• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

مشهد

۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #11

RE: مشهد
چه باحااااااااااااااااااااااااااال
با هواپیما اومدیم اما با قطار دوتایی تاحالا نرفتیم جاااااااااااااااااااااااایییییییییییی ووووووووووووییییییی ممنووووووووووون عزیزززززززززززززا

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #12
دوستای گلم من تازه از مشهد برگشتم جای همتون خالی
هوا خیلییی گرم بود
خیلی جاهارو گشتیم ولی طرقبه و شاندیز از همه بهتر بود
کلی هم به ما گفتن شاندیز رفتین سراغ پدیده نرید و الکی فقط اسم داره ولی ما باز هم رفتیم اونجا و همچنان میگم پدیده از همه جا بهتره
مراکز خرید هم انگار همه جا اجناسش از نظر کیفیت افت کرده بود ولی وصال خوب بود.
یسری فروشگاه های منطقه راهنمایی 50% تخفیف خورده بود
البسکو هم برای لباس راحتی و تابستونی قیمت ها بسیاااار عالی بود

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
Angel
اللــــــــــــــــــــــــــــــهم عـــــــــــــــــــــــجل لولـــــــــــــــــــــــــيك الفـــــــــــــــــــــرج
نقل قول
 سپاس شده توسط negar66 ، سايان
۶-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #13
بچه ها من میخوام برم مشهد
بین هتل فردوس و هتل جواد موندم
شما تا حالا رفتید؟ کدوم رو پیشنهاد میدین؟
من عکسای هتل جواد رو دیدم اتاقاش خیلی به نظر کوچیک میومد
ممنون میشم اگر کسی رفته بهم کمک کنه
خیلی ضروریه فردا میخوام بلیت بگیرم

21 اردیبهشت: یک شب زیبای بهاری...
سرباز کوچولوی من تو راهه! ٢٢هفته... ❤
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۷-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #14
عزیزم هتل جواد عاااااااااااااااااااااااااااااااالیه بی نظیر و توب

برو التماس دعا

گاهی باید به بعضیا بگی شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزیه که من هستم، اما برخوردم بستگی داره به اینکه "تو" کی هستی!!
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-تير-۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ صبح توسط nastaran112.)
ارسال: #15
مسجد گوهرشاد مشهد

مسجد گوهرشاد مشهد جزء بزرگترین مسجدهای 4 ایوانی ایران می باشد که در سال هشتصد و بیست و یک هجری قمری به دستور گوهرشاد همسر شاهرخ تیموری ساخته شد است. این مسجد با معماری قوام الدین شیرازی در مجموعه حرم امام رضا (ع) مشهد ساخته شده است. این مسجد با وسعت 9410 متر مربع دارای 4 ایوان می باشد. که این ایوان ها به نام های: مقصوره، دارالسیاده، حاجی حسن و آب و هفت شبستان می باشد. وسیع ترین ایوان مسجد، ایوان مقصوره می باشد که با مقرنس کاری و کتیبه خط ثلث بایسنغر میرزا و کاشی کاری قشنگی تزئین شده است. یکی از زیبالیی های این مسجد گوهرشاد مشهد منبر صاحب زمان می باشد. http://www.mashhadnet.net/

(۷-تير-۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ صبح)nastaran112 نوشته است:  مسجد گوهرشاد مشهد

مسجد گوهرشاد مشهد جزء بزرگترین مسجدهای 4 ایوانی ایران می باشد که در سال هشتصد و بیست و یک هجری قمری به دستور گوهرشاد همسر شاهرخ تیموری ساخته شد است. این مسجد با معماری قوام الدین شیرازی در مجموعه حرم امام رضا (ع) مشهد ساخته شده است. این مسجد با وسعت 9410 متر مربع دارای 4 ایوان می باشد. که این ایوان ها به نام های: مقصوره، دارالسیاده، حاجی حسن و آب و هفت شبستان می باشد. وسیع ترین ایوان مسجد، ایوان مقصوره می باشد که با مقرنس کاری و کتیبه خط ثلث بایسنغر میرزا و کاشی کاری قشنگی تزئین شده است. یکی از زیبالیی های این مسجد گوهرشاد مشهد منبر صاحب زمان می باشد. http://www.mashhadnet.net/

باغ ملی مشهد

باغ ملی مشهد بوستانی کوچک می باشد که در یکی از خیابان‌های کهن شهر مشهد واقع شده است. این خیابان در گذشته به نام "ارگ" و در حال حاضر به نام امام خمینی(ره)می باشد که در جنب بازار جنت قرار دارد واقع شده است. در قدیم "ارگ شهر" یا ارگ اولیه جزئ املاک محمود سیستانی بوده است, آب قنات رکن‌آباد که یکی از قنات‌های معروف و کهن شهر مشهدبوده نیز از بین این باغ عبور می‌نمود.
باغ ملی مشهد در سال 1345 شمسی توسط حاج‌حسین ملک به شهرداری مشهد وقف شد. باغ ملی مشهد داری فضاهای دلنشین کهن، آبنماها و اشجار مرتفعمی باشد که مانند استراحتگاهی کوچک برای عابرین در قلب شهر مشهد واقع شده است. مجسمه های از بزرگان علم و ادب و عرفان در این بوستان واقعه شده است http://www.mashhadnet.net
نقل قول
 سپاس شده توسط فلیسیتی
۷-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #16
(۶-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ عصر)Sweet92 نوشته است:  بچه ها من میخوام برم مشهد

دیگه کسی نظری نداره؟
جدیدا هتل توس هم تعریفشو شنیدم
لطفا کسانیکه از یه هتل تعریف میکنید فقط به گفتن عاااااااالیه و حرف نداره و اینجور اصطلاحات بسنده نکنین.Big Grin من که این مدلی نمیتونم تصمیم بگیرمNew2
لطفا ویژگیهای مثبتی که داره و به نظر شما عالی رسیده رو بگینNew1

نقل قول
۷-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #17
(۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ عصر)*FaRzAnEh* نوشته است:  چه باحااااااااااااااااااااااااااال
با هواپیما اومدیم اما با قطار دوتایی تاحالا نرفتیم جاااااااااااااااااااااااایییییییییییی ووووووووووووییییییی ممنووووووووووون عزیزززززززززززززا

فرزانه جان منم یکم از قطارهای تهران مشهد بگم برات
من زیاد در این مسیر تردد دارم (خونوادم مشهدن) الان تقریبا 6 سالی میشه که مسافر ثابت قطار این مسیرمEmbarrased

سفر با قطار اگه به قصد سیاحت باشه و زمان خیلی مطرح نباشه به نسبت سفر با هواپیما به نظرم بهتره
(من هواپیما رو در مواقع عجله ای استفاده میکنم)

قطارهای متنوعی تو مسیر تهران - مشهد هستن. توصیه میکنم فقط از قطارهای 4 تخته استفاده کنین چون 6 تخته ها به نسبت جاشون تنگ تره و کیفیت سرویس دهی شونم همینطور

قطارهای جدیدتر و استفاده کنین راضیتر خواهید بود: مثل نورالرضا یا نور، غزال بنیاد، سروش، سیمرغ و ...
جند تا نکته:
1. اگه میخواین برنامه ریزی سفر با قطار رو انجام بدید، اطلاع داشته باشید یک قطار مشخص در تاریخهای مختلف قیمتهای مختلفی خواهد داشت و یا باصطلاح شناوری قیمتها رو دارند-پس خرید زودتر یعنی قیمت مناسبتر
2. با توجه به حجم زیاد مسافر در این مسیر پیشنهاد میشه زودتر (حداقل 2 هفته تا 1 ماه) اقدام به خرید بلیط نمایید.
3. اگه میخواین کوپه دربست بگیرین، اگه قطار 4 تخته انتخاب کردین و دو نفر مسافر بودین هزینه بلیطتون میشه: هزینه بلیط به ازا هر نفر ضربدر 4.
4. قطارهای شب رو (قطارهایی که ساعت حرکتشون بعد از 6 عصر از تهران هست) از نظر من بهترن - چون کمتر خسته میشین و زمان زیادی از مسیر رو میتونین استراحت کنین.

فعلا اینا یادم اومدEmbarrased اگه سوالی بود در خدمتم - در مورد مشهد هم اطلاعات خواستین میتونین بپرسین
New1

به اولین سالگرد یکی شدنمون نزدیک میشیم ---» 92/11/11 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360 ، *FaRzAnEh* ، *samir*
۷-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #18
بچه ها من میخوام برم مشهد

دیگه کسی نظری نداره؟
جدیدا هتل توس هم تعریفشو شنیدم
لطفا کسانیکه از یه هتل تعریف میکنید فقط به گفتن عاااااااالیه و حرف نداره و اینجور اصطلاحات بسنده نکنین.Big Grin من که این مدلی نمیتونم تصمیم بگیرمNew2
لطفا ویژگیهای مثبتی که داره و به نظر شما عالی رسیده رو بگینNew1

نقل قول
 سپاس شده توسط sousn.m
۷-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #19
عزیزم من خودم مشهدی هستم هتل هما بهترین گزینه هس برا رفتن تو مشهد خیلی معروفه هتل درویش هم هس ولی خو قیمتش خیی بالا است ولی اگه بین هتل جواد و هتل فردوس میخوای فردوس به نظر من بهتره هم محیطش بهتره هم خدماتش Smile

و خداوند اشک را افرید تا سرزمین عشق اتش نگیرد Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Sweet92
۷-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-تير-۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ عصر توسط nastaran112.)
ارسال: #20
هتل جواد مشهد

این هتل 4 ستاره از نزدیکترین هتل های 4 ستاره به حرم است.هتل در اواخر سال هشتاد و نه بنا شد .دارای امکاناتی از قبیل اینترنت،رستوران،نمازخانه،لابی،کافی شاپ،تلویزیون با ماهواره،یخچال و سوئیت است هتل جواد در خیابان امام رضا واقع شده است http://www.hotel-mashhad.ir

هتل فردوسی مشهد

این هتل 4 ستاره یکی از هتل های تازه تاسیس مشهد است که در موقعیت خوب و نزدیک به حرم واقع شده است و در ادامه خیابون خسروی قرار گرفته است این هتل تا مرکز شهر دو دقیقه فاصله دارد.هتل دارای رستوران،کافی شاپ،سرویس حرم و پارکینگ اختصاصی است http://www.hotel-mashhad.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط Sweet92
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام