• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مصاحبه استخدام

۱۰-بهمن-۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #221
RE: مصاحبه استخدام
سلام وقت بخیر.
ازمون قبول شدم باید برم مصاحبه.
توی مصاحبه چه مواردی رو میپرسند؟
پوششم باید چطوری باشه؟ رنگای تیره یا رنگ روشن هم میشه پوشید؟

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #222
(۱۰-بهمن-۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ عصر)'رویا68' نوشته است:  سلام وقت بخیر.

مبارک باشه عزیزم
تیره بپوش بهتره با مقنعه بری و یه مانتوی زیر زانو و یه آرایش خیلی ملایم کنی نه هیچی نزنی نه سنگین آرایش کنی - حد وسط رو به کم باش

میزان شناختت از اون شرکت ؟ چرا اونا رو انتخاب کردی؟
3 اخلاق خوب و بدتو بگو
اگه یکی از همکارات کار بد و خلافی کنه چیکار مکنی ؟
احتمالا به چالش بکشنت اصلا عصبی نشو، توضیح اضافه نده ، جواب کوتاه همون سوال رو بده... دستو پاهاتو تکون نده(تکون عصبی) و به هم گره نکن. موقع نشستن اجازه بگیر موقع رفتن از اینکه وقتشونو به تو دادن تشکر کن... یه دفترچه یادداشت با یه خودکار ببر همون اول کار بزار رو میز اگه لازم بود چیزی بنویسی(اینکار نشون میده تو با نظم و  دقتی و برای حرفاشون اهمیت قائلی و خیلی تاثیر مثبتی داره روشون) موقر باش و گاهی یه لبخند کمرنگ هم بزن که فکر نکنن عبوسی، خودتو مشتاق نشون بده
موفق باشی
نمونه سوالای مصاحبه توی اینترنت هست سرچ کنی خیلی کمک میکنه

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68 ، efeta
۱۰-بهمن-۱۳۹۶, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #223
یه دنیا تشکر از راهنمایی هاتون. ممنون.

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
 سپاس شده توسط ملورا
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #224
یه بار رفتم یه شرکت اینترنتی استخدام شم سمت شهرک غرب همه جور سئوالی از من پرسید جز اونی که باید بپرسه! خاک بر سرشون.
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #225
(۱۰-بهمن-۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ عصر)'رویا68' نوشته است:  سلام وقت بخیر.

چهره آدمو ببینن خودشون تا تهشو میخونن ولی شما رعایت کن تیره بپوش با مقنعه برو . ولی خیییلی هم با اونی که همیشه میپوشی فرق نکنه که تابلو نشی مثلا تو اداره ما از رو ظاهر انقدر تابلو میکنن که کاملا مشخصه جدید استخدام شدن، پسرا ریش تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifو خانما چادری اولش میان در صورتیکه واقعا چادری نیستن  تصویر: images/smilies/sleepy.gifکه من نمیپسندم . اتفاقا همین امروز بحث  روز استخدام تو ادارمون بود من گفتم نمیدونستم جو اینجا چطوره و کلا هم آدم دو رویی نیستم و همونی که هستم نشون میدم نه خیلی باز میپوشم نه خیلی بسته، روزی که اومدم استخدام بشم شلوار شیش جیب داشتم با مانتو کتان و کفش نایک سفید . الان میگم من چه خفن بودم و خوششون اومده که تظاهر نکردم تصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: images/smilies/tongue.gif

بر دلم بنشسته ایتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام