• تقی زاده
  • باغ vp

مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل

۲۳-مهر-۱۳۹۸, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #4641

RE: مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل
دوستان 

میز تی وی و جلو مبلی و جا کفشی و پایه مبل اینا هم باید یه رنگ باشه؟؟

سرویس چوب نخریدیم ، الان میخوام میز تی وی و جا کفشی بخرم ، بعد مبل و تخت هم اخر سر، 
از عروسانه در اومدم دیگه تصویر: images/smilies/biggrin.gif اگه بخوام میز تی وی و جا کفشی سفید بخرم همه چی باید سفید بشه؟
پرده خونمون سفید و بنفش ! فرش هامون تقریبا زمینه ش سفید و همه ی رنگ ها داره 
یه ماه دنبال رنگم اما نمیتونم انتخاب کنم

27/4/98 = 71/100
شروع رژیم‌ : 30/4
69/600
 66/100
62/700
80 درصد امید
خدایا[size=12pt] [size=small]دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد[size=small]“ بلندم کن “

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۸, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #4642

(۲۳-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۰۵ صبح)'آبگینه' نوشته است:  دوستان 

میز تی وی و جلو مبلی و جا کفشی و پایه مبل اینا هم باید یه رنگ باشه؟؟

سرویس چوب نخریدیم ، الان میخوام میز تی وی و جا کفشی بخرم ، بعد مبل و تخت هم اخر سر، 
از عروسانه در اومدم دیگه تصویر: images/smilies/biggrin.gif اگه بخوام میز تی وی و جا کفشی سفید بخرم همه چی باید سفید بشه؟
پرده خونمون سفید و بنفش ! فرش هامون تقریبا زمینه ش سفید و همه ی رنگ ها داره 
یه ماه دنبال رنگم اما نمیتونم انتخاب کنم

باید طیف رنگیشون یکی باشه به هم بیاد نمیشه زیرتلویزیونی قهوه ای باشه همه چی سفید 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
۲۳-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #4643

خب قهوه ای و کرم و سفید داریم ، رنگ دیگه ای هم داریم؟

27/4/98 = 71/100
69/600
 66/100
62/700
80 درصد امید
خدایا[size=12pt] [size=small]دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد[size=small]“ بلندم کن “

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۸ ۰۴:۴۸ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #4644

مینا قهوه ای هست، شیری هست، سفید هست ، رنگ چوب هست، مسی هست.طلایی هم هست.میز تی وی مشکی هست. ترکیب مشکی و قهوه ای هست. به نظر من اول فکرکن ببین مبلمانت میخای چه رنگی بخری و چه مدلی اسپرت یا استیل؟  بر اساس اون بقیه چیز ها رو هم بخر . متلا سفید رو نمیشه با هر چیزی ست کرد سفید به سفید میخوره و طلایی. اول همه رو تو ذهنت تصور کن بعد تصمیم بگیر . از این پیج های اینستا هم میتونی کمک بگیری 

نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
۲۳-مهر-۱۳۹۸, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #4645

مبل  اسپرت ، رنگ روشن برمیدارم نباتی یا فیلی یا 
یا یه صورتی ملایم تصویر: images/smilies/smile.gif 
با توجه به فرش و پرده ای که گفتم  هالی که 24. متر، چه رنگ هایی میتونم انتخاب کنم !!؟؟
بعد سوال اصلیم همه چی مثلا حتی پایه مبل هم قهوه ای باشه ؟؟
یکم گیج شدم اگه پیجی میشناسید بهم بگید نگاه کنم

27/4/98 = 71/100
69/600
 66/100
62/700
80 درصد امید

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۸, ۰۶:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۸ ۰۶:۱۷ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #4646

(۲۳-مهر-۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ عصر)'آبگینه' نوشته است:  مبل  اسپرت ، رنگ روشن برمیدارم نباتی یا فیلی یا 
یا یه صورتی ملایم تصویر: images/smilies/smile.gif 
با توجه به فرش و پرده ای که گفتم  هالی که 24. متر، چه رنگ هایی میتونم انتخاب کنم !!؟؟
بعد سوال اصلیم همه چی مثلا حتی پایه مبل هم قهوه ای باشه ؟؟
یکم گیج شدم اگه پیجی میشناسید بهم بگید نگاه کنم

مینا رنگ چوب رو گفتم انتخاب کن نه پارچه رو، الان رنگ پرده و فرشت خنثی هست همه چی میتونی باهاش ست کنی ولی رنگ چوب باید به هم بخوره

آره دیگه پایه مبل همون رنگ چوب هستش .پیج هم برات الان چند تا میذارم[تصویر: مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل]

[تصویر: مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل]

این اخریه منازل اروپایی ولی یه نگاهی کن شاید به دردت بخوره . مینا جان سفید و شیری الان مده ممکنه پنج سال دیگه از مد بیوفته به نظر من اگه اهل عوض کردن زود به زود نیستی سفید و شیری رو بی خیال شو، البته میشه ببری رنگ کنه دوباره ولی حالا توی اون شهر از کجا تعمیر مبلمان پیدا کنی شاید خیلی خوب در نیاره
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام