• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل

۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #1
Lightbulb مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل
سلام دوست جونا
راستش من به یه مشکلی برخوردم که ازتون میخوام در صورت امکان کمکم کنید

من رنگ دیوارهای اتاق خوابمو یاسی بنفش کردم(یکم سفید هم تو گلهاش داره) ااز اول هم تصمیم داشتم کل اتاقمو یاسی-بنفش کنم، وقتی برای خرید فرش رفتم یه فرش صورتی فانتزی چشممو گرفت و خریدم، موقع خرید فک میکردم رنگش یاسیه ولی وقتی آوردم خونه فهمیدم رنگش صورتیه و به رنگ اتاقم نمیاد!Sad دلم نیومد عوضش کنم چون خیلی خوشگله، به نظر شما الان چیکار کنم که دکوراسیون اتاقم خراب نشه و هر دو رنگو داشته باشم؟ هنوز رو تختی و پرده نگرفتم بدجور فکرمو مشغول کردهHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط sevdayi ، سراب ، nasibe_603 ، mehrafarin90
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #2

RE: مشکل دکوراسیونی!
بچه ها
کسی هست اینجا دکوراسیون داخلی بلد باشه؟
من یه مشکل دارم
ببینین
[تصویر: مشکل دکوراسیون و چیدمان منزل]
این نقشه سالن خونه امه
همون طوری که میبینید جای وسایل رو براتون مشخص کردم
ولی با این چینش مشکل دارم چون:
1.هیچ جای تکیه گاهی نیست و راحت نیستم باهاش
2.مبلام استیله میخوام یه مبل راحتی برای جلوی tv بگیرم اما جاش نیست
دوست داشتم جای میز و مبلا رو عوض کنم اما اون ور فضاش کمه و توی تی وی هستیم
کلا نمیدونم چه جوری بچینمشون تا راحت باشم
میشه کمکم کنین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، nasibe_603 ، mehrafarin90
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #3

مبل راحتیتو اگه خیلی جمع و جور بگیری که اون جلو جا شه کارت درست میشه ها
مجبور نیستی کامل بگیری میتونی نیم ست بگیری
اینام من از بیکاری فک کردم
هه
انقد عوض کن تا به دلت بشینه

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط sar ، narcissus88 ، LiLi 92.6.23 ، shahrzad.sh ، سراب ، saharpouyan ، سارا-جون ، آرشیدا خانم ، nasibe_603 ، میشا65 ، mehrafarin90 ، Nili-A
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #4
Exclamation RE: مشکل دکوراسیونی!
من یه مشکلی که دارم که به اندازه فرشم هم مربوط میشه اینه که میخوام مبل ال بگیرم و ناهارخوری 6 به 8 نفره! چیدمان اینا رو نمیدونم چجوری در بیارم که خوب بشه!Huh

از طرفی ایده ایجاد دکور سنتی یه گوشه خونه هم خیلی شیکه-دوس دارم ولی نمیدونم چجوری وسایلمو جا بدم!
با توجه به عکس پلان خونم میتونین راهنماییم کنین؟!

من خیلی دست تنهام-خانوادم مشهدن و من عروس تهرانیها شدم! خودم اینجا تنها زندگی میکنم و همه زحمت جهیزیه با خودمه! البته عشقمو خودم انتخاب کردم دیگه!Winkولی کمک دوستان خیلی میتونه مفید باشه برامSmiling

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، rojan joooni ، nasibe_603 ، mehrafarin90
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #5
سلام بچه ها منم ازتون کمک میخوام، ما خونمون یکخوابس و میخوایم رنگش بکنیم، خودم رنگی که مد نظرم بود برای سالن تم بنفش و صورتی بود برای اتاق خواب هم تم رنگ آبی، آشپزخونه هم سبز الان برای آشپزخونه مشکلی ندارم، فرشم روشنه دستبافته با هر چیزی ست میشه، اما مشکل تینجاست مامانم قبلا که نمیدونسته من چهرنگی میخوام، برام ست و رومیزی ترمه آبی خوشرنگ خریده، الان موندم چیکار کنم نه به بنفش و صورتی میاد نه میتونم از رو میزی دل بکنم، از این ورم نمیدوم اگه بخوام تم رنگ سالن و ابی کنم دیوار و چه رنگی بکنم؟

فصل آشنایی ما سبز خواهد ماند باقی
چه زود گذشت، یکی از بهترین شبهای زندگیم بودHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrafarin90
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #6

برای فضاهای کوچیک حتما از رنگهای روشن و زنده استفاده کنید
برای سالن رنگهای گرم بهتره
برای اتاق خواب رنگهای سرد و خنثی
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق ، mehrafarin90
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #7
سلام ما داریم خونه میسازیم هنوز اولاشیم دو تا نقشه مد نظرمونه یکی رو من کشیدم یکی رو شوشو
کل خونه بین 90 تا 94 متر میشه
به نظر شما کدوم خوبه؟

نقشه ی اول

نقشه ی دوم

دعا کنید به اونچه میخوایم برسیم بهای سنگینی بابتش دادیم
اللهم صل علی محمد و ال محمد
نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #8

نفس جان ای کاش بدی ی نقشه کش واسه شما این کارو انجام بده.حتی فک کنم ی تازه فارغ التحصیل جدید هم نظرتاش به ماها ارجعیت داشته باشه.اصلا شاید تو نت فروم داشته باشن ولی به هر حال بزار نظرمو بهت بگم.
من کلا هر موقع وارده هر ساختمونی میشم به این موارد توجه میکنم.
1. نور گیری ساختمون و پنجره های وسیعش.
2 .پنهان بودن در دستشویی و در اتاق خواب.یعنی مستقیم رو به سالن باز نشه.چون راحتی بیشتری حس میشه.فک کن رفتی دسشویی تا میای بیرون 10 جفت چشم نگات کنن.
3.در مورده اتاق خواب هم اینکه سر و صدای تی وی نیاد.همینکه مهمون بیاد تا درش وا شه تا فی خالدون خونه معلومه.
حتما هم اتاق خواب پنجره داشته باشه.
زیاد جالب نیست که دره حموم تو اتاق خواب باشه.مگه اینکه 2 تا حموم داشته باشیدو توی اصطلاح ی اتاق خواب مستر باشه.چون دسشویی فرنگی رو خیلی ها استفاده میکنن و اگه کسی بیاد . بخواد مجبورید به اتاق خواب راهنماییشون کنید.
4.حتما تراس لحاظ بشه.هم میشه باربیکیو گذاشت هم واسه خشک شدن لباسها غصه نداشته باشی.بهترم هست که درش رو به اشپزخونه باشه .که بعضی اوقات میتونی حتی تو خنکی میوه هاتم اونجا بزاری.

خدا جــــــــــــــــــــــــون شکرت

بابت همه خوبیهایی که به من دادی .بابت زندگی مشترکم.بابت همسر دوست داشتنیم.بابت این همه احساس قشنگی که تو خونه ام جاریه.....شکرت خداAngel

نقل قول
 سپاس شده توسط gole sorkh ، LiLi 92.6.23 ، shermila ، nooshi151 ، میشا65 ، باران قاصدک**
۱۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #9
نفس جان من رشتم معماریه شاید کمکت بتونم بکنم.
ببین چند تا چیز و دقت کن
1.سروس بهداشتی و آشپزخونه نزدیک در ورودی
2.حمام نزدیک اتاق خواب
3.اتاق خواب نور جنوب بگیره و پذیرایی و آشپزخونه نور شمال
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، shermila ، ندای آسمانی
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #10
سلام در خصوص نقشه ی خونه ی اینده مون کاربری به نام "ایران دخت" که معمار هم هست زحمت کشیدن و یه نقشه ی خیلییییییییی قشنگ برام دراوردن. واقعا نمیدونم لطفشو چطوری جبران کنم از اینکه برام وقت گذاشت و یه نقشه ی خوشگل اماده کرد ازش بی نهایت ممنونم این هم نقشه ای که ایران دخت عزیز اماده اش کرد

واقعا شایسته ی تقدیره
مرسی ایران دخت جان
البته اینم بگم که داره بازم روش کار میکنه که نقشه ی نهایی رو هم دوباره اینجا میزارم

دعا کنید به اونچه میخوایم برسیم بهای سنگینی بابتش دادیم
اللهم صل علی محمد و ال محمد
نقل قول
 سپاس شده توسط tala2012 ، مینو ، سراب ، zoha yasi ، ممون ، shahrzad.sh ، a3moon ، rojan joooni ، عروس جهانگرد ، nooshi151 ، basil21 ، reyhaneh25 ، نقش خط و خاک
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام