• مزون فابرا
  • گل سنتر

مشهد

۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #901
RE: مشهد
کسی نیست جواب منو بده؟

خدایا ممنونم به خاطر همه چیز
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #902
سلام عزیزم
جاهای دیدنی چالی دره_آرامگاه فردوسی_طرقبه و شاندیز_زشک_پارک ملت_کوهسنگی_پارک وکیل اباد
بازارا زیست خاور_کیان سنتر_پروما_ویلاژ توریست_پاساژ فردوسی
برج سلمان_التون_پاساژ خورشید
واسه مانتو آزادشهر_راهنمایی_طلاب

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrave
۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ صبح توسط رنگی رنگی.)
ارسال: #903
(۲۰-شهريور-۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ صبح)'mehrave' نوشته است:  سلام دوستان من میخام اول مهر ماه بیام مشهد لطفا بگید جاهای دیدنی کجاهاش قشنگه ونباید از دست داد وبازارشم کجاهاش مانتو و پالتو و لباس نوزاد وکودک داره که هم قشنگ وشیک باشه وهم قیمت  مناسب لطفا راهنمایی کنید من بچه کوچیک دارم نمیخام سردر گم باشم که وقتم تلف بشه با ماشین شخصی میایم

سلام عزیزم،برای مانتووپالتوبروطلاب خیابان ایثار،برای لباس برای خودتون ونوزادوکودک هم برومیدان هفده شهریورمشهد،مکانهای تفریحی:کوه سنگی،موزه امام رضا(ع)،پارک ملت مشهد،آرامگاه نادر،موزه آب،موزه تاریخ طبیعی خراسان،باغ گیاه شناسی مشهد،آرامگاه فردوسی وارامگاه خیام هم نزدیک مشهدن بنظرم برید،طرقبه وشاندیزهم خوبه،دوست گلم رفتی مشهدمنم دعاکن،خیلی ممنون.

یا امام رضا(ع):بنازم به بزم محبت که آنجا/گدایی به شاهی مقابل نشیندتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrave
  • اساطیر
  • پیانو
۱۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #904
سلام خانومای گل مشهدی من هفته دیگه یه مسافرت به مشهددارم میخوام چادرنمازی وروسری نامزدی برای عروسم روازمشهدبخرم میشه راهنماییم کنین که چادروروسری مناسب عروس ازکجابخرم ازهمتون ممنونم

خدایا امیدم فقط به خودتهHeart
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #905
(۱۴-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ صبح)'شیرین دخت' نوشته است:  سلام خانومای گل مشهدی من هفته دیگه یه مسافرت به مشهددارم میخوام چادرنمازی وروسری نامزدی برای عروسم روازمشهدبخرم میشه راهنماییم کنین که چادروروسری مناسب عروس ازکجابخرم ازهمتون ممنونم

سلام چادر نماز که تقریبا همه اطراف حرم هست. روسری هم تنوع و قیمت مناسب میدان هفده شهریور، پایین ترین طبقه مجتمع اسمان یک تقرییا همه ش روسری فروشیه و متنوع هستند، همون اسمانی  که طبقه های بالاش پارکینکه و درش داخل کوچه ست. 
برای چادر عروس هم سمت چهارراه خسروی مغازه ها چادر برای نامزدی دارن.

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام