• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

معرفی باغ تالار های تهران

۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #21
RE: باغ تالار های تهران
ببخش نگرانت کردم..
اینم شانس من بود دیگه Sad
عوضش یه جای دیگه پیدا کردم Smile انگار قسمتمون اونجا بوده... احتمال زیاد توی همین هفته قرارداد ببندیم Smile

همیشه داشتن " بهترین ها " ؛
به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #22
نه خواهش می کنم عزیزم .
یه سلامتــــــــــــــــــــــــــــــی .کجا دوستم ؟ چه طوریه ؟
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #23
تالار باغ تخت جمشید.. توی کوهسار.
قیمتاش خیلی خوب بود.. برای 350 نفر با کلی امکانات به 7 تومن نرسید... غذا رو سلف برداشتم... آتش بازی و گل آرایی و تشریفات ورودی و خواننده و سفره عقد
جاش هم خیلی خوشگله.. مسیرش هم خوبه... توی قسمت خانم ها یه آب نمای آبشاری بزرگ داره که گفت سفره عقد رو کنار اون میچینه...
خودش بهم آتلیه هم معرفی کرد.. قیمتاش خیلی خوب بود.. ولی هنوز وقت نکردم برم ببینم..
فردا شب ( 4 شنبه ) گفت مراسم دارن.. میرم مراسمشون رو ببینم و غذا و خواننده رو تست کنم..
برام ظاهر مهماندار ها و برخورداشون هم خیلی مهم بود .. که خدا رو شکر از این نظر هم خوب بودن...
خدا کنه غذاشون هم خوب باشه... انقدر از خود باغ خوشم اومده که فکر کنم اگه غذاش معمولی هم باشه قبول کنم Big Grin باید بسپارم به بقیه که مواظبم باشن جو گیر نشم Big Grin Smile)))

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
  • بهرام بابایی
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #24
rezghul عزیز میشه آدرسشو بدی؟منم تالارم مونده، گیج شدم به خدا

"عزیز" تا همیشه در کنارمی!
فرشته کوچولوی من اومد تو آغوشم Heart
خدا جونم دخترمو بازم میسپرم به خودت. خودت مراقبش باش!
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ صبح
ارسال: #25
مرسی تندر چابک می رم یه سر می زنم، چه طوریاس؟خوبه؟جداس دیگه؟

نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #26
مرسی عزیزم، حتما رفتم میام میگم، بازم ممنون

نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #27
(۲۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ صبح)rezghul نوشته است:  تالار باغ تخت جمشید.. توی کوهسار.
قیمتاش خیلی خوب بود.. برای 350 نفر با کلی امکانات به 7 تومن نرسید... غذا رو سلف برداشتم... آتش بازی و گل آرایی و تشریفات ورودی و خواننده و سفره عقد
جاش هم خیلی خوشگله.. مسیرش هم خوبه... توی قسمت خانم ها یه آب نمای آبشاری بزرگ داره که گفت سفره عقد رو کنار اون میچینه...
خودش بهم آتلیه هم معرفی کرد.. قیمتاش خیلی خوب بود.. ولی هنوز وقت نکردم برم ببینم..
فردا شب ( 4 شنبه ) گفت مراسم دارن.. میرم مراسمشون رو ببینم و غذا و خواننده رو تست کنم..
برام ظاهر مهماندار ها و برخورداشون هم خیلی مهم بود .. که خدا رو شکر از این نظر هم خوب بودن...
خدا کنه غذاشون هم خوب باشه... انقدر از خود باغ خوشم اومده که فکر کنم اگه غذاش معمولی هم باشه قبول کنم Big Grin باید بسپارم به بقیه که مواظبم باشن جو گیر نشم Big Grin Smile)))

خوشبخت بشی عزیــــــــــــــــزم - چقد خوب با این قیمتی که می گی Hehe! مجلسشم دیدی بیا بگو دوستم New1New1New1
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ صبح توسط rezghul.)
ارسال: #28
(۲۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ صبح)jessi نوشته است:  خوشبخت بشی عزیــــــــــــــــزم - چقد خوب با این قیمتی که می گی Hehe! مجلسشم دیدی بیا بگو دوستم New1New1New1

مرسی گلم همینطور شماNew1New1New1

غذاش عالی بود... خیلی خوشحالمHappyHappyToungeToungeHehe!Hehe!
با مامانم و شوشو و مامان شوشو رفتیم واسه تست غذا3 (12)
اونا هم نامردی نکردن یه دیس بزرگ آوردن برامون گفتن همشو باید بخورین
من کلا از گوشت قرمز بدم میاد اما این انقدر گوشت بره رو خوب و خوش طعم پخته بود که بیشر از نصفشو خودم خوردم3 (12)... هر وقت یادم میوفته طعم گوشتش بازم دلم میخواد3 (12)Crying3 (12)

خواننده ش هم بد صدا بود به نظرم:hehe: ولی با همون بدصداییش مجلس رو خوب گرم کرده بود... ولی همش آهنگای قدیمی میخوند... خواننده رو حذف کردم.. گفتم خودم میارم Big Grin
اما آتلیه ای که معرفی کرده بود رو رفتم خوشم نیومد... یه آتلیه دیگه نزدیک آرایشگاهم پیدا کردم...

به آدم غرور خاصی میده ،
من مغرور ترینم ...
چون تو بهترینی ... !

خدا جونم شکرت

11 شهریور عاشقتمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط jessi ، سوگند2
۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ صبح
ارسال: #29
خیییییییییییییییلی خوشحال شدم برات دوست جونم ایشالا مبارکت باشه عزیزمNew1New1New1
عزیزم چند رقم غذا برداشتی منوی دسر و.. هم اگه داشتی برامون توضیح بده چه جوریاست
کلا هر آنچه در منوی شماست را بازگو کنBig GrinNew2
خییلی کنجکاو شدم کاش ازش عکس داشتیSad
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #30
(۲۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ صبح)rezghul نوشته است:  
(۲۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ صبح)jessi نوشته است:  خوشبخت بشی عزیــــــــــــــــزم - چقد خوب با این قیمتی که می گی Hehe! مجلسشم دیدی بیا بگو دوستم New1New1New1

مرسی گلم همینطور شماNew1New1New1

غذاش عالی بود... خیلی خوشحالمHappyHappyToungeToungeHehe!Hehe!
با مامانم و شوشو و مامان شوشو رفتیم واسه تست غذا3 (12)
اونا هم نامردی نکردن یه دیس بزرگ آوردن برامون گفتن همشو باید بخورین
من کلا از گوشت قرمز بدم میاد اما این انقدر گوشت بره رو خوب و خوش طعم پخته بود که بیشر از نصفشو خودم خوردم3 (12)... هر وقت یادم میوفته طعم گوشتش بازم دلم میخواد3 (12)Crying3 (12)

خواننده ش هم بد صدا بود به نظرم:hehe: ولی با همون بدصداییش مجلس رو خوب گرم کرده بود... ولی همش آهنگای قدیمی میخوند... خواننده رو حذف کردم.. گفتم خودم میارم Big Grin
اما آتلیه ای که معرفی کرده بود رو رفتم خوشم نیومد... یه آتلیه دیگه نزدیک آرایشگاهم پیدا کردم...

واااای چقده خوب . چقدر خوب که خیلی خوشت اومده .خیلی برات خوشحالم عزیزم New1New1
اینکه گذاشتن ارکستر رو حذف کنی خیلی خوبه برای ما نذاشت البته ما کارشو هم ندیدیم و دی جی که نیست کهHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط rezghul
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام