• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

معرفی باغ خوب در مشهد

۲۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1

معرفی باغ خوب در مشهد
دوستان اگر کسی عروسی شو مشهد گرفته و اطلاعی از باغ های اینجا داره لطفن راهنمایی کنه. آدرس بدین و نظرتون رو بگین که راضی بودین یا نه. ممنوونم

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط شوکا ، عاشق همسرم
۲۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #2

RE: باغ شیک در مشهد
(۲۰-فروردين-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ عصر)fafa نوشته است:  اگه از نظر قیمت واست مهم نیست قصر هدیش عااااااااااااااالیه!!!!از باغ مجنون تهران هم شیک تره!

اینی که گفتی باغ هست یا تالار؟ کجاست؟ قیمت هاش چطوره؟ خیلی هم نجومی نباشه دیگه اینطوری که تو گفتی دلم لرزییید Big Grin Confused Tongue

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #3
باغ زنیط و دهکده آبی هم خوبه
اگه سالن هم بخوای کوه سر خیلی قشنگه
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #4
(۲۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ صبح)ghazalii نوشته است:  باغ زنیط و دهکده آبی هم خوبه

عزیزم میشه لطفا آدرساشونو هم بدی؟

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #5
دقیق یادم نیست.
زنیط جاده شاندیز و دهکده آبی ابتدای جاده طرقبه
کوه سر هم انتهای هاشمیه
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #6

(۲۰-فروردين-۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ عصر)fafa نوشته است:  تالاره دوستم آره قیمتاش خیییلی بالاست به نسبت مشهد!
نزدیکه کیان سنتره
ببین باغ آندریا هم خیلی خفنه!اول جاده شاندیزه خیابون درخت بید
ولی

حدود جقدر هست؟ می دونی؟ مثلن منوی غذایی اش از چند شروع میشه؟ ورودیش چقدره؟ این باغ ها رو باید برم ببینم حضوری و قیمت بگیرم. البته هنوزم جای عروسی ما مشخص نیست اما تو همین ماه مشخص میشه اگه مشهد باشه میخوام جاهای خوب رو بدونم که علاف نشم. مرسی دووووس جوونم New1

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #7

(۲۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ صبح)ghazalii نوشته است:  باغ زنیط و دهکده آبی هم خوبه

در مورد این باغ ها و کوه سر اطلاعات بیشتری هم داری؟

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ صبح توسط Bar@n.)
ارسال: #8

ویرایش شد!
لینک تمام باغ ها و تالار های مشهد و شاندیز و طرقبه . امیدوارم مفید باشه براتون. شماره هاش هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

http://www.bia2aroosi.com/ResultView.aspx?Type=1&Type2=2&Type3=3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان اطلاعات مفید و غیر مفیدی رو که جمع آوری کردم اینجا می نویسم به درد دوستان شاید خورد. با شماره تلفن و آدرس هایی حدودی که دارم. این قیمت ها برای تاریخ فروردین 91 است و ممکن است تغییر کند!

باغ آندریا ------------ اول شاندیز، خیابان درخت بید ------------- 5593531
منوی غذایی این باغ بین 40 تا 50 هزار تومان است. ورودی بسته به تعداد مهمان ها اگر زیر 30 نفر باشد، ورودی دارد حدود 700 هزار تومان بالای این تعداد ورودی ندارد.

کوه سر ------- هاشمیه ---------- 8840150

منوی غذایی از 54 هزار تومان شروع می شود . بسته به تعداد مهمان ورودی متغیر است .

سالن یاس ------ احمد آباد ، بلوار بعثت -------- 8401698

منوی غذایی این سالن از 8000 تومان شروع می شود و ورودی 750 هزار تومان است و ظرفیت 250 نفر.

تالار داریوش که از نظر من واجد شرایط ترین هتل بود از نظر چیدمان و قیمت - احمد آباد ---------
منوی غذایی از 13 هزار تومان است - ورودی این تالار 800 هزار تومان است و بسته به روزهای تعطیل یا جمعه ها 40 هزار تومان اضافه می شود . مهمان های شما می بایست بالای 350 نفر باشد - غذا هم به صورت سلف سرو می شود و هم به صورت پرسی - روکش صندلی ها طوسی - صورتی بود و چیدمان عالی بود. خود سالن دی جی داشت با هزینه 200 هزار تومان . اینجا رو دیدم از نزدیک و خوشم اومد به شخصه منوی غذاییش هم متنوع بود. اما جاهای دیگه رو ندیدم و تلفنی قیمت و شرایط رو پرسیدم برای همین کامل نیست.

تالار کسری ---------- سناباد ---------- اطلاعات کاملی ندارم
جز اینکه ورودی حدود 700 هزار تومان بود و زیر 350 نفر پذیرش نداشتند . منوی غذایی هم از حدود 12 هزار تومان شروع می شود - برای سلف سرویس هزینه جدا محاسبه می شود - روکش صندلی ها سفید و مشکی و سفید و صورتی بود.

تالار هدیش ---- 6097146
مهمان زیر 300 نفر باشد ورودی 1 میلیون و 500 هزار تومان است . منوی غذاها از 38 هزار تومان تا 100 هزار تومان .

سی کاج ------ خیام 10 - خیابان زنبق - تالار سی کاج
مهمان زیر 300 نفر 750 هزار تومان ورودی است . منوی غذایی از 13200 است . هزینه دی جی 200 هزار تومان است .

باغ کاخ ------- ابتدای جاده طرقبه - بین امام رضای 15 و 17 است .
مهمان 200 نفر ورودی 600 هزار تومان . 250 نفر مهمان ورودی 500 هزار تومان . بالای 400 نفر مهمان ورودی ندارد. این قیمت برای تابستان است و در مهر ماه 100 هزار تومان قیمت مناسب تر است.
منوی غذا از 8 هزار تومان شروع می شود. دو غذایی 12700 هزار تومان است و چند غذایی که سقف منوی غذایی است 18 هزار تومان است. دی جی و سفره عقد هزینه ای ندارد.
در فصل گرم میز و صندلی در فضای باز چیده شده است و در فصل سرد داخل تالار چیده می شود. (به نظرم بین بقیه باغ هایی که قیمت گرفتم قیمت مناسب هست باید رفت و دید البته )

باقی باغ ها تمامن دارای ورودی هایی حدود 700 به بالا بودند و منوهای غذایی از حدود 300 هزار تومان به بالا بود. برای اطلاعات بیشتر و دیدن لیست تمام باغ ها و تالار ها می توانید لینک بالا را ببینید.

اگر اطلاعات جدید تری کسب شد تکمیل می شود این لیست Big Grin

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ ، شوکا ، Aseman90 ، Andoyas ، سوسن 66 ، پالیذ ، s65 ، tina70
۱۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #9
من مجلسم هتل پردیسان بود خیلی خیلی راضی بودم هم دیجی خیلی خوب بود هم غذاش هم پذیراییش ولی تو باغا جام جم اندریا پارمیس و زنیط خیلی قشنگن
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، شوکا ، tina70
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #10
ما هم تو این هفته کلی باغ رفتیم دیدیم... به نظر من تو همشون آندریا خیلی قشنگ بود...فقط تا 9 مهرش پر بود ما تو شهریور میخواستیم...باغ جام جم خوب بود ولی خیلی بزرگ بود... ما مهونامون کمن... آخه ما دوتا عروسی داریم یکی تو گرگان یکی تو مشهد....هر دو جا 250 تا مهمون....واسه تعداد کم باغ زعفرانیه و باغ سبز خوبه... ولی زعفرانیه تو روز قشنگ بود ولی تو شب که دیدم خوشم نیومد...دیروز رفتیم باغ خانه خورشید و ارم رو دیدیم.... خانه خورشید جدید بود.... اتاق عقدش خوشگل بود فضاش هم همبنطور... ولی ارم شیکتر بود و جزو باغهای ممتازه....ما هم ارم رو پسندیدیم....چون فضای سرپوشیده هم داشت دیگه خواستیم نگران بارون نباشیم...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
 سپاس شده توسط شوکا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام