• آرایشگاه مدیس
  • جم

معرفی آتلیه خوب در قزوین

۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #21

RE: معرفی آتلیه عالی در قزوین
منم کافه مد عکس انداختم ولی هنوز نرفتن انتخاب عکس عکسامو گرفتم میام بهتون خبرشو میدم

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط negar*
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #22
بچه ها بیایید ایده بدین واسه سالگرد ازدواجم من چیکار کنم؟میخوام برم آتلیه ولی نمیدونم چه ایده ای دارید واسه اتلیه؟

فقط اوست که باید بخواهد...
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #23
سلام بچه ها یونیک کارش زیاد خوب نیست .رو عکسا خیلی زیاد روتوش میکنه ....تازگی عروسی پسر داییم بود عکساشون افتضاح بود . خانومش موقع انتخاب عکس مونده بود کلی هم پول دادن ولی ناراضی بودن

دل دنیا رو خون کردی که اینجوری تو رفتیCrying
نقل قول
 سپاس شده توسط shk
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح توسط پریسا 1985.)
ارسال: #24
پاتوق نو عروسای قزوین کجاس پیداش نمیکنم؟

دل دنیا رو خون کردی که اینجوری تو رفتیCrying
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #25
(۲۹-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح)پریسا 1985 نوشته است:  پاتوق نو عروسای قزوین کجاس پیداش نمیکنم؟

اینجاس عزیزم
انجمن های نوعروس / کلوپ / بحث آزاد / پاتوق نوعروس های قزوین
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #26
ولی من کارایه یونیکو دیدم خوشم اومد از سبک عکسا

راستشو بخوای به روتوش زیاد دقت نکردم

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #27
من که روتوش عکسام خوبه خداییش .باید ازشون بخوای که ساده باشه چون همه جور سلیقه ای میره پیششون شاید یکی روتوش زیاد بخواد.من که اولین بار رفتم آلبومشون قدیمی بود دیدم ولی الان آلبوم خودم سادست دوسش دارم.فیلمم آماده شده هنوز ندیدمش ببینم میام میگم چه خوب باشه چه بد
ولی تا الان کلیپم عالی بود انصافا
بعدشم من نمیدونم سطح آتلیه های قزوین تو چه حدیه ولی خب نسبت به اونایی که من دیده بودم تو قزوین سطحش بالا بود نسبت به کرج و تهران متوسط رو به بالا بود نمیشه گفت عاااالی ولی کلیپش در حد آتلیه های اینجاست چون خیلی زحمت میکشن واسش
ولی در کل همه چیز سلیقه ایه و بستگی به بودجه هم داره من این آتلیه خیلی به بودجه و سلیقم میخورد

فقط اوست که باید بخواهد...
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ صبح توسط shk.)
ارسال: #28

استودیو "آتی عکس"
آدرس: خ دانشگاه؛ نرسیده ب مدنی شرقی
تلفن: 02813336935

من برای نامزدیم اینجا رفتم و تصمیم دارم عروسی هم همینجا برمAngel

کارشون تو قزوین از همه حرفه ای تر ب نظر میاد؛ خیلی با صبر و حوصله حدود 2 ساعت برامون وقت گذاشتن و نمونه های عکس و فیلمشون رو نشونم دادن

نمونه کارها در حد اتلیه های تهران نبود اما تو قزوین از همه بهتر بود

کار عکسشون تو اتلیه از نظر مهندسی نور و نورپردازی و ... عالیه اما عکسای باغشون ب نسبت کارای تهران معمولیه

ژستاشون بدک نیس اما جای تعریف ان چنانی نداره؛ اما میگن ک اگه روزای قبل مراسم هر ژستی بیارین براتون در میاریم

رتوششون خیلی تمیز و طبیعیه و از بک گراندای داغون استفاده نمیکنن اصلا

جنس کاغذ عکس ها خیلی خیلی عالی هستش و حالت چرمی داره ؛ عکس ها تهران چاپ میشن؛ البوم ها همینطور

کیفیت و زیبایی آلبوم ها در حد قابل قبولیه و جنس البوم پلکسی هستش ؛ البوم لیتی ک هم ک ارائه میشه ست البوم اصلی و پلکسی هست؛ جنس لیت های مهمان ها هم همینطور

عکس ها توسط خانوم گرفته میشه و اگه بخاین یه آقا هم میتونه همراهیشون کنه ک کارتون بی عیب و نقص باشه اما عکاس اصلی خانوم هستش

جدیدا یه باغی رو خودشون راه انداختن ک یه سری مناظر و لوکیشن های جدید داره ک تو قزوین همچین چیزی تا الان نبوده
باغشون سمت کورانه هستش و میگفتن ک الان نیمه کارس و درحال خرید دکورش هستن؛ تا اخر سال کاملا راه میفته
و اتلیه کلا به اونجا منتقل میشه

میگفتن توی این باغ لوکیشن های مختلف اعم از ارایشگاه و عمارت و وسایلی مثل میز نهارخوری و مبلمان و ... برای عکاسی فراهمه

درخصوص فیلم:
نمونه کار فیلم به صورت تموم شده و آماده نداشتن چون فیلم هارو ارشیو نمیکنن و نسخه اصلی رو ب مشتری تحویل میدن. قرار شد اردیبهشت بریم یه نمونه فیلم ببینیم.

اما یه نمونه اولیه ک دیدم از کارش خیییییییلی خوشم اومد؛ یه سری بی دقتی ها بود اما مشخص بود ک تو رتوش نهایی براش فکر میشه.

کلا ازشون خوشم اومد؛ آدمای با جنبه ای بودن؛ هر چی ک میگفتم و مخاستم یه نمونه ازش داشتن ک نشونم بدن معلوم بود ک کارشون حرفه ای بود

نکته مهمش این بود ک کارشون گرون بود اما آدمای پولکی نبودن؛ اگه تصمیمت عوض میشه بیعانه ات رو پس میدن؛ برای باغ و ... کلیپ حاضر شدن و .... پول اضافه نمیگیرن

تو فاصله عقد و عروسی میرن خونه عروس و اونجا هم یه سری تصویر میگیرن بدون هزینه اضافه!

گفتن ک یه سری اقلام مثل دسته گل بادبزنی، کلاه؛ چتر و تور .... دارن واسه عکاسی و اگه چیز خاصی هم میخاین قبللش بگین تهیه میکنن اگه بتونن.

قیمت:

فیلم برداری 2 دوربینه HD بهمراه مونتاژ

عکاسی کامل باغ و آتلیه

ورودی باغ+ 10 عدد عکس باغ 20*30

1 شاسی سرمجلس 120*76

2 عدد شاسی والدین 40*30

10 عدد لیت پلکسی

آلبوم ژورنال 40 *60 – 10 برگ

کرین 5 متری باغ

جمع کل : 3450 هزارتومن

اگه منوی بالا رو با فیلم برداری FULL HD بخوایید 600 تومن بهش اضافه میشه

عکاس مستند (سرمجلسی) از اول تا آخر مراسم 250 تومن؛ اگه فایل هم ازش بخاین 400 تومن میشه

اگه لیت مهمان رو حذف کنین دونه ای 7 تومن حذف میشه

عکس تک برگ دونه ای 45 تومنه

هر برگ که به آلبوم اضاف کنین 170هزار تومن به هزینه کلی اضافه میشه

کرین باغ رایگانه اما اگه برای مراسم بخاین 300 تومن اضاف میشه

فیلمبردار و عکاس سر مجلس تا ساعت 1 بامداد خدمات میده و بعد از این تایم ساعتی 60 تومن اضافه میشه

9 تا 10 ماه طول میکشه تا فیلمو کامل تحویل بدن....

تموم شد خخخ

بعدا نوشت:
دوستان من اصصصصصصصصصلااز کار اینا راضی نبودم

هر بارم تو اون مدت بعد عروسیم رفتم اتلیه شون، اونجا دعوا بود با عروس دامادها

کیفیت چاپ و روتوش همونطوری ک گفته بودم خیلی واقعا عالی بود

اما کیفیت فیلمبرداری،
خلاقیت در فیلمبرداری و همینطور ادیت و میکس فیلم،
ژست های فیلم و عکس،
لوکیشنایی ک میبرن
وفای به عهد
و از همه مهمتر مشتری مداری بعد از عقد قرارداد و روز عروسی

واقعا داغوووووووووون

فقط در باغ سبز نشون میدن تا وقتی بیعانه ندادی

وقتی بدی و قرارداد ببندی یکی دیگه میشن

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، khoshhalam ، masoumeh.p ، safar ، sahelgh ، mahdie333 ، z.ak ، shaghayegh87
۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #29
من نامزدى و عقد رفتم اتى عکس و شایان و کاراشون بد نبود اما کار اتى عکس خیلى بهتر بود. واسه عروسى رفتم کاراسى و واقعاااااااا عکسام عالى شدن. فیلم بردارى و عکاس سر مجلسم تو نامزدى یونیک بود، یه سرى عکسم یونیک تو اتلیه کرفت واسه میکس فیلم، اما کار عکس یونیک افتضاح بود و فیلمش خیلى خوب بود.
واسه عروسى کلا همه کارارو سبردم به کاراسى، عکسام عالى هستن، هم البوم عروسیم، هم البوم اسبرتم، هم عکساى عروسى، هم عکساى تو مجلس. فیلمم رو هنوز نکرفتم اما کلیبم رو دوست داشتم

١٣ ارديبهشت ١٣٩٢ زيباترين روز عمرم شد ::
......................
زن که باشی
نمیتوانی انکار کنی
تشنه ی
بـــــــــــــــــــــوی
تن
مردت هستی
همیشه و هر لحظه ...
دست خودت نیست !
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdie333 ، sahelgh
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ صبح توسط عروس بهار93.)
ارسال: #30
آتلیه پایا
خیام وسط.کوچه نیساریان با مدیریت خانم مدرسی شماره تماس3360773
من عکسای بله برون و نامزدیمو این اتلیه رفتم و واسه عروسی هم با همین آتلیه قرارداد بستم.
خانم مدرسی خودشون تحصیل کرده این رشته هستند و برخورد بسیییییییییار خوب و مودبانه با همه ی مراجعه کنندگان دارند.
به نظر من نمونه کارهاشون تو قزوین از همه به روز تر و شکیل تر هست و با مد روز پیش میرند.
اتلیه دارای نورپردازی عالی همراه با دکور های بسیار متفاوت و زیبا هست.
روتوش عکساشون خیلی عالی وبا سلیقه مشتری هماهنگ هست بک گراند خیلی زیبا و متفاوت به نسبت سایر آتلیه ها است.
عکاس اصلی خانم میباشد ولی برای عروسی اگه خودمون بخوایم عکاس مرد هم همراهیشون میکنه.
ویلایی که برای عکاسی عروسی در نظرتو جاده هفت سنگان میباشد و به سلیقه خودمون تو ویلا لوکیشن های 4 فصلم دارند.
نمونه کارهای فیلمبرداری و کلیپشون هم تنوع زیاد به سلیقه خوده مشتری موجود هست.کلیپ لایت....کلیپ شاد و اسپرت و.....
تصویر برداری از خونه عروس هم انجام میدن بدون پول اضافه.
آلبوم عکساشون تنوع قیمت زیاد بسته به نوع آلبوم و اندازه عکسا داره.
همه عکاسی هاشون اگه به صورت پکیج باشه دارای اشانتیون هست و به نسبت سایر آتلیه ها دارای قیمتای مناسب تری میباشد.
عکس 20*30باروتوش 20000تومانه که سایر آتلیه ها 30یا35 ویا40تومن هست.
فیمت تصویر برداری با 2دوربین فولhdهمراه با مونتا‍ژ همراه با پشت صحنه
آلبوم 10 برگ(20صفحه)با جلدطراحی شده که این آلبوم 1عکس90*60اشانتیون داره
کلیپ روز عروسی که شب تو مراسم پخش بشه
عکاسی و فیلمبرداری کامل باغ
عکاس تو تمام مدت مراسم
2435000تومان که ورودی باغ جدا میباشد و هزینه ورودی 70000تومان است.
تمام عکسایی که گرفته میشه چه تو باغ و چه تو تالار اگه نخوایم چاپ کنیم بدون دادن هزینه ای فایل اصلی رو به مامیدن.
از همه مهم تر خوش قولی این آتلیه هست که خیلی زود و به موقع کارهاشون رو تحویل میدن.عکسارو ظرف 1ماه تحویل میدن.
آلبوم های ژورنالیشون از قیمت 600شروع و فک کنم تا 1200هست بسته به اندازه و نوع جلد.
هزینه عکاس که تو مراسم هم بیاد 100تومن هست.
هزینه کرین فک کنم 300یا400 بود.
در کل من که کلی نمونه کار ازشون دیدم و تمام عکاسام هم ماله این آتلیه هست خیلی ازشون راضی هستم و به تمام نوعروسای گل قزوین پیشنهاد میدم که به آتلیه سری هم بزنند.
New1New1New1

18/2/93Heart
منم عروس شدم.یه عروس رویایی.همش دلم واسه روز عروسیم تنگ میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، sahelgh ، *FaRzAnEh* ، fati asali
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام