مشخصات یک خدمات مجالس خوب

۵-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #1
مشخصات یک خدمات مجالس خوب
سلام
من دارم این هفته می رم دنبال خدمات مجالس .

باهاشون که صحبت می کنم چی بپرسم؟
چیا مهمه؟ نمونه کار ازشون چی بخوام؟ اصلا یک خدمات مجالس خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه که در رده خوب طبقه بندی شه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط باران 2
۵-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #2
RE: مشخصات یک خدمات مجالس خوب
وای ترنم جون واقعا چه سوال خوبی پرسیدی. منم دقیقا دنبال همینم و همش دارم تاپیک خدمات مجلس مختلف رو بالا و پایین میکنم ببینم هرکسی از چی تعریف کرده و یا ناراضی بوده و کلا دستم بیاد چی به چیه. حالا اگه اینجا مشخصا راجع بهش صحبت بشه که عالیه

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #3
حتماً تست زنده مراسم برید به فیلم اکتفا نکنید در ضمن مثلاً اگر منوی 50 تومنیو انتخاب کردید ازشون بخوایید یه مراسم تو همون مایه ها ببرنتون نه اینکه برید مراسم منو 100 تومنی چون اینجوری زمان مراسم خودتون میخوره تو ذوقتون

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط باران 2 ، nazi.kabiri1 ، sharin ، فتانه66 ، zooya ، sima_bina
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ عصر توسط takpar.)
ارسال: #4
بچه ها یه سوال؟ کلن خدمات مجالس و کیترینگ مزیتشون چیه؟ ما که خودمون آتلیه ، آرایشگاه ،باغ یا تالار ، گلفروشی و غیره رو انتخاب می کنیم.. اینا دقیقا چیکار می کنن؟

خدا با منه Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sima_bina
۱۲-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ صبح
ارسال: #5
خدمات مجالس بیشتر کارش توی پذیرایی و تزیین باغ ه..گرچه خودشون معمولا همه اینا که گفتی و آشنا دارن و معرفی می کنن.
نقل قول
 سپاس شده توسط takpar ، zooya
۱۲-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #6
خوب takpar جون بستگی داره که آدم چی از عروسیش بخواد. اگه انتظار دیزاین خاصی نداشته باشی و بخوای پذیراییت فقط شام و میوه و شیرینی باشه ، هرچند که اگه کترینگ داشته باشی راحتتری و منظم تر برگزار میشه ولی چیزیه که خود آدمم میتونه انجامش بده. ولی اگه طراحی و گل آرایی، خدمات جانبی مثل کافی شاپ، بارهای مختلف، بازارچه و قهوه خانه سنتی و از این مدل سرویسا مد نظرت باشه وجود یه کترینگ لازمه.
در کل میشه همه کارا رو خود آدم انجام بده ولی خوب کترینگ تجربه داره و همه چی رو به بهترین شکل برگزار میکنه.

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
 سپاس شده توسط takpar ، پرنسس65
۲۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #7
سلام به نظرم حتما حتما باید برید و مراسم زنده ازشون ببینی و توصیه می کنم حتما حتما حداقل یکی از پدر مادرها رو با خودتون ببرین . من خودم خیلی چیزا برام مهم بود و اونها رو در نظر گرفتم . اینجا می گم شاید به دوستایی که می خوان برن مراسم زنده ببینند کمک کنه.
1- ظاهر و نوع برخورد مهماندارها ( من با خدماتی رز طلایی قرار داد بستم . اونها به این مسئله خیلی توجه داشتند . خانم ها مدل موشون شینیون کرده هست. آقایون و خانم ها همه لباس فرم کت و شلوار دارن و لباس هاشون تو مراسم زنده ای که دیدم تمیز و اتو شده بود. و خیلی جالب بود برام که خود مدیر کار ازم پرسید داماد پاپیون می زنه یا کروات و گفت اگه داماد پاپیون بزنه مهماندارها پاپیون نمی زنند و برعکس)
2- دفعات پذیرایی و نوع پذیرایی( من عروسی دختر دائیم هفته پیش بود که نفری 180 تومن ازشون گرفته بود اما کلا 3 بار قبل از اومدن عروس و داماد داخل سالن آبمیوه سر میزها اورد و بعد که رقص شروع شد دیگه سر میزها نیاوردن و فقط به صورت کافی شاپ بود و هرچی صاحب مجلس ازشون خواست که پذیرایی کنن گفت ما سه بار بردیم سر میزها و الان هرکی می خواد باید بیاد و از محل کافی شاپ بگیره . در صورتی که بعضی از مهمان ها دیر تر رسیدن . یا مثلا با اینکه پول سرو چای رو گرفته بود . گفت فقط در قسمت سنتی چای سرو می کنه . به نظرم همه اینها رو توجه کنید و باهاشون چک کنید که می خواین پذیرایی تا چه ساعتی باشه و چند دفعه سرو کنند و ...)
3- گل های روی میز( به نظرم تازه بودن گل ها از اندازه و نوعشون مهمتر ه و بیشتر به چشم می اد)
4- تمیز بودن سالن، صندلی ها، رومیزی، ظروف، قاشق چنگالها و ....
5- کیفیت غذا و گرم سرو شدن غذاها ( اینم به نظرم از تعداد غذاها مهمتره ، مثلا تو نامزدی خودم خدماتیم با اینکه بهش کلی سفارش کرده بودیم که جوجه کبابم و می خوام به صورت داغ و در محل پخته سرو کنه. به صورت چوبی سرو کرد که در واقع مثل کباب چوبیها حالت آبپز داشت بیشتر تا کبابی)
6- دیزاین کلی باغ و تالار ( حتی به نکات ریز هم توجه کنید مثلا بعضی باغ ها آبّنما دارن دقت کنید آبش که تو حوضچه جلو می ریزه کثیف و جلبک بسته نباشه، ورودی اگه فرش یا موکت پهن می کنید تمیز باشه رنگش رو اگه براتون مهمه چک کنید( معمولا سبز یا قرمزه) اگه میز یاد بود دارین ،اگه دیزاین شمع دارین و ...حتی بعضی چیزا به نظرم نبودنشون بهتره تا بد بودنشون مثلا میز یاد بود نباشه بهتره تا یه مدل که اصلا دوست ندارین باشه
7- حضور داشتن خود مدیرانی که باهاشون قار داد بستین داخل سالن از ابتدا تا انتهای مهمانی
8- محل سفره عقد
9- پایبند بودن به زمانبندی که از قبل باهم هماهنگ کردین
10 - توانیی ایجاد هماهنگی بین بقیه ( مثلا موزیک ، عکاس، باید بتونه زمانبندی ها رو با اونها هماهنگ کنه . مثلا 15 تا 20 مین قبل از سرو شام موزیک و عکاس و فیلمبردار در جریان باشن تا یهو مراسم و قطع نکنند و ...
لطفا شما هم اگه نکته دیگه ای به نظرتون میاد بگید که هممون بتونیم مراسممون رو بهتر برگزار کنیم

آتلیه: سپیا ( ولنجک)
آرایشگر: مریم دربندی
مکان: باغ تالار گرمدره
موزیک: ایمان و مسعود
تشریفات رز طلایی
نقل قول
 سپاس شده توسط Nadin ، shermila ، sm2 ، S@M ، mahya1369 ، sara kian ، mehrdad 10 ، ندا ندا
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #8
حتما مراسم زنده سالن رو از نزدیک ببینید چون بعضی ها با زبونشون جادو میکنن اما خدمات ارائه نمیدن
حتما تو اون بازدید زنده به رفتار مهمانداران تمیزی لباس ...توجه کنین
به دی جی توجه کنین
بیرون اگر شده 3 ساعت واستین صبر کنین مراسم تموم بشه یکی از خانواده عروس و داماد اون شب رو پیدا کنین ببینین تا چه حد رضایت داشتن و اینا سر قول قرارشون موندن
ترجیحا جاهایی برید پارکینگ داشته باشه اعنت مهمونا رو به جون نخرید والله پارکینگ مهمه
آسانسور حتما داشته باشه این از همه چی مهمتره بزرگترها مسن ها اذیت میشن حتما آسانسور رو در نظر بگیرید
به روکش صندلی ها دقت کنین از این پارچه کثیف ها نباشه
لک های رو قاشق ها و ظروف رو بررسی کنین

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط shermila
۱۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #9
سلاااام
به نظر من به تشریفات خوب رفتارش با مشترى بأید خوب باشه
آدمهاى با صداقت متاسفانه کم پیدا میشن براى خمین زحمت ما عروس داماده زیاد میشه
تست مراسمشون رو میشه رفت و از نزدیک دید
به جاى اینکه ریز بین باشیم بیشتر بأید منطقى باشیم تا کلاه سرمون نره احساساتى نشیم الکى
به باغ یا سالنى که میخوایم بگیریم توجه کنیم و پرس و جو کنیم که أمن باشه إینو خیلى جاها به آدم نمیگن

عشقمون به ابدیت پیوسسسسستHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط zooya
۱۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #10
الان که میخوام برای مراسم خودم تشریفات انتخاب کنم استرس دارم . یکی از دوستای همسرم تشریفاتی داره اما من میخوام جاهای دیگه رو هم ببینم ، بچه ها کار همه تشریفاتی ها رو نمیشه از نزدیک دید حالا هم ایام فاطمیه هم داریم و عملا مراسمی برگزار نمیشه ، به نظرتون قبل از اینکه سر مراسم بریم راهی هست که بفهمیم که تشریفاتی کارش خوبه یا نه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط zooya
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام