• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

مشهد

۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #21
RE: مشهد
دوست جونای عزیزم میشه یه مغازه خوب تومشهدکه بتونم یه روسری یاشال مجلسی خیلی شیک بخرم ویه مغازه برای خرید لباس مجلسی بهم معرفی کنین ممنون میشم.Smile

کاش میشد چشمهایم را کنار تو بگذارم
تا هیچ وقت درانتظار دیدارت نباشم . . .New1
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #22
عزیزم برای لباس مجلسی برو آلتون. من کاراشو خیلی میپسندم. روسری و شال هم خیابون راهنمایی و سجاد زیاده.

به امید روزهای بهتر
نقل قول
 سپاس شده توسط آنشرلی370
۱۶-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #23
عزیزم آدرس دقیقشون روبهم میگین؟

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۷-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #24
(۱۶-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ عصر)آنشرلی370 نوشته است:  دوست جونای عزیزم میشه یه مغازه خوب تومشهدکه بتونم یه روسری یاشال مجلسی خیلی شیک بخرم ویه مغازه برای خرید لباس مجلسی بهم معرفی کنین ممنون میشم.Smile

عزیزم 17 شهریور پاساژ زیاد داره.یک پاساژش مخصوص لباس مجلسیه.روسری و شال هم داره

دنیا دو روز است،
یک روز با تو و روز دیگر علیه تو...
روزی که با توست مغرور نشو ، و روزی که علیه توست نومید مگرد؛
زیرا هر دو پایان پذیرند . *حضرت علی (علیه السلام)*

دوستان اگه میتونین برای رسیدن به حاجتم یک صلوات بفرستینNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط آنشرلی370 ، سايان
۱۷-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #25

مشهد خیلی خوبه هرکی رفت برای منم دعا کنه

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه جون ، آنشرلی370 ، leila71 ، tapesh ، sepideh aero ، skyisup92
۱۸-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #26
بچه هاما هتل طرقبه رو رزرو کردیم خوبه؟چطوریاس؟ ولی خیلی تاحرم دوره!!!

نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #27
انشرلی جون با توجه به اینکه من مشهدیم جوابتو میدم !
البته من تا حالا تو ابن هتل اقامت نداشتم طبیعتا قبلانا مجلس رفتم اون موقع ها لوکس بود اما الان دیگه معمولیه البته هنوز اسم و رسم داره و به نظره من با وقاره اما خوب از حرم دوره در واقع تو جاده طرقبه اس هوب نسبت به هتل های دمه حرم که ١٠ دقیقه ای میرسی اینجا حداقل ٤٥ دقیقه تو راه هستی خوب مسیر حرم همیشه ترافیکه اما به نظره من از اقامت هتل های نزدیکه حرم خیلی بهتره
ارامش داری
هتل های جای حرم خیلییی جاهای پر رفت و امد و شلوغیه کلا از خیابوناش که رد میشی سرسام یگیری ولی هتل طرقبه جاییه که اروم و ساکته در ضمن راحت به طرقبه دسترسی داری ؛)
نقل قول
 سپاس شده توسط آنشرلی370
۱۸-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #28

(۷-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ صبح)sheytunak نوشته است:  
(۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ عصر)*FaRzAnEh* نوشته است:  چه باحااااااااااااااااااااااااااال
با هواپیما اومدیم اما با قطار دوتایی تاحالا نرفتیم جاااااااااااااااااااااااایییییییییییی ووووووووووووییییییی ممنووووووووووون عزیزززززززززززززا

فرزانه جان منم یکم از قطارهای تهران مشهد بگم برات
من زیاد در این مسیر تردد دارم (خونوادم مشهدن) الان تقریبا 6 سالی میشه که مسافر ثابت قطار این مسیرمEmbarrased

سفر با قطار اگه به قصد سیاحت باشه و زمان خیلی مطرح نباشه به نسبت سفر با هواپیما به نظرم بهتره
(من هواپیما رو در مواقع عجله ای استفاده میکنم)

قطارهای متنوعی تو مسیر تهران - مشهد هستن. توصیه میکنم فقط از قطارهای 4 تخته استفاده کنین چون 6 تخته ها به نسبت جاشون تنگ تره و کیفیت سرویس دهی شونم همینطور

قطارهای جدیدتر و استفاده کنین راضیتر خواهید بود: مثل نورالرضا یا نور، غزال بنیاد، سروش، سیمرغ و ...
جند تا نکته:
1. اگه میخواین برنامه ریزی سفر با قطار رو انجام بدید، اطلاع داشته باشید یک قطار مشخص در تاریخهای مختلف قیمتهای مختلفی خواهد داشت و یا باصطلاح شناوری قیمتها رو دارند-پس خرید زودتر یعنی قیمت مناسبتر
2. با توجه به حجم زیاد مسافر در این مسیر پیشنهاد میشه زودتر (حداقل 2 هفته تا 1 ماه) اقدام به خرید بلیط نمایید.
3. اگه میخواین کوپه دربست بگیرین، اگه قطار 4 تخته انتخاب کردین و دو نفر مسافر بودین هزینه بلیطتون میشه: هزینه بلیط به ازا هر نفر ضربدر 4.
4. قطارهای شب رو (قطارهایی که ساعت حرکتشون بعد از 6 عصر از تهران هست) از نظر من بهترن - چون کمتر خسته میشین و زمان زیادی از مسیر رو میتونین استراحت کنین.

فعلا اینا یادم اومدEmbarrased اگه سوالی بود در خدمتم - در مورد مشهد هم اطلاعات خواستین میتونین بپرسین
New1

عزیییییییییزم یه دنیا ممنوووووووون جیگر مرسی عااااااااااالی بودNew1New1

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
 سپاس شده توسط sheytunak ، طنین...
۱۸-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #29
سلام کسی هست؟

95/06/20 فقط دوتا بال کم داشتم
باغ:نیاوران عالی
آتلیه:کانن عالی
آرایشگاه:ملکه طلایی محشررررررر بیشتر از حد نتظارم
لباس:شیوانا افتضاح
سفره عقد:روتانا عالی
موزیک:ذبیح متوسط
گل:نگین خوب
شیرینی:میترا خوب
کارت:نفیس
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ عصر توسط nafise ashegh.)
ارسال: #30
(۷-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ صبح)sheytunak نوشته است:  
(۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ عصر)*FaRzAnEh* نوشته است:  چه باحااااااااااااااااااااااااااال
با هواپیما اومدیم اما با قطار دوتایی تاحالا نرفتیم

فرزانه جان منم یکم از قطارهای تهران مشهد بگم برات
من زیاد در این مسیر تردد دارم (خونوادم مشهدن) الان تقریبا 6 سالی میشه که مسافر ثابت قطار این مسیرمEmbarrased
سفر با قطار اگه به قصد سیاحت باشه و زمان خیلی مطرح نباشه به نسبت سفر با هواپیما به نظرم بهتره
(من هواپیما رو در مواقع عجله ای استفاده میکنم)
قطارهای متنوعی تو مسیر تهران - مشهد هستن. توصیه میکنم فقط از قطارهای 4 تخته استفاده کنین چون 6 تخته ها به نسبت جاشون تنگ تره و کیفیت سرویس دهی شونم همینطور
قطارهای جدیدتر و استفاده کنین راضیتر خواهید بود: مثل نورالرضا یا نور، غزال بنیاد، سروش، سیمرغ و ...
جند تا نکته:
1. اگه میخواین برنامه ریزی سفر با قطار رو انجام بدید، اطلاع داشته باشید یک قطار مشخص در تاریخهای مختلف قیمتهای مختلفی خواهد داشت و یا باصطلاح شناوری قیمتها رو دارند-پس خرید زودتر یعنی قیمت مناسبتر
2. با توجه به حجم زیاد مسافر در این مسیر پیشنهاد میشه زودتر (حداقل 2 هفته تا 1 ماه) اقدام به خرید بلیط نمایید.
3. اگه میخواین کوپه دربست بگیرین، اگه قطار 4 تخته انتخاب کردین و دو نفر مسافر بودین هزینه بلیطتون میشه: هزینه بلیط به ازا هر نفر ضربدر 4.
4. قطارهای شب رو (قطارهایی که ساعت حرکتشون بعد از 6 عصر از تهران هست) از نظر من بهترن - چون کمتر خسته میشین و زمان زیادی از مسیر رو میتونین استراحت کنین.
فعلا اینا یادم اومدEmbarrased اگه سوالی بود در خدمتم - در مورد مشهد هم اطلاعات خواستین میتونین بپرسین

داخل همه قطارهای مشهد ناهار و شام میدن؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام