• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن

۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #2221
RE: مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن
(۲۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ عصر)'رویا68' نوشته است:  نمیدونم کجا باید بپرسم برای همین اینجا میپرسم.
تلفن همراه که ضبط صدا با کیفیت داشته باشه و دوربینش خوب باشه و قیمتش تا دو تومن باشه لطف میکنید معرفی کنید.

مشخصات گوشی سونی Z5 رو نگاه کن. فکر کنم به دردت بخوره

نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68
۲۱-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2222

(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ عصر)'raziyeh_m' نوشته است:  
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ عصر)'hamideee' نوشته است:  
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۴۳ صبح)'روزهای شیرین' نوشته است:  دوستان میشه لطفا لینک یه فیل-ترش-کن برای کامپیوتر بهم بدین که بشه باهاش از کامپیوتر رفت تلگرام؟؟؟؟ ضروری نیاز دارم .ممنونم

منم همین مشکل رو دارم کاش معرفی کنن

Free-gate رو دانلود کن . لوگوشم این شکلیه
 تصویر: ./uploads/201801/post_68529_1515603846_9429706f39f3ab907cdac24f1b44a1f9.attach

من واسه دانلود فی-لترش-کن توو هر سایتی میرم خود سایت اصن باز نمیشه. یکی از دوستان لینک من و تو رو دادن که وقی میرم باز نمیکنه.
اگه کسی داره لطفا لینک دانلود خود وی پی انشو بذاره ممنون میشیم .

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
اینستاگرام yasaman.sweet.home

نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #2223
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ عصر)'سیما' نوشته است:  بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه از روی فیلم عکس گرفت؟

میشه اسکرین شات گرفت اگه با گوشیه

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #2224

نمدونستم سوالم رو کجا بپرسم بنابرراین اینجا میپرسم
من هر چی ویدئو اپلود میکنم تو اینستا به صورت شطرنجی و خش دار اپلود میشه. کسی میدونه علتش چیه؟
یه سوال دیگه یه نرم افزار معرفی کنید لطفا برا ادیت ویدئو رو گوشی اندروید البته برا ویدئو هایی که تو اینستا اپلود میخام کنم 
ممنونم

نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #2225
دخترا یه سوال....من اشتراک شاتل داشتم که هم گرون بود و هم سرعت پایین...کنسل کردم مخابراتو گرفتم اونم بدردنخوره...شما از چه شرکتی گرفتید و ایا راضی هستید یا نه؟...میدونم سوالم غیرمرنبطه ولی از صبح هرچی نتو زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۰۹ عصر توسط faam.)
ارسال: #2226
من مودم ایرانسل دارم. قیمت ترافیکش نسبتا بالاست اما سرعت دانلودش معمولا تو رنج ۲ مگ در ثانیه هست. خوبیش اینه هرجا بری میتونی با خودت ببری و خط تلفن نیاز نداره. بدیش هنوز نمیدونم چیه جز قیمت بسته هاش. فقط تو سایتش چک کن خونتون تو محدوده آنتن دهی قویش هست یا نه.
خونه قبلی آسیاتک داشتیم. از اون هم خیلی راضی بودیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط shimshah
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #2227
(۱۸-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ صبح)'shimshah' نوشته است:  دخترا یه سوال....من اشتراک شاتل داشتم که هم گرون بود و هم سرعت پایین...کنسل کردم مخابراتو گرفتم اونم بدردنخوره...شما از چه شرکتی گرفتید و ایا راضی هستید یا نه؟...میدونم سوالم غیرمرنبطه ولی از صبح هرچی نتو زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم
برای منم 2020 خیلی خوبه خیلی 

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط shimshah
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #2228

من شاتل دارم خیلی راضی ام
باید زنگ میزدی پشتیبانی شاتل علت رو میپرسیدی!! مخابرات اصلا خوب نیست

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط shimshah
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #2229
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ عصر)'آبگینه' نوشته است:  تصویر: /images/smilies/new/smiling.png 
دوستان.  میخوام حدود 100 گیگ فیلم رو‌ DVD کپی کنم چی باید بخرم ؟
رو‌فلش کپی دارم اما‌ یه کپی دیگه هم میخوام!

یه هارد اکسترنال بخرید تا سالها با خیال راحت عکس و فیلماتون رو اونجا نگه دارید.

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #2230
خانم مهندسای گل ، من یه سوال فوق فنی داشتم ازتون.راستش من از این چیزا اصلا سر در نمیارم.مدتیه کامپیوترم خیلی کند شده و یه صفحه میخواد باز کنه دو دقیقه طول میکشه.به نظرتون مشکل از چیه؟زیادم پر نیست هاردم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام