• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مشورت و پیشنهاد برای مسافرت ماه عسل

۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #11

RE: پیشنهاد برای ماه عسل
خب سفر داخلی : می تونید برید ایرانگردی اول شمال بعد شرق و غرب و جنوب که از همه بهتره در ضمن دیکته تون صفر بوده شما نه؟؟
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #12
شابدولعزیم رو میگین؟ اینجوری نوشتم که همینجوری بخونیدش.
حالا واقعا چه جوری می نویسنش؟ Big Grin
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #13

اصلش که اینه شاه عبدالعظیم حالا شما بنویس شابدولعظیم حالا آخر قراره کجا برید سفر خارجی یا داخلی اگه داخلیه کیش خوبه اگه خارجیه مالزی ، چین . مارکوپولو تور دریایی هم داره خیلی خوبه البته تنها تور آسیاییشه که مالزی و سنگاپور و جزایر پنانگ و فوکت می بره 11 روز نفری 1500000 + 2690$ هتل 5 ستاره لوکس حالا بازم می خواین برید سفر خارجی اروپا و آمریکا اگه خواستین بگین تا قیمتاشو بگم
نقل قول
  • گروه ژ
۴-بهمن-۱۳۸۹, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #14
بعله. با کشتی star cruises فکر می کنم. 15 طبقه کشتی با چند تا استخر و سینما و غیره و ذالک.
البته حالا که بخثش شد ، این قیمت مال طبقات حدود 7-8 هست و اتاقهای متوسط. این چیزیه که عموما تورها به ما نمیگن. اگر بخواین طبقات بالاتر و اتاق بهتر بگیرید ، باید بیشتر از این بپردازید.
حالا تا اون موقع که آدم نمیدونه چی پیش میاد. اما فعلا تایلند تو ذهنمونه. شاید سر از شابدولعزیم در اوریم.
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #15

اینی که من گفتم اسم کشتی اینه super star virgo . پس بالاخره تایلندی شدین هر جا که می رین خوش بگذره مهم اینه که با هم بهتون خوش بگذره و به یاد موندنی بشه جاش خیلی مهم نیست ولی شما دیکته ات که صفر بوده هیچی معلم بیچاره رو هم دق مرگ کرده بودین با این یادگیریه قوی
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #16

نمیدونم اول مهر تایلند برای سفر خوبه؟از نظر آب وهوا؟
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #17

احتمال زیاد خوبه چون اونجا گرمسیره تقریبا" باید فصلی که هوا خنک تره رفت
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #18
سلام.
من عضو جدید هستم.
به همه عروس خانوما تبریک میگم.ایشالا همه خوشبخت باشین.

میشه لطفا برام از جاهای دیدنی مشهد بنویسین.
اگه آدرسشونم (اگه ممکنه براتون) برام بنویسین خیلی ممنون میشم.
مرسی.
راستی نیشابور فقط خیام و عطار و کمال الملک رو داره؟
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۸۹, ۰۷:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۸۹ ۰۷:۱۲ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #19
سلام. به سایت خودتون خوش اومدین.
مشهد اگه با تور برین که فقط میبرن آرامگاه فردوسی-طوس و حرم و پاساژ
اما کلا خودتون کلی جا هست که میتونید برید:
1- طرقبه و شاندیز. اینجا مثل فرحزاد تهرانه ، تقریبا خارج شهره و باید تاکسی بگیرید برید و تاکسی بمونه تا برگردید. به درد خوردن میخوره. شیشلیک شاندیز که معروفه. ارم تو شاندیز خیلی خوبه. آخرین بار ما رفتیم نفری 14 تومن بود. الان فکر کنم 18-20 شده باشه. گرونه اما خفنه. این پدیده که تبلیغ میکنه نرید من ندیدم کسی تعریف کنه ازش.

2- پارک ملت مشهد. این پارک یه چرخ و فلک داره که تو تهران هم به این بلندی نداریم. خیلی خوبه. باغ وحش هم داره.

3- کوهستان پارک مشهد. تو همون راه شاندیزه و میتونید شب بعد از شاندیز برید اونجا. همون شهر بازی خودمونه.

4- آرامگاه نادر شاه افشار. اینو من نرفتم اما از جلوش رد شدم. نزدیکه حرم امام رضاست.

5- پاساژها:
پروما که جنساش گرونه اما خوبه. چیزای تک پیدا میکنید.
الماس شرق و بازار بین الملل که بغل هم هستن و فکر کنم فعلا بزرگترین بازارهای مشهدن. یه خط اتوبوس هم تا اونجا میره اگه ماشین ندارین. یه اسمی داشت شبیه اتوبوس جهانگردی!
بازار رضا جنب حرم.

6- رستوران پسران کریم: چلوماهیچه اش معروفه که آخرین بار 16 تومن بود و از ساعت 12 تا 12.30 تموم میشه. اما چلو گوشتش هم به همون خوبیه و 13.5 بود. دو نفر آدم عادی رو سیر میکنه.

7- حرم مطهر: اگه اهل نماز جماعت باشید که خیلی حال میده. اگر نه هم ساختمون های حرم بسیار باشکوهه و مخصوصا مسجد گوهرشاد بسیار بزرگ و زیباس.
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #20
یه جای هیجان انگیز برا ماه عسل پیشنهاد کنید که کاملا" متفاوت باشه !

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام