• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مشورت و پیشنهاد برای مسافرت ماه عسل

۱۶-اسفند-۱۳۸۹, ۰۹:۵۰ صبح
ارسال: #21
RE: پیشنهاد برای ماه عسل
چون اینجا بخش سفرهای داخلیه ، من اگه بخوام یه جای هیجان انگیز بگم ،‌ میگم یه سفر تو طبیعت. البته به آمادگی بدنی کافی نیاز داره. مثلا بری شمال ، بعد یکی دو روز تجهیزات برداری بری تو جنگل. الان که دیگه gps هم تو دست و بال مردم هست. گم نمیشید. یه کم جرات میخواد. من خودم جراتش رو ندارم. مگه اینکه با یه اینکاره برم.
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۸۹, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #22
خیلی جالبه و ترسناک

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۸۹, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #23
حالا از این کم خطرتر هم میشه ها. من زیاد دیدم بالای پارک جمشیدیه ، میان چادر میزنن شب میخوابن. این دیگه فقط یه چادر میخواد ، دو تا کیسه خواب و تعدادی کمپوت. البته به درد ماه عسل نمیخوره ها ، اما خوش میگذره. هیجان انگیزه.
نقل قول
  • گروه ژ
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #24
میمیریم از سرما

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #25

آخه این چه ربطی به ماه عسل داره چند روز پیش زیباترین سواحل رو نشون میداد بهترینش مکزیک بود ولی من از فیجی خوشم اومد یه عالمه جزیره داره که به هر زوجی که بخوان یه جزیره میدن تا خودشون تنهایی یه مدتی اونجا باشن همه امکاناتی هم دارن خیلی باحال بود
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #26
قیمتش چنده آلیس جون؟

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #27

قیمتش خیلییییییییییییییییییییییییییییییییه می خوای بری ؟
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #28
آره خوب میدونی که من خییییییییییییییییییللللللللللللللللییییییییییییییییییی پولدارم حتما" میخوام برم میخوای شما هم با ما بیاین
هههههههههههههه

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #29

باشه البته نمی دونم تور فیجی هم دارن توی ایرن یا نه اینی که گفتم برنامه خارجی بود تازه اگرم داشته باشه اون امکانات که جزیره بدن و این حرفا رو فکر نکنم ولی اندونزی هم تور داره جزیره بالی اونجا هم خوبه جزایر گرمسیری کلا" قشنگن قیمتش از نفری 1100000 شروع میشه تا حدود 17000001600000و البته یه سری هزینه مثل عوارض و ویزا و این چیزا هم هست شماحدوده 2000000 رو حساب کن
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #30
کلا جزایر خوبی هست که میشه رفت. بله فیجی فوق العاده اس اما من تور از ایران ندیدم. تورهای ایران فقط به جاهای شناخته شده اس.
بالی هم خوبه و ورزشهای آبی داره. تور مالزی / بالی هم زیاده. بیشتر از 1.5 هم فکر نکنم بشه ها.
اما همین بغل خودمون ترکیه-مارماریس. جزیره نیست اما زیاد تعریف میکنن ازش.
جزایر قناری هم که دیگه...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام