• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مشورت و پیشنهاد برای مسافرت ماه عسل

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #801
RE: پیشنهاد برای ماه عسل
(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ صبح)bahare.dadfar@yahoo.com نوشته است:  بچه ها برای ماه عسل می خوایم بریم یه سفر داخلی چون نمی تونیم زیاد هزینه کنیم فقط می تونیم داخلی بریم ؛ کیش هم به خاطر هزینه اش نمی تونیم بریم
جایی که آب و هواش خوب باشه؛  منطقه تفریحی هم داشته باشه؛ اگه جایی باشه که کلبه تو جنگل باشه عالیه ، یه جای آروم و دنج

سلام یا برید سمت رشت که بتونید ماسوله و قلعه رودخان برید. یا هم اذربایجان که هواش خیلی خوبه.
ما یبار وسط تابستون رفتیم کل شمال رو گشتیم. مثلا بهشهر دریاچه عباس اباد سرصبح هواش عالی و خنک بود. چند روز بعد هم که رفتیم نمک ابرود و تله کابین بالای جنگل سردت میشد. یعنی بتونید برید. گیلان خوبه. بعضی هتلها هم بصورت کلبه جنگی اتاق دارن.

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #802
با ده میلیون نمیتونید روسیه برید هزینه بلیط و اقامتتونم اگه هتل خوب بخواید برید رو نفری 6 هتل معمولی نفری 4تا 5 مسکو سن پترزبورگ فقط جاهای تاریخی و معماری داره برای ماه عسل حتمااااااااا برید پوکت . با دستمون موافقم که مالزی سنگاپورو اگه ا هم بردارید خسته میشید یا 3روز مالی 4 شب سنگاپور بردارید چون سنگاپور خیلی بهتره آنتالیا و بلغارستانم خیلی خوبن اگه اهل تفریحات آبی و آفتاب و دریا و استخر هستین با هزینه مناسب استانبول خوبه و از کیش ارزونتر درمیاد اگه میتونید نفری 7 تا 10 هزینه کنید مالدیو و بالی خیلی خوبن اگه مذهبی هستین مالزی و دبی مناسبتونه
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #803
(۴-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ صبح)'(کژال)' نوشته است:  دوستان چه کشوریرو برای ماه عسل پیشنهاد میکنید؟
هزینه تور جفتمون تا 10 تومن بشهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
شهریور ماه هم میخوایم بریم
خودم دوست داشتم بریم اروپا ولی با این هزینه ها شدنی نیستتصویر: /images/smilies/new/huh.png

اگه هنوز نرفتین سفر به بلغارستان بهترین ماه عسل ممکن میشه واسه تون
اصلا ً هم لازم نیست 10 تومن خرج تور کنید چون این مبلغ واسه کل هزینه های سفرتون کافی نه عالیه
من 5 بار رفتم مجردی ، ماه عسل و با دخترمون همه مدلی هم خوش گذشت بهمون
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۵-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #804
سلام دوستان
سفر داخلی واسه ماه عسل اوایل شهریور کجا بهتره بریم؟
من خودم نظرم رو کیشه ولی همسرم میگه شهریور اونجا خیلی گرمه ....
درسته شمال هواش خوبه ولی یه جاییه که همیشه میشه رفت و یه کم تکراریه و شهریور مطمئنن خیلی شلوغه نمیدونم مناسب ماه عسل هست یا نه؟
عروس خانمایی که تجربه عروسی شهریور رو دارن کجا رو پیشنهاد میکنن؟
کیش شمال یا جاهای دیگه؟؟؟
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۶ ۰۷:۲۲ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #805
(۱۵-تير-۱۳۹۶ ۰۶:۵۳ عصر)Anid نوشته است:  سلام دوستان
درسته شمال هواش خوبه ولی یه جاییه که همیشه میشه رفت و یه کم تکراریه و شهریور مطمئنن خیلی شلوغه نمیدونم مناسب ماه عسل هست یا نه؟

سلام شمال و کیش که خب گرمه. سمت شمال غربی و غرب کشور خیلی هوا خوبه. امسال شنیدم برای سفر تابستونی استان کهکیلویه و بویر احمد هوای خوبی داره.

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
 سپاس شده توسط Anid
۱۷-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #806
(۱۶-تير-۱۳۹۶ ۰۷:۲۲ عصر)مهتاب۰۵۱۳ نوشته است:  
(۱۵-تير-۱۳۹۶ ۰۶:۵۳ عصر)Anid نوشته است:  سلام دوستان

سلام شمال و کیش که خب گرمه. سمت شمال غربی و غرب کشور خیلی هوا خوبه. امسال شنیدم برای سفر تابستونی استان کهکیلویه و بویر احمد هوای خوبی داره.

مرسی عزیزم بابت پیشنهادت
من خودم غرب کشور زندگی میکنم و طبیعت این طرف برام تکراری شده
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #807
سلام
دوستان ما بعد از تحقیقات بسیار تصمیم گرفتیم ماه عسل بریم ترکیه(البته من خیلی موافق نبودم و مالزی یا بلغارستانو ترجیح میدادم) ولی نظر همسر اینهتصویر: images/smilies/dodgy.gif
حالا برای تور ترکیبی به نظرتون استانبول انتالیا بهتره؟یا استانبول مارماریس؟
هیچ کدومو قبلا نرفتیم

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #808

انید
خوب اصفهان و شیراز خوبن
نقل قول
 سپاس شده توسط melodb
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام