• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

معرفی آتلیه های خوب کرمانشاه

۸-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #411
RE: معرفی آتلیه های خوب کرمانشاه
سلام
حتما یه سر به اتلیه ماه هم بزنید هم نمونه کاراشون خیلی جالبه هم این که خیلی تخفیف میدن ...
ادرسشون گلستان بواوار مصطفی امامی کنار نوین چرمه.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa666
۱۵-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #412
سلام .
من تاریخ عروسیم 96.12.20 با اتلیه ماه بود خیلی از کارشون راضی هستم و مدیریتشود داخل مراسم خیلی خوب بود.
داخل اتلیشون امکانات زیادی دارن اتلیشون خیلی بزرگه.
عکسامو عالی شده بود ..من میخواستم ژرنال 10 برگ بزنم ولی انقدر عکسام خوب بود 5 صفحه اضافه کردم .
کلیپ های باغمون هم عالی شده .من توی جلسه هماهنگی هم بهشون گفتم میخوام کلیپم مثل فیلم شهرزاد بشه که تقریبا همون تم رنگ و حالو هوا رو دراوردن.
در کل خیلی راضیم و شدیدا این اتلیه رو یه همه پیشنهاد میکنمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #413
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام.هر جا میرین،برید فقط آتلیه سی تو نرین.افتضاحه بخدا.بعد از سه سال،هنوز دلم نمیخواد فیلم عروسیمو ببینم بس که خرابه

سلام.تو کرمانشاه،هر آتلیه ای برین،فقط سی تو نباشه.واقعا افتضاحه.بعد از سه سال هنوز دوست ندارم فیلم عروسیمو ببینم بس که خرابه.خیلی غصه میخورم.انقدر بد و غیر ماهرانه فیلم برداری کردن،هر جا بردم برای میکس مجدد،قبولش نکردن.گفتن اصل فیلم،بد برداشته شده و با میکس درست نمیشه.اتحادیه هم رفتم و شکایت کردم.خود اتحادیه گفت،به نتیجه نمیرسی.واقعا متاسفم برای خودم و فیلمم
نقل قول
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام