• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

معرفی باغ تالار های تهران

۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ عصر توسط rezghul.)
ارسال: #31
RE: باغ تالار های تهران
(۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ صبح)jigili نوشته است:  خیییییییییییییییلی خوشحال شدم برات دوست جونم ایشالا مبارکت باشه عزیزمNew1New1New1
عزیزم چند رقم غذا برداشتی منوی دسر و.. هم اگه داشتی برامون توضیح بده چه جوریاست
کلا هر آنچه در منوی شماست را بازگو کنBig GrinNew2
خییلی کنجکاو شدم کاش ازش عکس داشتیSad

مرسی عزیزززززززممممممممممممممممNew1New1New1New1New1New1

منوی سلف برداشتم... به خاطر میز شام که توی فیلم خیلی خوب میشهBig Grin
باقالی پلو با گوشت بره - زرشک پلو با مرغ - شیرین پلو - فسنجون - 50% جوجه
دسر فقط ژله و سالاد هم فکر کنم سالاد اندونزی بود با سالاد فصل

شاید سر هر میز 2 تا هم بوقلمون اضافه کنم... فعلا داریم حرف میزنیم سرشWink

عکسای باغش که توی سایتی که تندر جون داده بود هست عزیزم
http://bt-takhtejamshid.mihanblog.com/

(۲۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ صبح)anila نوشته است:  rezghul عزیز میشه آدرسشو بدی؟منم تالارم مونده، گیج شدم به خدا

آنیلا جون ببخش.. پستت رو وقتی دیدم که تندر جون جواب داده بود..

رفتی دیدی تخت جمشید رو؟ چطور بود؟

(۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ صبح)jessi نوشته است:  واااای چقده خوب . چقدر خوب که خیلی خوشت اومده .خیلی برات خوشحالم عزیزم New1New1
اینکه گذاشتن ارکستر رو حذف کنی خیلی خوبه برای ما نذاشت البته ما کارشو هم ندیدیم و دی جی که نیست کهHuh

مرسی جسی جونم...New1New1New1

کاش بری یه مراسمشون رو ببینی... من یه مراسم کامل رو رفتم نشستم توی اتاق مدیریتBig Grin
اینطوری خیالت راحته که روز عروسی یهو یه چیز جدید عجیب غریب نمیبینیWink

همیشه داشتن " بهترین ها " ؛
به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط jessi
۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ عصر توسط jessi.)
ارسال: #32
ناراحت شدم که چرا اونجارو نرفتم ببینم ولی من دیگه گرفتم پرنیا رو عزیزم . ولی شایدم برم Smile ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که یه عروسیه عالیه عالی باشه براات و خوشبخت بشی rezghul جاااان New1New1New1
قیمتش راستی دوستم چقدر شد ؟ منوتون چقدری بود ؟ اگه بوقلمون اضافه کنید چقدر می شه دوستم ؟Hehe!LubLub
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #33
بچه ها منم امروز رفتم و قراردادمو بستم با هتل آزادی امیدوارم همه چیزش همونطور که میگن عالی باشه:-)
نقل قول
 سپاس شده توسط jessi
  • بهرام بابایی
۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #34
به سلامتــــــــــــــــــــــــــی عزیـــزم .خوشبخت بشی ایشالاااااااا New1New1
راستی هتل ازادی کجاست ؟؟؟ قیمتاش و چیزای دیگش چطور بود ؟؟؟ Sad
نقل قول
۲۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #35
(۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ عصر)jessi نوشته است:  ناراحت شدم که چرا اونجارو نرفتم ببینم ولی من دیگه گرفتم پرنیا رو عزیزم . ولی شایدم برم Smile ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که یه عروسیه عالیه عالی باشه براات و خوشبخت بشی rezghul جاااان New1New1New1
قیمتش راستی دوستم چقدر شد ؟ منوتون چقدری بود ؟ اگه بوقلمون اضافه کنید چقدر می شه دوستم ؟Hehe!LubLub

نهههههه.. اشتباه نکن عزیزم... من خیلی خیلی خیلی دوست داشتم میتونستم توی پرنیا بگیرم ... پرنیا خیلی از تخت جمشید خوشگل تره... فقط برو غذای پرنیا رو حتما تست کن که به مشکل نخوری.. من غذاشو تست نکردم Wink

هنوز قرارداد نبستم... اما پیش فاکتور داد بهم... الان فاکتورا دست خودم نیست.. دستم اومد میبینم میگم بهت Heart

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
۲۹-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ صبح توسط jessi.)
ارسال: #36
مرســـــــــــــــــــــــــــی عزیزم New1New1New1
غذاشو اره حتما - حالا خوش شانسی من این بود که مدیریت دوست دوران دبیرستان برادر همسرم در اومد 3 (12)
باهامون گفت راه می باد همه جوره مراسممون خوبه خوب شه New2
فکر کن!!!!! 3 (12)
اره دوستم حتما می رم تست غذا و ارکسترشونم می بینم مرسی New1
نقل قول
۲۹-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #37
(۲۹-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ صبح)jessi نوشته است:  مرســـــــــــــــــــــــــــی عزیزم New1New1New1
غذاشو اره حتما - حالا خوش شانسی من این بود که مدیریت دوست دوران دبیرستان برادر همسرم در اومد 3 (12)
باهامون گفت راه می باد همه جوره مراسممون خوبه خوب شه New2
فکر کن!!!!! 3 (12)
اره دوستم حتما می رم تست غذا و ارکسترشونم می بینم مرسی New1

آخیییییییییییییی.. خب خدا رو شکر
مطمئن باش همه چی عالی میشهLub
خوشبخت شی عزیزمNew1

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط jessi
۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #38
فدای شما دوست گلم . برای شما هم مطمون باش عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی می شه
نقل قول
 سپاس شده توسط rezghul
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #39
(۲۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ صبح)rezghul نوشته است:  تالار باغ تخت جمشید.. توی کوهسار.
قیمتاش خیلی خوب بود.. برای 350 نفر با کلی امکانات به 7 تومن نرسید... غذا رو سلف برداشتم... آتش بازی و گل آرایی و تشریفات ورودی و خواننده و سفره عقد
جاش هم خیلی خوشگله.. مسیرش هم خوبه... توی قسمت خانم ها یه آب نمای آبشاری بزرگ داره که گفت سفره عقد رو کنار اون میچینه...
خودش بهم آتلیه هم معرفی کرد.. قیمتاش خیلی خوب بود.. ولی هنوز وقت نکردم برم ببینم..
فردا شب ( 4 شنبه ) گفت مراسم دارن.. میرم مراسمشون رو ببینم و غذا و خواننده رو تست کنم..
برام ظاهر مهماندار ها و برخورداشون هم خیلی مهم بود .. که خدا رو شکر از این نظر هم خوب بودن...
خدا کنه غذاشون هم خوب باشه... انقدر از خود باغ خوشم اومده که فکر کنم اگه غذاش معمولی هم باشه قبول کنم Big Grin باید بسپارم به بقیه که مواظبم باشن جو گیر نشم Big Grin Smile)))

عزیزم بهت توصیه میکنم اونجا رو نگیری من مراسم عقدم اونجا بود. فقط از غذاش راضی بودم بقیش افتضاح بود کلی اذیتمون کردن. من ساعت 8.5 رسیدم. پرسنلش گفتن همین الان باید شام بخورین برین. انقدر اذیتمون کردن. با کلی خواهش التماس گذاشتن 2 تا آهنگ بذاریم. چپ و راست هم مهمونداراش پول میگرفتن. حالا از خودمون به درک از عمه ها و خاله های من و همسرم هم میگرفتن. من سفره عقدمو از بیرون گرفتم 100 تومن ازم پول گرفت بابت اینکه از خودشون نگرفته بودن. خلاصه اینکه من خیلی از اونجا ناراضی بودم و پشیمونم
نقل قول
 سپاس شده توسط rezghul
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #40
من باغ تالار سجاد رو برای عروسی گرفتم
مسولینش آدمای خوبی هستن
واقعا هم راضی ام تو کل تالارای غرب ازهمه بهتربود هم از لحاظ تالار هم قیمت هم برخورد ارکسترش هم خوب بود ما سر یه مراسم رسیدیم
به نظرم کسی باغ تالار می خواد حتما اینجا رو یه سربره

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط jessi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام