• تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

معرفی آرایشگاه برای آرایش لایت و اروپایی عروس

۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #151
RE: معرفی آرایشگاه برای آرایش لایت و اروپایی عروس
دوستان برید کارای فرزانه حسینی رو هم ببینید تو اینستا قیمتاشم واقعا معقوله کاراشم شیکه
سالنش سمیلار سعادت اباد

نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #152
(دیروز ۰۹:۵۷ صبح)'marcopolo' نوشته است:  واقعا من نمی فهمم چرا ارایشگاه از پشت تلفن قیمت نمیدن !!

چون بنا به برداشتی که از وضعیت مالیت تو دیدار اول میکنن قیمت میدن تصویر: images/smilies/confused.gif

خوشگلا برام دعا کنیدتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ عصر توسط فرشته نامی.)
ارسال: #153
(امروز ۰۷:۵۹ صبح)'*Aphrodite*' نوشته است:  دوستان برید کارای فرزانه حسینی رو هم ببینید تو اینستا قیمتاشم واقعا معقوله کاراشم شیکه
سالنش سمیلار سعادت اباد

عزیزم میشه آدرس  اینستاگرامشونو بگی ؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط *Aphrodite*
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #154
تصویر: ./uploads/201801/post_97641_1515931274_66cf6d85c914916120e34c7ad54b10dd.attach

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #155
(امروز ۰۲:۴۳ عصر)'فرشته نامی' نوشته است:  
(امروز ۰۷:۵۹ صبح)'*Aphrodite*' نوشته است:  دوستان برید کارای فرزانه حسینی رو هم ببینید تو اینستا قیمتاشم واقعا معقوله کاراشم شیکه
سالنش سمیلار سعادت اباد

عزیزم میشه آدرس  اینستاگرامشونو بگی ؟؟

farzanehhosseinimakeupartist

نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #156
سلام بچه ها تصویر: images/smilies/heart.gif
خوبید ؟
تصویر: /images/smilies/new/lub.png

باز من اومدم با یک برنامه هیجان انگیز و کلی خبر های خوب تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اولین خبر هیجان انگیز اینکه تورهای نوعروس کار خودش رو مجددا از 13 بهمن با بازدید از آرایشگاه لی لی رضایی آغاز میکنه  تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

دومین خبر خوب اینکه قرار در این بازدید عروس ، از طرف انجمن های نوعروس ، همراه با قرعه کشی به ده عروس زیبا ،

ووچر یک میلیون و دویست هزار تومنی  هدیه داده بشه .

پس با من در این تاپیک همراه باشید تا در جریان جدیدترین اخبار و بازدیدهای توریست های نوعروس قرار بگیرید .

آرایشگاه لی لی شهرک غرب+بازدید عروس +13 بهمن

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ صبح توسط marjantt.)
ارسال: #157
(دیروز ۰۴:۲۸ عصر)'admin2' نوشته است:  سلام بچه ها تصویر: images/smilies/heart.gif
خوبید ؟

ادمین جان سلام. میخواستم بپرسم لیست آرایشگاهایی که تور نوعروس میره میشه بهمون بگین که برنامه ریزی کنیم؟ مثلا لیلا منفرد یا مریم رئوف توی لیستتون هست؟ ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خواستگاری: آبان 94
بله برون: اسفند 94
مراسم عقد: آذر 95
در حال تدارک شروعی جذابتصویر: images/smilies/cool.gif
به امید خدا...
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ صبح توسط admin2.)
ارسال: #158
(امروز ۰۸:۳۴ صبح)'marjantt' نوشته است:  
(دیروز ۰۴:۲۸ عصر)'admin2' نوشته است:  سلام بچه ها تصویر: images/smilies/heart.gif
خوبید ؟

ادمین جان سلام. میخواستم بپرسم لیست آرایشگاهایی که تور نوعروس میره میشه بهمون بگین که برنامه ریزی کنیم؟ مثلا لیلا منفرد یا مریم رئوف توی لیستتون هست؟ ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیز دلم تصویر: images/smilies/heart.gif
حتما حتما از جلوتر اعلام میکنم کدوم آرایشگاهها و اتلیه ها می خوایم بریم 

( سعی می کنم برای دو هفته یا حتی سه هفته رو جلوتر اعلام کنم ) 

بهم پیشنهاد بدید کجاها بیشتر تمایل دارید تور برگزار بشه ، سعی میکنم همون جاها بریم 
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

بچه ها راستی حواستون باشه 

این بازدید های عروس با بازدید توریست های نوعروس فرق داره !!

بازدید های عروس : همون بازدید هایی هست که خود سالن ها دارند .

بازدید توریست های نوعروس ، بازدیدی که توش کلی برنامه های هیجان انگیز و جایزه داریم .

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام