• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )

۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ صبح توسط 2Rainbow.)
ارسال: #1011
RE: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )
مرسی نظراتونو دادیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
در مورد اندام من ۱۶۵ قد و ۵۴ وزنمه
اصلا چربی ندارم و چاق نیستم
خودمم یه دامن خیلی پفی دوست دارم
ولی واقعا نمیتونم لباس انتخاب کنم دوست دارم تلفیق اونایی که خوبه باشهتصویر: images/smilies/sad.gif

(۲۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ عصر)'Sepid72' نوشته است:  عزیزم این عکس چهارمی لباسشو پوشیدی؟
یا فقط عکس نتیه؟

ببین این لباس تو عکس به نظر شلوغه خب؟
ولی من تو این سبک یکی پوشیدم
ترک بود لباسش.اسم برندش یادم نیس
بی نظییییره
چنان وقار و درخششی داشت که عاشقش شدم.اصن هرکی ام دید عاشقش شدتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ولی کرایه تن پوش اولش واسه یه شب دوازده تومن بود و من نمیتونستم اونقد هزینه کنم!فوق العاده لوکس و گرون بود
همچین لباسی با این دوخت اگر دیدی اصن شک نکن

نمونه ایرانی مشابه دوخته شده ش اصلا اینجوری نیستا؟
فقط همین شکلیشتصویر: images/smilies/biggrin.gif

خوشگلم
مزون کارولن گفت اگر بخوای لنگه همینو برات میدوزیم
باید سفارش بدی چون خیلی گرون در میاد

مطمئنم که خدا هیچ وقت دیر نمیکنهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #1012
(۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ صبح)'2Rainbow' نوشته است:  
(۲۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ عصر)'Sepid72' نوشته است:  عزیزم این عکس چهارمی لباسشو پوشیدی؟
یا فقط عکس نتیه؟

ببین این لباس تو عکس به نظر شلوغه خب؟
ولی من تو این سبک یکی پوشیدم
ترک بود لباسش.اسم برندش یادم نیس
بی نظییییره
چنان وقار و درخششی داشت که عاشقش شدم.اصن هرکی ام دید عاشقش شدتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ولی کرایه تن پوش اولش واسه یه شب دوازده تومن بود و من نمیتونستم اونقد هزینه کنم!فوق العاده لوکس و گرون بود
همچین لباسی با این دوخت اگر دیدی اصن شک نکن

نمونه ایرانی مشابه دوخته شده ش اصلا اینجوری نیستا؟
فقط همین شکلیشتصویر: images/smilies/biggrin.gif

خوشگلم
مزون کارولن گفت اگر بخوای لنگه همینو برات میدوزیم
باید سفارش بدی چون خیلی گرون در میاد

راستش من بودم اینکارو نمیکردم
من حسابی گشت و گذار کردم سرلباس
چون هم عقد داشتم هم عروسی شهر خودم هم شهر همسرم.دیگه پی اچ دی دارمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
اتفاقا واسه لباس عقدم تهرانم اومدم

همشون میگن عین مدل میدوزیم واست ولی اخرش عین اصلش نمیشه
چون اصلا اون نگینا و اون مواد اولیه ش نیست اینجا.
اگر قرار به دوختن باشه اصلا مورد چهارم رو پیشنهاد نمیکنم چون یه چیز شلوغی تحویل میدن و اون شیکی رو نداره

اگر میدوزی مدلای روتین تر رو انتخاب کنتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط 2Rainbow ، marjantt
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #1013
سلام بچه ها
من قدم 170
وزنم 51 52
حالا به نظرتون ساتن برام مناسبتره یا تور؟
و چه مدل یقه و دامنی بهتر میشه برام؟
اگه عکس هم بذارید ممنون میشمتصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۲-خرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #1014

(۱۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ عصر)'*دختر بهار*' نوشته است:  سلام بچه ها
من قدم 170
وزنم 51 52
حالا به نظرتون ساتن برام مناسبتره یا تور؟
و چه مدل یقه و دامنی بهتر میشه برام؟
اگه عکس هم بذارید ممنون میشمتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام عزیزم.از مشخصات همسرت هم بگو.چون باید کنار هم اوکی باشیدتصویر: images/smilies/blush.gif

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *دختر بهار*
۲۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #1015
(۲۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۱ صبح)'MaHrOoOo' نوشته است:  سلام عزیزم.از مشخصات همسرت هم بگو.چون باید کنار هم اوکی باشیدتصویر: images/smilies/blush.gif

سلام عزیزم
همسرم قدش تقریبا 181 -182 اینطوراست.
وزنش نمیدونم چقدره ولی متوسط هست (نه لاغر نه چاق) البته قبل ماه رمضون کمی توپر بود الان لاغر تر شده.تصویر: images/smilies/biggrin.gif
در کل متوسط. یه نکته هم بگم عزیزم شاید لازم باشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif اینکه من اصلا با کفش پاشنه دار راحت نیستم تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتو کفش و تاجمم موندم نمیدونم چه کنمتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من صورتم گرده و پوستم سفید
همسرم صورتش کمی کشیده و سبزه
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
۲۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #1016

(۲۴-خرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۱۰ عصر)'*دختر بهار*' نوشته است:  سلام بچه ها.من قدم 170.وزنم 51 52.حالا به نظرتون ساتن برام مناسبتره یا تور؟و چه مدل یقه و دامنی بهتر میشه برام؟اگه عکس هم بذارید ممنون میشمتصویر: images/smilies/heart.gifهمسرم قدش تقریبا 181 -182 اینطوراست.وزنش نمیدونم چقدره ولی متوسط هست (نه لاغر نه چاق) البته قبل ماه رمضون کمی توپر بود الان لاغر تر شده.تصویر: images/smilies/biggrin.gifدر کل متوسط. یه نکته هم بگم عزیزم شاید لازم باشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif اینکه من اصلا با کفش پاشنه دار راحت نیستم تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتو کفش و تاجمم موندم نمیدونم چه کنمتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifمن صورتم گرده و پوستم سفید.همسرم صورتش کمی کشیده و سبزهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام عزیزم.ببخشید دیر جواب میدم.با این توصیفات نیازی هم به کفش پاشنه دار نداری.چون بهتره یک کم تفاوت قد داشته باشین.برای لباس هم خیلی محدودیت نداری.فقط چون میگی شوهرت لاغر شده و احتمال اینکه موقع عروسی هم لاغر بشه، سراغ لباس با دامن خیلی پف نرو.یک پف متوسط کافیه.مدل اسکارلتی یا ایلاین Aline (کلوش) هم خیلی برات فرقی نداره.پایین تنه که توی دامن گم میشه مشخص نیست.ولی اگه سی-نه های ریزی داری میتونی لباسی انتخاب کنی که روی سی-نه اش کار شده باشه.یقه قایق، گرد و دلبری برات خوبه.اگه گردنبندت تداخل نکنه، یقه هالتری هم برات خوبه.اینجا برات چند مدل عکس گذاشتم.روی لینک کلیک کنی میاد
لینک
اولی دلبر.دومی گرد سومی قایقی
تاج رو باز به خاطر قدتون حتی اگه فرحی و بلند هم انتخاب کردی، بهتره شینیونی انتخاب کنی که این تاج روش بخوابه.چون صورتت گرد فکر کنم شینیون پایین هم برات مناسب نباشه.بهتره یک شینیون پشت سر داشته باشی.باز اینجا برات مدل تاج گذاشتم.البته بیشتر برای اینکه جای قرار گرفتن شینیون و تاج رو بگم.اگه نه مدل شینیون و تاج دیگه به سلیقه ی خودت
لینک
این مدل نه قد رو بلند میکنه و نه صورت رو گرد میکنه مثل شینیون پایین.تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ عصر توسط *دختر بهار*.)
ارسال: #1017
عزیزم بسیاااااار ممنونممممم بابت راهنمایی مفیدت و وقتی که گذاشتی تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
فقط عزیزم یه سوال دیگه میشه درمورد تور هم راهنماییم کنی؟
راستی در مورد جنس لباس ساتن مناسبتره یا تور عزیزممم؟
مهرو جون یه چیز دیگه اینکه جدیدا حس میکنم استخوان شانه و ترقوه ام داره برجسته میشه:/یعنی لاغرتر شدم گویاا:|
بوووووووووووووووووستصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۲۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۰۴ عصر)'MaHrOoOo' نوشته است:  سلام عزیزم.ببخشید دیر جواب میدم.با این توصیفات نیازی هم به کفش پاشنه دار نداری.چون بهتره یک کم تفاوت قد داشته باشین.برای لباس هم خیلی محدودیت نداری...

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #1018

(۲۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۱۵ عصر)'*دختر بهار*' نوشته است:  عزیزم بسیاااااار ممنونممممم بابت راهنمایی مفیدت و وقتی که گذاشتی تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
فقط عزیزم یه سوال دیگه میشه درمورد تور هم راهنماییم کنی؟
راستی در مورد جنس لباس ساتن مناسبتره یا تور عزیزممم؟
مهرو جون یه چیز دیگه اینکه جدیدا حس میکنم استخوان شانه و ترقوه ام داره برجسته میشه:/یعنی لاغرتر شدم گویاا:|
بوووووووووووووووووستصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خواهش میکنم عزیزم.تور و ساتن خیلی برات فرقی نداره.فقط بهتره ساتن مات انتخاب کنی.چون این جوری که داری تعریف میکنی بالاتنه ی لباست رو باید کار شده انتخاب کنی.و اگه دامنت هم براق باشه، خیلی دیگه براق میشی.هر کدوم یک حسن داره یک عیب.معمولاً مرتب ایستادن تور سخت تره.چون لایه لایه روی هم هستش و امکان چروک شدنش هم بیشتر.ساتن معمولاً صاف تر می ایسته و خیلی مرتب کردن نمیخواد.کمتر چروک میشه.ولی خوب اگه زیر دامنی خوبی نداشته باشه ممکن خط فنرهای ژپون دامن پیدا بشه.اگه استخونهات برات خوش آیند نیست یقه ی گرد نسبتاً بسته بردار که روشون رو بپوشونه و کار شده هم باشه که باز بیشتر پوشش بده.برای بازوهات هم اگه خیلی استخونی هستن میتونی لباس آستین سه ربع برداری که باز روش کار شده باشه و پنهونشون کنه.برای تور سر هم به نظر من تور چند طبقه بردار.یک لایه بلند و یک لایه تا کمر و یک لایه تا سر شونه.به تپل تر نشون دادن بالاتنه ات کمک میکنه.اون قسمت بلندش هم برای عکس و فیلم کاربرد پیدا میکنه.منتهی خیلی حاشیه پهن برندار.چون هم سنگین میشه و سرت درد میگیره و هم کار بالاتنه ی لباست رو مخفی میکنه.برای شوهرت هم اگه تا حالا خرید نکردین، کت و شلوار رنگی تر بردارین.مثلاً آبی نفتی.یا جلیقه ی روشن و یک کم حجیم بپوشن.پاپیون بهتر از کراوات.کراوات بلندتر و لاغرتر نشون میده.به خصوص اگه کامل پیدا باشه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام