• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مشورت و پیشنهاد برای مسافرت ماه عسل

۲۲-آذر-۱۳۸۹, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #1

پیشنهاد برای ماه عسل
کسی جای خاصی رو پیشنهاد می کنه ؟ داخل یا خارج کشور
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۸۹, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #2
RE: پیشنهاد برای ماه عسل
خوب این مساله هم سلیقه ایه ، هم به جیب بستگی داره. مثلا یه سفر شیراز گرونتر از مشهد در میاد. اما کلا ایران همه جاش قشنگه. باید دید کجا تا حالا نرفتین ، اونجا برید. کلا فکر کنم مشهد و کیش خیلی متداول باشه.
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۸۹, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #3

لطفا" جاهای دیدنی هر شهر رو هم بگید مثلا" شمال لونک خیلی جاده قشنگیه همون جاده مه گرفته که تلویزیون همیشه نشون میده سمت لاهیجانه
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، zi zi
  • گروه ژ
۲۳-آذر-۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #4
این لاهیجان که گفتید خیلی خیلی جای قشنگیه. فقط دریا نداره اما با دریا 1 ساعت فاصله داره.
شیطان کوه ، دریاچه ، تله کابین و یه رستوران که از زمان قاجار وجود داره.
شهرداری لاهیجان حسابی روی شهر کار کرده ها. Rolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamsanaee@ymail.com ، monaa.gholamii ، هنگامه جون
۲۷-آذر-۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #5

توی گیلان ماسوله که سمت فومنه هم روستای قشنگ و دیدنیه و خود فومن هم جنگلهای خیلی قشنگی داره که توی دنیا معروفه و توریستهای خارجی هم زیاد اونجا می رن و در ضمن لونک یه آبشار هم داره جاده اش سمت سیاهکل و دیلمان و.. است و چمخاله هم ( سمت لنگرود فکر کنم ) ویلاهای خیلی شیک و محیطش هم خیلی قشنگه سمت مازندران که جاده چالوس رو من خیلی دوست دارم و نمک آبرود هم فضای خیلی قشنگی برای عکس و فیلم داره ولی دریا من فقط سیسنگان رو می پسندم چون هم خیلی تمیزه هم خیلی خلوته هم خیلی قشنگه یه طرف جاده ، پارک جنگلیه ، یه طرف دریا
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، شوکا ، باران 2 ، davood ، پريسان ، monaa.gholamii
۲۷-دي-۱۳۸۹, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #6

بچه ها پیشنهاد بدید ما ماه عسل کجا بریم که حسابی خوش بگذره،اخر تابستون میخوایم بریم
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۸۹, ۱۲:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #7
با توجه به اینکه شما سوالتون رو در سفرهای داخلی زدین ، میبرمتون شابدلعزیم که هم حالشو ببرید ، هم یاد بگیرید توی فروم کجا باید سوال بپرسید.
نقل قول
 سپاس شده توسط پريسان
۲۷-دي-۱۳۸۹, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #8

اینجا در مورد ماه عسل بود خوب؟؟؟؟!!!!
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۸۹, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #9

ااااااااا خوب راست میگه عنوانش مشخصه پیشنهاد برای ماه عسل درست پرسیده داخلی و خارجیش رو که جدا نکردیم
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۸۹, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #10
اتفاقا دقیقا جدا شده:
انجمن های نوعروس / حاشیه های عروسی / ماه عسل / سفرهای داخلی / پیشنهاد برای ماه عسل
اگر میخواید کلی بپرسید باید توی خود ماه عسل تاپیک بزنید. اینجا مخصوص سفرهای داخلیه که در بالا هم در همین باب بحث شده.
حالا بریم شابدولعزیم یا تاپیک جدید میزنید؟ Big Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام