر مابقی غذا رو آوردن و حتی عذر خواهی هم نکردن.) غذای عروس و داماد طبق قرارداد نبود و اونقدر دیر آوردن و بعد از غذای مهمونا اون هم یه غذای دیگه آوردن که عروس وداماد گشنه موندن و بدون صرف غذا سالن رو ترک کردن. اگر بشقاب قاشق یا هر چیزی میخواستی میگفتن خودت برو برادر و چیدمان هم به حدی بد بود که با وجود خالی بودن نصف سالن صندلی ها رو چسبونده بودن و رد شدن از اغلب قسمت ها امکان پذیر نبود و به هیچ عنوان حاضر به تغییر و ایجاد کمی فاصله نبودن. وقتی هم به مدیریت اعتراض شد و حتی گفتیم خودمون کمک میکنیم دو تا از میزها جابه جا بشه مشکل حل میشه گفتن همینی که هست التماستون نکردیم اینجا مراسم بگیرید و رفتار قبل از قراردادشون با بعد از انعقاد قرارداد از زمین تا آسمون فرق داشت.بطور کلی با این هزینه میشه از تالارهای بهتری استفاده نمود. وقتی مراسم شروع میشه آدم از ترس آبروریزی پیش مهمونا مجبوره بی سر و صدا همه چیز رو تحمل کنه. از ما که گذشت ولی امیدوارم یه تجدید نظر جدی بکنن. چون بهترین شب خانواده ها رو با بی احترامی و عدم مدیریت تبدیل به شبی پر استرس و توأم با ناراحتی و عصبانیت می کنن. هر دو خانواده خیلی اذیت شدن.
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #63
RE: معرفی باغ های شهریار
سلام، من عروسیم تو باغ تالار تچرا تو شهریار نرسیده به شهرک جعفریه بود، نمای خیلی عالی داشت سالن های بزرگ و مربع غذا عالی ولی مدیریت خیلی ضعیف و همچنین دی جی افتضاح طوری که ما رقص هماهنگ داشتیم و آهنگ مون رو دادیم به دی جی اما دی جی یهو وسط آهنگ بی مقدمه آهنگ رو قطع کرد و بقیه آهنگ هایی هم که داده بودیم پخش نکرد و بجاش یک سری آهنگ مزخرف پخش کرد . 
برای غذا هم ما کلی از مهمان هامون نیومده بودند اما با مدیریت ضعیف و چینش های اشتباه خودشون بجای اینک میز ها هشت نفره قرار بگیرن ، بین پنج تا هفت نفر نشستند (اصلا اعلام نکردند که هشت نفره بشینن و حتی خدمه هم هیچ نظارتی بر این موضوع نداشتند ) برای همین از ما پول 60 تا غذا اضافه گرفتند، و حتی یدونه شیرینی یا میوه برنگردوند در صورتی که کلی میوه و شیرینی اضافه مونده بود، 
گول ظاهر زیبا و قیمت پایین ابتدایی شون رو نخورید که در آخر کلی براتون گرون تموم میشه 
ما برای 300 نفر 12 میلیون داده بودیم که در نهایت ازمون 15 تومن گرفتند ، تازه اخرش هم اونا گله داشتند که چرا مهمون زیاد دعوت کردیم در صورتی که مهمون های ما کمتر هم اومده بودند چینش و مدیریت ضعیف اونا باعث شد که در نهایت 60 تا غذا بیشتر بدن 
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #64
RE: معرفی باغ های شهریار
سلام عروسای گل.من باغ تالار قیمت مناسب برای 250تا مهمون با یک نوع غذا میخوام و میخوام اگه امکانش باشه بعد از شام یه ساعت مراسم مختلط بشه.سمت فردیس و شهریار و کرج و غرب تهران هم برامون مشکلی نداره.شما جایی سراغ دارید راهنماییم کنید؟راستی با شرایط من باغ تالار برام قیمت مناسب تر درمیاد یا با تشریفات بگیرم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام