• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل

۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ عصر توسط ایران دخت.)
ارسال: #11
RE: مشکل دکوراسیونی!
سلام نفس جان ... شما لطف داری ... کاری نکردم که ... بیشتر دوست دارم بجه ها کار رو نفد کنند تا با کمک هم از کمترین فضا بهترین و بیشترین استفاده رو ببریم ...
طرح اولیه فقط یه نقطه شروع بود برای آشنایی با سلیقه و خواسته های استفاده کنندگان بود ...

خوب طوری که از صحبت های نفس جان متوحه شدم چند تا چیز براش اهمیت داره ... یه فضای اندرونی برای آشپزخانه ... یا همان آشپزخانه "تر" یا "پنهان" یا "مطبخ" !!! ... دوم جدا بودن سرویس و حمام و دسترسی از خواب ها به حمام ...

فعلا به این نقشه رسیدم ...

[تصویر: مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل]

دوستان خواهشی که دارم اینه که هر نظر و پیشنهاد یا انتقادی دارین این جا بیان کنین تا با همفکری هم به بهترین نتیجه برسیم ...
نظر از شما ... طراحی کردن با من ...
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، مینو ، سراب ، ممون ، Fariba-65H ، rojan joooni ، nasibe_603 ، میشا65 ، arezoo mohammad ، مامان ياسي
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #12
ایراندخت جان میتونی منم راهنمایی کنی؟
البته من مشکل دکوراسیونی دارم! پلان حدودی خونه من اینه:

من نمیدونم فرشامو چقدری بگیرم؟ و اینکه مبلامون و ناهارخوریمون چجوری بچینم بهتر شه
کلا راهنماییم کنی ممنون میشم

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ عصر توسط ایران دخت.)
ارسال: #13
اصلاحیه پلان خانه نفس:

sheytunak جان می تونی عکسی از هال پذیراییت برام بگذاری؟ ... عکس مبلات هم بگذاری عالی می شه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، a n o o ، nasibe_603
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #14
سوال "
1- آشپزخانه ات اوپنه ؟
2- در سرویس بهداشتی مثل درهای اتاق هاست یا از این الومینیومی هاست ؟؟؟
3- پاسیو یه طرفش کامل در ه ؟؟؟
4- تو روز که می ری پدیرایی روشن و دلبازه یا تاریک و دلگیر ؟؟؟ (یعنی روشنایی که پاسیو تامین می کنه کافیه ؟)
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، a n o o
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #15
1- بله آشپزخانه اپن هست و اپنش از کنار در ورودی شروع میشه و رو به پذیرایی هست
2- درب سرویس مثل درب اتاق چوبی قهوه ای هست-دیوارهای پذیرایی رو کرم روشن و ترکیب با کرم تیره مایل به قهوه ای در برخی جاها خیلی کم کردیم
3- پاسیو سمت کناره سرویس بهداشتی کاملا در شیشه ای هست و اونطرفش که 2 متر طولشه کاملا پنجره هست
4- بله کاملا روشنه و نورش کافیه کما اینکه انتهای آشپزخانه یه پنجره بزرگ داره که رو به خیابونه و اونم نوره خوبی تامین میکنه چون اپنه آشپزخونه

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ عصر توسط ایران دخت.)
ارسال: #16
sheytunak جان اینو هم ببین ...

نقل قول
 سپاس شده توسط sheytunak ، عروس شیرازی ، تیــلا ، نازدونه ، nillgoon ، shabnamjon ، roghaieh ، Fariba-65H ، nasibe_603 ، مامان ياسي
۲۲-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #17
خوب این هم از نقشه جدیدی که برا نفس طرح زدم .... درخواست کاربر : متراژ بالاتر برای خواب ها و پذیرایی -----> کاستن از راهرو های مازاد و کم کردن دیوار ها .. ::::

یه طرح هم یکی دیگر از دوستان خواسته بودن ... زمین 15 در 6 متر :

نقل قول
 سپاس شده توسط mahdiyejon ، نازدونه ، nasibe_603 ، zemestane payizi
۲۳-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #18
سلااااام
اجازه هست گله کنم ؟؟؟
من این سایت رو خیلی دوست دارم ... چون میام داخلش روحیه می گیرم
این همه در باره جهیزیه و ... همدیگه نظر می دین ... چرا در باره خود خونه هاتون صحبت نمی کنید ؟؟ چرا پلان خونه هاتونو نمی گذارین که از هم ایده بگیریم و نظر بپرسیم ...

بچه هایی که خونه ساختن ... بیان بگن چند دادن براشون نقشه طراحی شده ؟ ... منت نمی گذارم ... من طراحی رو دوست دارم و واسه دل خودم دارم این جا نقشه می کشم ...
برا منم سود داره چرا چون این جا چیزایی یاد می گیرم که تو دانشگاه یادمون ندادن ... نمونه ساده اش سلیقه مردم کشورمه ... عکس ها و پلان هایی که ما میبینیم اکثرا سیک زندگی اروپایی هست چرا یه تقلید صرف و کورکورانه کنیم ؟؟؟

بیاین نظر بدین ... از کارم ایراد بگیرید ... بیاین از نقطه های مثبت و منفی نقشه و دکراسیون خونتون بگین .... بیاین از هم چیزی یاد بگیریم ...

شما وسایلی میخرید برای!!! خونتون!!! ... نه این که خونه ای بخرید برا وسایلتون که !!! درست می گم ؟؟؟
بیاین تو این تاپیک مشارکت کنین بهش بها بدین ... بخدا دلم می سوزه ....
من برای هر کدوم از این پلان ها کلی وقت گذاشتم ... این ظور نبوده که رو هوا یه طرح بزنم ... بهش فکر کردم ... چند تا طرح زدم .... منتظر نظرات (به به چه جه نمی خواهم نظر می خواهم !!!)

این کل روندیه که برای 2 تا نقشه بالایی طی کردم ... هی خودم از خودم ایراد گرفتم ... شما هم بیاین ازم ایراد بگیرین ... پیشنهاد بدین و ....

نقل قول
 سپاس شده توسط نازدونه ، nillgoon ، shabnamjon ، safikhani_sara ، ممون ، Niknaz ، nasibe_603
۲۳-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ عصر توسط ایران دخت.)
ارسال: #19
بله دوست جونم ... منتظزتم ..

برای مثال:

فکر کن این یه نقشه شهریه ... همه چی رو داری از بالا می بینی .... پله ها تخت و میز و همه چی رو ... خوب

فکر کن از داخل کوچه می خواهی وارد این خونه بشی از تو کوچه یه خونه می بینی که 8 تا پله می خوره و می رسه به یه در خوشگل ... سمت چپ پله ها یه باکس گل هست که کنار پله ها قرار داره ... وقتی از در میای داخل یه 90 درچه می چرخی و میای جلو سمت راستت درب سرویس بهداشتیه و دست چپت در آشپزخونست ... روبروت هم 2 تا پله است که میای بالا و وارد پذیرایی می شی ... کنار آشپزخونه هم نهار خوریه و خود آشپزخونه هم رو به پذیرایی هم رو به نهار خوری اوپنه ... ....

همین جوری خودتونو تو پلان قرار یدین و حرکت کنین فکر کنم متوجه بشین چی به چیه ...

اونا که ضربدر خورده قفسه و کمده
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر ایرونی ، nasibe_603
۲۳-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #20

ببخشید که عکس رو نقل قول کردم

باتوجه به دانسته های من این پلان خیلی خوبه
فقط نحوه چیدمان مبلمانش رو اگه من میخواستم بچینم تغییر میدادم

خدایا
میدونم برامون بهترین ها رو میخوای
همیشه هوامونو داشته باش
توکل بر تو Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط ایران دخت ، roghaieh ، مامان ياسي
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام