• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن

۱۷-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ عصر توسط hastinaz.)
ارسال: #2181
RE: مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن
(۵-مرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ عصر)*مهرینااا ( مهری کوجولووو ) * نوشته است:  بچه ها کسی میدونه خاموش شدن خود به خودی لپ تاپ از چی میتونه باشه؟؟؟ مثلا داری فیلم نگاه میکنی یهو خاموش میشه بدون هیچ پیغامی Huh

لپ تاپ ها گاهی اوغات وقتی شارژشون تموم میشه هشدار نمیده که احتیاج به شارژ داره ممکنه حواستون نباشه شارژش تموم بشه خاموش بشه
مورد بعدی احتمال 90 درصد از باطری لب تاپه ک اونم فرسوده شدنش به مرور طبیعیه من خودم لب تاپم یه تا باطری عوض کردم

(۶-خرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ صبح)atefehjjjjjjj نوشته است:  بچه ها من سیستمم با هرگونه مرورگر مشکل داره
مثلا نوعروسو ک باز میکنه فقط شکلاشو نشون میده نوشته هاش نه
یا مثلا یاهو رو یا کلا باز نمیکنه یا درهم نشون میده
چندبار مرورگرو عوض کردم نشد

احتیاج به پاک کردن مرورگر نیست کش پر بشه باید خالیش کنید.
از فیلتر شکن هم استفاده میکنین خاموش کنین

خدایا خودت کمکمون کن
یعنی میشه .......
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #2182
کیا ویندوز 10 رو لپ تاپ نصب کردن؟ وایی مال من خیلی بده.تمام فایلهامو که از رو سیستم خونه میریزم رو لپ تاپ همش نوشته هاش قاطی و دررهم میشن.نمیدونم چکار کنم.از طرفی هم مدام هشدار میده نمیدونم حس میکنن هنگه خوب نیستConfused
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #2183

Question RE: مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و رفع آن
بچه ها من یه برنامه برای هک وایفای لب تاپ میخواستم کسی میدونه از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟ یا اسم برنامه اش رو بهم بگه ؟؟؟
Tongue

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #2184
بچه ها من ختم به اسم داداشمه
میخوام بدونم کس دیگه ای میتونه پیرینت خط منو بگیره؟؟؟
پیرینت بگیرن چیا مشخص میشه؟؟؟؟
خواهش میکنم کمک کنید خیلی مهمه

خواستگار 95/11/8
بله برون   95/12/20 
عقد 95/12/28 شب میلاد حضرت زهرا(س)
عروسی 97/5/19
خدایا شکرت
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-اسفند-۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ عصر توسط hastinaz.)
ارسال: #2185
(۹-اسفند-۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ عصر)'***مریم***' نوشته است:  بچه ها من ختم به اسم داداشمه
میخوام بدونم کس دیگه ای میتونه پیرینت خط منو بگیره؟؟؟
پیرینت بگیرن چیا مشخص میشه؟؟؟؟
خواهش میکنم کمک کنید خیلی مهمه

پرینت رو فقط به صاحب خط میدن
تماس ها و پیامکها با تاریخ و ساعت مشخص میشه

(۱۸-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ عصر)'hadis sh' نوشته است:  بچه ها من یه برنامه برای هک وایفای لب تاپ میخواستم کسی میدونه از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟ یا اسم برنامه اش رو بهم بگه ؟؟؟
Tongue

من دارم عزیزم بیا خصوصی

خدایا خودت کمکمون کن
یعنی میشه .......
نقل قول
 سپاس شده توسط ***مریم***
۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #2186

بچه هاسلام
انتی ویروسمESET Banking & Payment protection هستش هرکاری میکنم اپدیت نمیشه وبعضی مواقع نشانگر موس به صورت دورانی درمیاد
کسی میدونه باید چیکارکنم؟؟؟؟؟؟
خودم رمزوکد سری جدید رو واردمیکنم ولی وسطای اپدیت میزنه اررو وکنسل میشه
هرکسی میدونه بهم بگه یه عالمه ممنونش میشم!

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #2187
سلام خانم ها من با گوشی از طریق وای فای خونه که وصل میشم اینستا و وب . همه چی رو بار میکنه. اما وقتی با اینترنت سیم کارت وصل میشم هرچند 3g  اما فقط تلگرام و باز میکنه و فیلم های تلگرام وحتی دانلود میکنه اما تو اینستا عکس ها رو باز نمیکنه و پیچ هم باز نمیکنهتصویر: images/smilies/huh.gif اما همین سیم کارت و وقتی تو گوشی دیگه میذارم( بازخودم از طریق wi-fi قابل حمل گوشی وصل میشم )باز میکنه تصویر: images/smilies/huh.gif
نمیدونم تونستم منظورم و بگم یا نه.

کیاراد و کیارش دوتا عشق کوچولو که ۲۶ مهر منو عاشق تر کردن.
لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ عصر توسط hastinaz.)
ارسال: #2188
(۹-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ عصر)'major' نوشته است:  بچه هاسلام
انتی ویروسمESET Banking & Payment protection هستش هرکاری میکنم اپدیت نمیشه وبعضی مواقع نشانگر موس به صورت دورانی درمیاد

سلام ورژن آنتی ویروست چنده؟

(۹-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ عصر)'لیلی ممل' نوشته است:  سلام خانم ها من با گوشی از طریق وای فای خونه که وصل میشم اینستا و وب . همه چی رو بار میکنه. اما وقتی با اینترنت سیم کارت وصل میشم هرچند 3g  اما فقط تلگرام و باز میکنه و فیلم های تلگرام وحتی دانلود میکنه اما تو اینستا عکس ها رو باز نمیکنه و پیچ هم باز نمیکنهتصویر: images/smilies/huh.gif اما همین سیم کارت و وقتی تو گوشی دیگه میذارم( بازخودم از طریق wi-fi قابل حمل گوشی وصل میشم )باز میکنه تصویر: images/smilies/huh.gif

احتمالا کش اینستگرامت پر شده
البته بازم من در این مورد اطلاع زیادی ندارم.باید بری تو قسمت تنظیمات گوشی بعد قسمت مدیریت برنامه ها برنامه اینستا رو بزنی و کش رو پاک کنی

خدایا خودت کمکمون کن
یعنی میشه .......
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #2189

(۹-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ عصر)'hastinaz' نوشته است:  
(۹-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ عصر)'major' نوشته است:  بچه هاسلام

سلام ورژن آنتی ویروست چنده؟

(۹-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ عصر)'لیلی ممل' نوشته است:  سلام خانم ها من با گوشی از طریق وای فای خونه که وصل میشم اینستا و وب . همه چی رو بار میکنه. اما وقتی با اینترنت سیم کارت وصل میشم هرچند 3g  اما فقط تلگرام و باز میکنه و فیلم های تلگرام وحتی دانلود میکنه اما تو اینستا عکس ها رو باز نمیکنه و پیچ هم باز نمیکنهتصویر: images/smilies/huh.gif اما همین سیم کارت و وقتی تو گوشی دیگه میذارم( بازخودم از طریق wi-fi قابل حمل گوشی وصل میشم )باز میکنه تصویر: images/smilies/huh.gif

احتمالا کش اینستگرامت پر شده
البته بازم من در این مورد اطلاع زیادی ندارم.باید بری تو قسمت تنظیمات گوشی بعد قسمت مدیریت برنامه ها برنامه اینستا رو بزنی و کش رو پاک کنی

سلام
ورژن 9:|

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #2190
ممنونم خانمی اط جوابتون اما ختی پیج هم باز نمیکرد.
اونایی که مشکل منو داشتن باید برن قسمت APN اپراطور مورد نظرشون و پروکسی رو بدون عدد بذارن.

کیاراد و کیارش دوتا عشق کوچولو که ۲۶ مهر منو عاشق تر کردن.
لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام