• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

معرفی باغ خوب در مشهد

۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #31
RE: باغ شیک در مشهد
تو باغ های مشهد کدومشون شیک تره؟ آخه من اسم چندتا باغ رو که تو این سایت معرفی کرده بودن رو به خانواده همسرم دادم. ولی یا جا نداشتن برای شهریور یا اینکه نپسندیدن. راستی هوای مشهد اواخر شهریور برای مجلس توی باغ سرد نیست؟
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #32
عزیزم کدوم باغا رو معرفی کرده بودی؟؟؟
ببین جام جم عالیههه ولی خیلی گرونههههههههه
بعد پارمیس هست
آندریا هست
کاخ مرمر
باغ ابریشم
اون حدودا پر باغههه
نقل قول
 سپاس شده توسط aroosha.sane
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #33
من واسه عروسیم کاخ مرمر و گرفتم،اگه سوالی داشتی بپرس پریا جان،

amirali 26 haftas ke to chekame mamaneshe
faghat 14 hafte dg Heart
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #34
پریسا جون جاش چجوریه؟منوهاش از چقدره؟ظرفیتش چقدره؟ممنون
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #35
هتل شرکت نفت از نظر پارکینگ هم مشکل داره

کسی باغسرای دیزدر نبوده مجلسش؟ قیمتش و... چطوریاس؟؟

Heart
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #36
فرشته جون من دیزدر عروسی نرفتم اما حدودا یک ماه پیش رفتم واسه رزرو،منوهاش از حدود 72000 شروع میشد.جاش اما قشنگه
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفلی ، aroosha.sane
۸-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #37
(۲۲-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ عصر)فلفلی نوشته است:  با اجازه 3تا عکس از باغسرای شوکران توی راه فردوسی میذارم شاید یکی خوشش بیاد! راستی قیمتاش مناسبه
[تصویر: معرفی باغ خوب در مشهد]
توی این عکس گوشه سمت چپ آبنما داشت که وقتی شب روشن کرد قشنگ شد
دیدنش واسه عروسای گل مشهدی ضرر نداره

من احتمالا این باغو برای عروسیم بگیرم. کیفیتش چطوره؟ از عکساش که خوشم اومد. دی جی و غذا و پذیرایی و .... خوبه؟ بهش اعتماد کنم؟!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط aroosha.sane ، اریکا
۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #38
بچه ها واسه خواهرم دنبال باغ می گردیم .. شماها کجا ها رو پیشنهاد میدین ؟
راستی بعضی باغ ها پکیج دارن می تونید بگین چه جوریه ؟؟؟؟ و چند میگیرن ؟
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #39
بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی.بهترین باغا:پارمیس،آندریا،دیزدر،جام جم که کمترین منوهاشون 75000 تومنه.پکیجم بستگی داره منوش چقدر باشه.مثلا دیزدر منوی 75000 تومنیش دسته گل عروس و کیک عروس اشانتیونش بود.کلی باغ تو طرقبه،شاندیز و سه راه فردوسی هست.شما باید ببینی چقدر میخوای هزینه کنی
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #40

(۹-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ عصر)aroosha.sane نوشته است:  بچه ها واسه خواهرم دنبال باغ می گردیم .. شماها کجا ها رو پیشنهاد میدین ؟
راستی بعضی باغ ها پکیج دارن می تونید بگین چه جوریه ؟؟؟؟ و چند میگیرن ؟

عزیزم بستگی به هزینه ای که می خوای بکنی داره . اما خودم عروسیم باغ سالار بود پارسال شهریور. واقعن عاالی بود. همه مهمونای ما هنوزم از عروسی ما حرف میزنن. رقص محلی داشتن برای مردونه، حیاطش خیلی خوبه فضای سالن خانوما هم سنتی بود و تو فیلم خیلی خوب افتاده . منوهاش پارسال از 30 تومن بود که به نسبت جاهای دیگه واقعن خوب بود و مناسب. مدیریتش برای من مهم بود که بسیااار خوب بود مدیریت جناب قاسمی. غذاها هم بی نهااایت خوشمزه سرو شد. ما که خیلی راضی بوودیم. مراسم پرتاب گل آخر شب ، آتیش بازی ، سفره عقد و دی جی هم رو منو بود.

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط seviana ، aroosha.sane
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام