مشخصات یک خدمات مجالس خوب

۱۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ صبح
ارسال: #11
RE: مشخصات یک خدمات مجالس خوب
(۱۸-اسفند-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ عصر)nafase نوشته است:  الان که میخوام برای مراسم خودم تشریفات انتخاب کنم استرس دارم . یکی از دوستای همسرم تشریفاتی داره اما من میخوام جاهای دیگه رو هم ببینم ، بچه ها کار همه تشریفاتی ها رو نمیشه از نزدیک دید حالا هم ایام فاطمیه هم داریم و عملا مراسمی برگزار نمیشه ، به نظرتون قبل از اینکه سر مراسم بریم راهی هست که بفهمیم که تشریفاتی کارش خوبه یا نه؟

عزیزم تاپیکهای انجمن رو بخون فکر میکنم خیلی کمک میکنه.
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #12
دوستان عزیز من دنبال یه جای خوب و مسئول هستم. شنیدم که خدمات مجالس نیاز به جواز نداره آخه چطوری می شه بهشون اعتماد کرد؟ می شه خودمون به تنهایی همه کارهارو انجام بدیم؟ لطفا کمکم کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط ساناز فرحی
۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #13
سلام , عروس خانوما من تالارم رو انتخاب کردم ولی میخوام یک تشریفات مناسب پیدا کنم که فقط بره گل آرایی و اگه بشه شمع آرایی کنه چون تالارش زیاد نو و امروزی نیست ضمناً قیمتش برام خیلی مهمه !!!یعنی خیلی خیلی منصف باشه..کسی هست کمکم کنه Huh
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۲۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #14
به نظره من یه تشریفات خوب باید مدیریت خیلی عالی داشته باشه و غذا دیزاین کارشم که جدا اولین چیزی که مهم هست مدیریته خوبه

تشریفات.ادونیس عالییییییییییییییییییییی
اتلیه.باراد بهترین انتخاب
موزیک.dj amb خیلی خوووووووووووووووووووب
ارایشگاه.مریم دربندی عالییی

تاریخ بهترین روز زندگیم 1393/6/30
نقل قول
 سپاس شده توسط فریمهر ، zooya
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #15
(۲۵-اسفند-۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ صبح)vidana نوشته است:  دوستان عزیز من دنبال یه جای خوب و مسئول هستم. شنیدم که خدمات مجالس نیاز به جواز نداره آخه چطوری می شه بهشون اعتماد کرد؟ می شه خودمون به تنهایی همه کارهارو انجام بدیم؟ لطفا کمکم کنید

به نظر من به راحتی میشه آدم چرب زبون و دقل روتشخیص داد.تشریفاتیام که به سلامتی هیچ کدوم مجوزندارن که البته اینم طبیعیه ،وقتی مراسم مختلته که دیگه مجوز نمیدن وفقط باید مطمئن شد که نمونه کارایی که نشون میدن مال خودشونه وحتما یه قرار دادسفت و سخت نوشت واز همه مهمتر یه مقداری از باقیمانده مبلغ قرار داد رو هم نگه داشت واسه شب مراسم.
از طرفیم باید کارو سپرد به کاردان.عروسی به حدکافی استرس زاست دیگه آدم بخواد نگران دیزاین و شام و خدمتکار گل آرایی و صد تا چیزه دیگه باشه از عروسی هیچی نمیفهمه کهSad

من همیشه به دنبال بهترین ها هستم
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #16
به نظر من مدیریت کل مهمونی با موزیکه پس حواستون باشه که موزیکتون خوب باشه...برای تشریفات نظم بهترین چیزه و اینکه یه تشریفات بتونه یه مراسم 500-600 نفره برگزار کنه پس میتونه کمترینو بهترین نحو انجام بده ...باید خدمتکارایی که میاره خسته نباشن همونایی نباشن که از صبح دارن میوه پوست میکنن یا گل آرایی میکنن یا هرکاری....غذا که با یه بار تست متوجه میشین..و اینکه یه تشریفات خوب از اول صبح تا آخر بالا سر همه هست و حواسش هست و دل میسوزونه برای خودش و کارش و عروسی دیگران و آرامش داره

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
نقل قول
 سپاس شده توسط فریمهر ، ندا ندا ، mahrokh25 ، رزا عروس
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #17
به نظر من باید در ازای مبلغی که میگیره برای کار مایه بزاره.نه اینکه فقط فکر منافع خودش باشه و کم کاری کنه.
نقل قول
 سپاس شده توسط شیده65 ، رزا عروس ، zooya
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #18
بیرون اگر شده چند ساعت واستین صبر کنین مراسم تموم بشه یکی از خانواده عروس و داماد اون شب رو پیدا کنین ببینین تا چه حد رضایت داشتن و اینا سر قول قرارشون موندن
نقل قول
 سپاس شده توسط رزا عروس
۲۳-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #19
یه تشریفات خوب باید کاری کنه که انقدر به مهمانها خوش بگذره که تا مدتها راجع به عروسی اون شب حرف بزنن و تعریف کنن و تا مدتها تو یادشون باشه و از همه مهمتر عروس داماد و خانوادههاشون صد در صد راضی باشن

پرهام نفسمه
نقل قول
 سپاس شده توسط s a m i r a ، zooya
۳-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #20
سلام خانوما من تازه وارد هستم.
به نظر من خدمات مجالس را حتما باید قبلا تست کرده باشین . از دوست و اشنا بپرسین که با کی کارکردن و راضی بودن یا نه؟متاسفانه الان خیلی هاشون یک چیزی بهت می گن ولی یک کار دیگه می کنن. بلایی که سر عروسی برادر من سرمون اومد این بود که از همشهری خدمات مجالس انتخاب کردن و طرف هیچ کدوم از وعده هاشو عملی نکرد .من برای عروسی خودم یک نفر با معرفی یکی از آشناها انتخاب کردم و راضی بودم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام