• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )

۱۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۰۰ عصر توسط (کژال).)
ارسال: #951
RE: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )
(۹-مهر-۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ عصر)'mahdisss' نوشته است:  
(۹-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۵۴ صبح)'مریم.الف' نوشته است:  
(۱-شهريور-۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ صبح)'raha61' نوشته است:  کسی جدیدا از مزون هستیلباس عروس گرفته؟ کارشون خوبه؟

سوال من هم هست این مورد اگه میشه راهنمایی کنیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

من عروسیم 23 تیر بود و از مزون هستی لباسم رو خریدم. لباس من خیلی خیلی ساده بود. پارچش ساتن بود بدون هیچ دانتلی. مدل یقش هم ازینایی بود که جلوش دلبریه و از دو طرف میاد روی بازو.
من کلی از مزون های امیراکرم رو دیدم، ولی با توجه به تعریفایی که از مزون هستی میشد اونجا لباسم رو سفارش دادم. با اینکه تقریبا دو برابر مزون های دیگه بود قیمتش.
ولی خب تنها بخش عروسیم که نصفه نیمه ازش راضی بودم همین لباسم بود. 
من خیلی خیلی بهشون تاکید کرده بودم که با توجه به اینکه لباسم تور نداره، جوری زیرسازی کنن که فنر پایین ژپون اصلا مشخص نشه. درحالی که کاملا معلومخ بود و خیلی رفت رو مخمتصویر: images/smilies/dodgy.gif
بعدم اینکه خودشون توی مزون خیلی خیلی خیلی بند پشت لباس رو محکم می بندن، جوری که نفس آدم بالا نمیاد. بعد خب قاعدتا لباس کاملا فیت تن وایمیسه. ولی تو آرایشگاه به هیچ وجه نمی تونن بند لباس رو اونقدر سفت کنن و اصلا خودت هم نمی تونی اون همه فشار رو تو کل مراسم تحمل کنی. برای همین لباسی که تو مزون پرو می کنی با لباسی که در نهایت روز مراسم می پوشی متفاوت میشه.
من قسمتی از لباسم که روی بازو میومد دلم می خواست کاملا فیت باشه و حالت شل نداشته باشه. ولی تو آرایشگاه که پوشیدم دیدم کاملا شل روی دستم آویزیونه.

این مشکلاتی بود که لباس من داشت. ولی در هرصورت باید خییییلی حواست جمع باشه و بهشون گیر بدی تا کاری که می خوای رو بهت تحویل بدنتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مبارکت باشه عزیزم
من آرزوم بود لباسمو هستی بدوزه ولی قیمتاش بالا بودتصویر: images/smilies/biggrin.gif
کلا دامن ساتن ریسکش بالاست و اذیت بکنه
برای من هم ساتن بود و آخرای مراسم سنگینیش ژپونو جمع کرده بود و دامن لوله میشد به زیر
ولی ساعت های اول عالی بودتصویر: /images/smilies/new/wink.png

(۱۶-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۴۵ عصر)'k.m' نوشته است:  سلام خانمای گل .من قصددارم لباس عروسم رو بدوزم . دوست دارم جنس پارچه دامن ساتن امریکایی یا ترک باشه و پفی و یکم دنباله دار . بالاشم ترجیح میدم از همون جنس و ساده باشه و یقه قایقی باشه و رو شونه هام بیوفته . واسه قد ۱۶۳ چقد پارچه ساتن میخواد حدودا ؟ میخوام براورد هزینه کنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

عزیز به پف دامنت بستگی داره و دنبالش و پارچت
چونلباس عروس با پارچه عرض 3 متر دوخته میشه و همه مغازه ها ندارن .

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۱۹-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مهر-۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ عصر توسط k.m.)
ارسال: #952
RE: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )
کژال جان مثل این باشه ولی با ساتن امریکایی

[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]

میخوام ببینم حدودا چقدر در میاد کل پارچه و استر و تور و اینا
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام