• تشریفات صدف
  • گل سنتر

معرفی آرایشگاه برای آرایش لایت و اروپایی عروس

۳۰-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #211
RE: معرفی آرایشگاه برای آرایش لایت و اروپایی عروس
سلام بچه هاااااتصویر: images/smilies/heart.gif

باز من اومدم با تورهای نوعروس 

اولین تور نورعروس در سال 1397 
تصویر: /images/smilies/new/lub.png

7 اردیبهشت 1397  تور نوعروس داریم ، چه تور ی [تصویر: biggrin.gif]

بازدید از آرایشگاه خانم ستاره محبی  

آفرها برای بچه های نوعروس :

قیمت پکیج VIP  عروس : 2 میلیون تومان 

تصویر: images/smilies/heart.gif به همراه تاج ، لنز ، دسته گل تصویر: images/smilies/heart.gif

آدرس:
آدرس : الهیه ، مجتمع کویین سنتر ، طبقه ی دوم ، سالن زیبایی ستاره محبی 

ساعت بازدید : 

12 تا  14

برای شرکت در این تور (بازدید) لطفا نام و نام خانوادگی خودتون رو به

شماره 
10001615 پیامک کنید .

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۳۰-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #212
من کارای مینا رئوفو خیلی دوست دارم. به نظرم لایته و اروپایی و خیلی شیک. ولی خیلی گرون میگیره. 3 تومن به بالاست. هرچقدر هم خوب باشه انقدر هزینه رو قبول ندارم ، انقدر هم ندارم که هزینه کنم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
کارای ژیلا مقدسی هم لایتو شیکه و قیمتاش مناسبتر هم هست به شرطی که معروفتر نشه اونم گرونش کنه تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd ، فرشته نامی ، Elena_89 ، white lily
۳۱-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #213
سلام عروس گلا . برای روز فرمالیته میتونید یه آرایشگاه بهم معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه ؟ آرایشگاه خودم که روز عروسی میرم پیشش برای فرمالیته ۱.۵۰۰.۰۰۰ قیمت داده ولی من قیمت مناسب تر میخوام . هلپ میییییییی لطفاااا
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #214
(۲۸-فروردين-۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ عصر)'زندگی سالم' نوشته است:  النا جان کار های لیلا رهبر و لی لی رضایی رو هم ببین
البته سبک مدیوم هستن

ممنون... رفتم دیدم و با لیلا رهبر توی سالن هیژا قرارداد بستم  تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
لایت لایت ندارن ولی یه کارهایی بین لایت و مدیوم دارن که باز به سلیقه خودمون تغییرش میدن، امیدوارم انتخاب درستی کرده باشم.
یه موردی که خیلی دوست داشتم پاسخگویی فوق العاده شون بود هر چقدر سوال کنید بدون خستگی و با مهربونی جواب میدن که من اینو توی خیلی از سالن های زیبایی ندیدم، و فکر میکنم همین تبادل حرف و نظرها و گوش دادن هاشون زمان اجرای آرایش و شینیون هم باشه و این خیلی خوبه که نظر خود شخص براشون مهمه و فقط کار خودشون رو انجام نمیدن.

"شهریور نود و هفت"

تالار و باغ: آوین گرمدره
خدمات مجالس: تشریفات پیک
موزیک: علی کیا
آتلیه: استدیو آفر 
آرایشگاه عروس: هیژا (لیلا رهبر)
آرایشگاه داماد: نیوفیس
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، Neginphd
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #215
(دیروز ۱۲:۱۴ عصر)'شیما نورایی' نوشته است:  سلام عروس گلا . برای روز فرمالیته میتونید یه آرایشگاه بهم معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه ؟ آرایشگاه خودم که روز عروسی میرم پیشش برای فرمالیته ۱.۵۰۰.۰۰۰ قیمت داده ولی من قیمت مناسب تر میخوام . هلپ میییییییی لطفاااا

کدوم منطقه میخوای باشه ؟
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #216
 تصویر: ./uploads/201804/post_40129_1524294543_2456a38060dd3fd5c9aaf5d15a1b05d3.attach

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #217
(۳۱-فروردين-۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ عصر)'شیما نورایی' نوشته است:  سلام عروس گلا . برای روز فرمالیته میتونید یه آرایشگاه بهم معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه ؟ آرایشگاه خودم که روز عروسی میرم پیشش برای فرمالیته ۱.۵۰۰.۰۰۰ قیمت داده ولی من قیمت مناسب تر میخوام . هلپ میییییییی لطفاااا

سلام، من برای عروسی با هیژا (لیلا رهبر) قرارداد بستم و به نظرم کاراشون خیلی خوب و تمیز بود مخصوصا گریم خود خانم رهبر حرف نداشت، عروس های واقعی شون رو دیدم، فرمالیته و نامزدی توشون بود! فرمالیته رو هم پرسیدم گفتن 900، باز خودت نمونه کارهاشون رو ببین و از نظر قیمت بررسی کن... پیج اینستا:  leilarahbarmakeup2

"شهریور نود و هفت"

تالار و باغ: آوین گرمدره
خدمات مجالس: تشریفات پیک
موزیک: علی کیا
آتلیه: استدیو آفر 
آرایشگاه عروس: هیژا (لیلا رهبر)
آرایشگاه داماد: نیوفیس
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #218
 تصویر: ./uploads/201804/post_87886_1524464631_cab13620020550a43a0d484acd753a77.attach
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام