مشکل undefined

۱-اسفند-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #31
RE: مشکل undefined
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟Crying

خواستگار 95/11/8
بله برون   95/12/20 
عقد 95/12/28 شب میلاد حضرت زهرا(س)
عروسی 97/5/19
خدایا شکرت
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #32
(۱-اسفند-۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ عصر)مریم جوووووووون نوشته است:  چه طوری کنار نام کاربریم عکس بزارم؟؟؟ میشه راهنماییم کنید.

سلام عزیزم اون بالا سمت چپ ناحیه کاربری میری
کنترل پنل کاربر
بعد تغییر اواتار عکس انتخاب میکنی Heart

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط ***مریم***
۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #33
سلام
من یه سوال دارم که نمیدونم کجا باید بپرسم؟؟؟؟؟Huh
من تو سایت نوزاد عضو شدم ولی نمیتونم متن و پاسخ ارسال کنم، همش این اخطارو میده؛
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. دلیل آن ممکن است یکی از موارد زیر باشد:
حساب کاربری شما مسدود شده و یا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.
HuhHuhHuh

ایمیلم که میفرستم ؛ هیچی نیومده برام

چیکار کنم؟HuhHuhHuh

خدایا هوای ما جوونا رو داشته باشAngel
نقل قول
  • گروه ژ
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ عصر توسط موقتی.)
ارسال: #34
ادمین گرامی
با سلام
حساب کاربری من با یوزر نیم honeya مسدود شده و علت رو نوشته به دلیل داشتن چند حساب کاربری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در صورتیکه من فقط همین اکانت رو داشتم و بیشتر از مطالب سایت استفاده می کردم و مطلبی نمی نوشتم
از اونجاییکه هیچ راه ارتباطی با مدیریت سایت یا ادمین ها جهت مطرح کردن مشکلم نداشتم این اکانت رو امروز مجدد ساختم تا سوالم رو بپرسم
(2بار به تنها ایمیلی که داشتم admin@nowaroos ایمیل زدم و پاسخی نگرفتم، بعدش این اکانت را ساختم)
لطفا اکانت اصلی من رو بررسی و مشکل را حل کنید
با تشکر ویژه

(۱۸-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ صبح)موقتی نوشته است:  ادمین گرامی
با سلام
حساب کاربری من با یوزر نیم honeya مسدود شده و علت رو نوشته به دلیل داشتن چند حساب کاربری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در صورتیکه من فقط همین اکانت رو داشتم و بیشتر از مطالب سایت استفاده می کردم و مطلبی نمی نوشتم
از اونجاییکه هیچ راه ارتباطی با مدیریت سایت یا ادمین ها جهت مطرح کردن مشکلم نداشتم این اکانت رو امروز مجدد ساختم تا سوالم رو بپرسم
(2بار به تنها ایمیلی که داشتم admin@nowaroos ایمیل زدم و پاسخی نگرفتم، بعدش این اکانت را ساختم)
لطفا اکانت اصلی من رو بررسی و مشکل را حل کنید
با تشکر ویژه

??????????????????????????????????
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام