• باغ vp
  • تقی زاده

مشکلات نو عروسان شاغل 2

۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #1

مشکلات نو عروسان شاغل 2
HeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sheyda_3m0a ، awin ، Maryam290
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکلات نو عروسان شاغل 2
خدا رو شکر از همه چی راضی ایم! من خودم اگه کار نکنم که می میرم انقد حوصله م سر میره.... درس خوندن هم راضیم می کنه...
انتخابی یه که خودم کرده م دیگه....

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
 سپاس شده توسط sheyda_3m0a ، hayahoo ، Maryam290
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #3
به نظر من اگه کار کردن انتخابی باشه تحمل مشکلاتش خیلی راحتتره تا اجباری!

امیدوارم، یه روزی برسه که همه "خانوما" فقط از روی عشق و علاقه برن سر کار، نه اجبار! Hehe!Angel

دفتر من در وسط باغ ورق می خورد
برگی از آن میکند،
نام تو در باغ ها
ورد زبان میشود... Heart
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #4
مشکلات فراوونه. تازه ساعت 6 میرسی خونه باید فکر شام باشی. تازه اگه همه چی تو خونه باشه!!!! تازه نهار فردا هم هست. آشپزخونه که کلا با خاک یکی میشه. تا 11 شب باید جمع و جور کنی. بعدم دیگه نا نداری. یعنی برای یکی مثل من که تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزد خیلی سخته. در ضمن من اصلا به آشپزی علاقه ندارم خیلی کار پردردسر و پر زحمتیه..... تمییز کردن خونه که بماند باید وقت نازنین 5شنبه جمعه رو بزاریم برای این کار!! روزایی که قبلا فقط تفریح و خوش گذرونی بود!!!
البته شوهرم هم با همه این نظرا موافقه و جفتمون هم سعی میکنیم به هم کمک کنیم ولی چه کنیم که هردو با این موضوع کنار نمیایم ......

nothingDodgy
نقل قول
 سپاس شده توسط NAZNAZNZA ، sheyda_3m0a ، samae ، $saye$ ، مهدخت81 ، hayahoo ، maryumaa ، rozalina ، هانیه هستم یه دختر رویایی ، آذین.. ، سمی جووونی ، Maryam290
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #5
سلام دخترا . صبج به خیر

حـالیـــا مـــصلحـــت وقــت در آن مـــی‌بـیـنـــم
که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینــم
نقل قول
 سپاس شده توسط sheyda_3m0a ، پروانه 91 ، Maryam290
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #6
سلام ارمغان جون خوبی؟
شما مشکل داری هم کاره خونه هم بیرون؟
من هنوز نرفتم خونه خودم دودل شدم برای کار کردن دانشجو هم هستم می ترسم کم بیارم...

عروس 25 شهریور
.
.
.
.
تموم شد خداروشکر Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه 91 ، samae ، hayahoo ، Maryam290
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #7
عزیزم من هم کار میکنم ، هم دانشجوی ارشدم . فعلا که تابستونه اوضاع رو به راهه اما واقعا همه اش با هم خیلی سخته . واقعا خسته کننده است. اگه میتونی اول درست رو تموم کن بعد مشغول به کار شو. اینجوری بهتره .

حـالیـــا مـــصلحـــت وقــت در آن مـــی‌بـیـنـــم
که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینــم
نقل قول
 سپاس شده توسط sheyda_3m0a ، samae ، hayahoo ، Maryam290
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #8
نمیتونم کارم خیلی خوبه با دانشگاه رفتن منم مشکلی ندارن میترسم تو کار خونه کم بیارم...

عروس 25 شهریور
.
.
.
.
تموم شد خداروشکر Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط hayahoo ، Maryam290
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ صبح توسط پروانه 91.)
ارسال: #9
سلام. شیدا جون آدما با هم فرق می کنن بعضیا تو خونه مامانشون هم خیلی کارها رو انجام میدادن چون خودشون هم علاقه داشتن یا وقت داشتن. من فکر میکنم برای این آدما خیلی سخت نباشه تازه شایدم تو خونه خودشون با استقلالی که دارن راحت تر باشن ولی در مجموع خونه خود آدم خیلی کار داره خیلی بیشتر از چیزی که آدم فکر میکنه و واقعا باید براش وقت بزاری....

nothingDodgy
نقل قول
 سپاس شده توسط NAZNAZNZA ، donyaa61 ، sheyda_3m0a ، hayahoo ، عسل 139396 ، آذین..
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #10
خانومای شاغل لذت و شادی کارای خونشون رو با شوهراشون هم تقسیم میکنن؟Big Grin

Cool
«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .»
نقل قول
 سپاس شده توسط Najmeh Mahdi ، sheyda_3m0a ، hayahoo ، miina ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام