• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

معرفی آرایشگاه برای میکاپ و شینیون غیر عروس

۲۸-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #391

RE: معرفی آرایشگاه برای میکاپ و شینیون غیر عروس
سلام دوستان 
یه آرایشگاه خیلی خوب میخوام برای یک مهمونی مهم؛ آرایش خیلی ملایم و همچنین درست کردن مو
سمت غرب تهران مثلاً اکباتان یا صادقیه یا پونک یا هر جای دیگه توی محدوده غرب که کارش خیلی خوب باشه... 

کجا رو پیشنهاد میکنین؟ 
حدود قیمت چقدره؟
ممنون از راهنمایی شماتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عروسیم مثل یک رؤیای شیرین گذشت... خدایا شکرت Angel
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۲۲ صبح
ارسال: #392
دنبال یه سالن هستم برای میکاپ و شینیون که کارشون خوب باشه اما قیمت شون زیاد بالا نباشه.چون خودمم همیشه آرایش میکنم و از لوازم آرایشی استفاده میکنم که تو اکثر سالن های خوب هم از همینا استفاده میشه ناخودآگاه کمی حساسم رو کار میکاپ آرایشگاه هایی که میرم.البته درکل آدم سختگیری نیستم فقط رو بعضی چیزها حساسم مثلا اینکه کرم خوب رو پوستم بخوابه(پوستم صافه ولی تقریبا خشکه و خیلی از کرم پودرها خوب روش نمیخوابن)،آرایشم تمیز باشه،مژه هام خوب و تمیز نصب شده باشن،ابروهام رو قاب دار و مصنوعی نکشن،رنگ صورتم رو تیره تر از بدنم نکنن، و از سایه های خطی و کات دار هم معمولا خوشم نمیاد.میکاپ لایت و تمیز دوس دارم اما نه یجور لایتی که آدم اصلا تغییر نکنه
یکم تو اینستا گشتم و از نمونه کارهای شبنم نظیف و مریم دربندی و فرزانه شاهمرادی خوشم اومد اما خب فک نکنم کار غیرعروس رو خودشون انجام بدن و اگرم انجام بدن مطمئنم قیمتش خیلی بالاتر از اونی میشه که بخوام واسه دو تا مراسم معمولی هزینه کنم.ترجیح میدم جایی که میرم کار موش هم حرفه ای باشه و بتونه از پس براشینگ موهایی که جلوش خیلی کم پشته و اضافه کردن مو اضافه یجوری که بشه جلوی سر آورد و خالی بودن سر رو پوشوند بربیاد اما درکل میکاپ برام خیلی مهم تره.نمیدونم میتونم با زیر سیصد تومن برای میکاپ جایی رو پیدا کنم یا نه،چون دو روز پشت هم باید مهمونی بریم و بجز خودم مامانم،و احتمالا خواهر و خواهر شوهرمم هستن و درواقع من باید برای همه مون سالن پیدا کنم و بخوایم بیشتر هزینه کنیم باتوجه به تعدادمون خیلی میشه..از نظر محل،مسیرم به پاسداران و دولت و قلهک و اون سمتا نزدیکتره اما اگه سالن خوبی پیدا شه و نزدیک نباشه هم اوکیه برام
خیلی ممنون میشم اگه جایی رو سراغ دارید معرفی کنید

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ عصر
ارسال: #393
سلام سمت مرزداران و اشرفی میکاپ شینیون کار با قیمت منااااسب و کار تمیز سراغ دارید؟
کسی تاحالا بانوخلج رفته؟

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #394
سلام. بالاخره مراسیمی که دعوت بودم گذشت. رفتم آرایشگاه فریماه تو بلوار فردوس. میکاپ مریم مرعشی و اتو کراتینه سمیرا. راضی بودم

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام