• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن

۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ صبح توسط hoda joon.)
ارسال: #2211
RE: مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن
دوستان ویندوز لپ تاپم 8.1
میخوام پسوردشو عوض کنم وارد یوزر اکانت میشم پسورد جدید رو وارد میکنم قسمت اخر که میخوام اوکی کنم خطا میده که نمیشه پسورد رو عوض کنی ویه کد بهم میده کد رو هم وارد میکنم بازم خطا میده میشه راهنمایی کنید؟

من میگم دلم شکسته س ... تو میگی خوب میشه خسته ستصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #2212
(۷-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ عصر)hastinaz نوشته است:  
(۷-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۱۶ عصر)'Elaheye_ab' نوشته است:  دوستان‌ممنون‌میشم‌جوتب سوال منو هم بدید ...چند پست بالاتر

سلام عزیزم اطلاعاتت توی مموری تبلت بوده یا حافظه خود تبلت؟

سلام عزیزم ...متاسفانه نمیدونم تو مموری بوده یا حافظه تبلت از گوشی موبایلم عکس هارو انتقال داده بودم به تبلت از طریق شیرایت

کامیابی تقدیر الهی من است
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #2213
سلام دوستان میشه راهنماییم کنین؟
لپتاپ من چند روز پیش یه مشکل کوچیکی براش پیش اومد که یهو اصلا یه اتفاقای دیگه افتاد که الان ویندوز بالا نمیاد..
گزینه های فارسی دانلود منیجر و زیرنویس کا ام پلیر و چنین فونت های فارسی ای همه یه زبون نامفهوم شدن شبیه روسی،نمیدونم...بعد ما از کنترل پنل تنظیمات زبان رو از اینگلیسی به پرشین تغییر دادیم..
یهو ری استارت شد یه صفحه آبی اومد که چند تا گزینه داشت همش مربوط به ری استارت کردن دوباره و یه گزینشم درمورد این بود که از یه تاریخی که من مثلا آیروموزیک نصب کرده بودم به بعد اطلاعات پاک بشه تا بالا بیاد من ترسیدم اطلاعاتم بپره خاموش
کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم...کمک لطفا خیلی استرس دارم...
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #2214
(۲۳-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ صبح)aliisam نوشته است:  سلام دوستان میشه راهنماییم کنین؟
لپتاپ من چند روز پیش یه مشکل کوچیکی براش پیش اومد که یهو اصلا یه اتفاقای دیگه افتاد که الان ویندوز بالا نمیاد..
گزینه های فارسی دانلود منیجر و زیرنویس کا ام پلیر و چنین فونت های فارسی ای همه یه زبون نامفهوم شدن شبیه روسی،نمیدونم...بعد ما از کنترل پنل تنظیمات زبان رو از اینگلیسی به پرشین تغییر دادیم..
یهو ری استارت شد یه صفحه آبی اومد که چند تا گزینه داشت همش مربوط به ری استارت کردن دوباره و یه گزینشم درمورد این بود که از یه تاریخی که من مثلا آیروموزیک نصب کرده بودم به بعد اطلاعات پاک بشه تا بالا بیاد من ترسیدم اطلاعاتم بپره خاموش
کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم...کمک لطفا خیلی استرس دارم...

بچه ها کسی نبود؟کمک لطفا...پلیییییز

نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #2215
یدونه سی دی مینی ویندوز پیدا کنید و سپس با اون بوت بشوید و اطلاعات خودتون رو از درایو ویندوز بردارید سپس با سیستم بالا بیاید و حتما یکی انتی ویروس نصب کنید

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط aliisam
۲۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #2216
نمیدونم کجا باید بپرسم برای همین اینجا میپرسم.
تلفن همراه که ضبط صدا با کیفیت داشته باشه و دوربینش خوب باشه و قیمتش تا دو تومن باشه لطف میکنید معرفی کنید.

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #2217
من ال سی دی ایپدم شکسته سمت سعادت اباد جای مطمعنی میشناسید تعویض کنم ؟

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #2218

دوستان میشه لطفا لینک یه فیلترشکن برای کامپیوتر بهم بدین که بشه باهاش از کامپیوتر رفت تلگرام؟؟؟؟ ضروری نیاز دارم .ممنونم

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
اینستاگرام yasaman.sweet.home

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #2219
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۴۳ صبح)'روزهای شیرین' نوشته است:  دوستان میشه لطفا لینک یه فیلترشکن برای کامپیوتر بهم بدین که بشه باهاش از کامپیوتر رفت تلگرام؟؟؟؟ ضروری نیاز دارم .ممنونم

منم همین مشکل رو دارم کاش معرفی کنن

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ عصر توسط raziyeh_m.)
ارسال: #2220
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ عصر)'hamideee' نوشته است:  
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۴۳ صبح)'روزهای شیرین' نوشته است:  دوستان میشه لطفا لینک یه فیلترشکن برای کامپیوتر بهم بدین که بشه باهاش از کامپیوتر رفت تلگرام؟؟؟؟ ضروری نیاز دارم .ممنونم

منم همین مشکل رو دارم کاش معرفی کنن

Freegate رو دانلود کن . لوگوشم این شکلیه
 تصویر: ./uploads/201801/post_68529_1515603846_9429706f39f3ab907cdac24f1b44a1f9.attach

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام