• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )

۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #31
RE: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )
زهراجان. پیشاپیش مبارک باشه دوستم.

گلم خوب نیست عروس لباس مشکی بپوشه. هرچقدر هم بهت بیاد به نظرم انجام ندی بهتره. یه جورایی سوال برانگیزه و هرچقدرم خوشگل بشی. امکان داره هرکسی بیاد بزنه تو دوقت!!!
ایده ت قشنگه. ولی بذار برای یکی از اقوام نزدیک انجام بده.
اگر سفیدی رنگ هایی مثل بادمجونی و زرشکی هم بهت میاد. شیک هم هست

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
نقل قول
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a*
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #32
مرسی عزیزم.لباس عروس مشکی دیدم اخه به دلم افتاد خخخخخخخ
راستش بیشتر بخاطر خاص بودنش دوست دارم، ولی رنگای دیگه زیاد استفاده میشه. ولی همین میترسم اونطور که برای من جذابه برای بقیه برعکس باشه.ممنون عزیزم

چندتا از لباسهای مجلسی مد روز و خوشکلمو گذشتم تو تاپیک حراج لباس های مجلسی صفحه 74
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman90
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #33
بچه ها من چاقم. برا عروس سایز 48 چه مدلی مناسبه. مخصوصا پهلو و شکم. و بازو. لباس استین بلند می پوشم.اما مدل خود لباس چی باشه که منو جمع کنه. بعد عروسیم اول زمستونه

خدایاهمه چیزو بتو می سپرم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ عصر توسط مسیحا.)
ارسال: #34
نه واسه عروس مشکی خوب نیست.....

(۱۴-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ عصر)زهرا م ک نوشته است:  بچه ها من چاقم. برا عروس سایز 48 چه مدلی مناسبه. مخصوصا پهلو و شکم. و بازو. لباس استین بلند می پوشم.اما مدل خود لباس چی باشه که منو جمع کنه. بعد عروسیم اول زمستونه

بنظرم شما باید یه لباس بپوشی که نه خیلی پف داشته باشه نه تنگ و مدل ماهی و اینا باشه!!! یه پف کوچیک داشته باشه... مثل بعضی ازین لباس عروسای اروپایی... یقتونم سعی کنید حالت هفت باشه چون گرد چاق تر نشون میده...آستین دار خوبه... و اینکه تور موهاتونم فک کنم بلند باشه قشنگترمیشه واسه شما تا کوتاه و پرچین!

خدایا شکر شکر شکر...
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy
۱۵-آبان-۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #35
(۱۴-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ عصر)زهرا م ک نوشته است:  بچه ها من چاقم. برا عروس سایز 48 چه مدلی مناسبه. مخصوصا پهلو و شکم. و بازو. لباس استین بلند می پوشم.اما مدل خود لباس چی باشه که منو جمع کنه. بعد عروسیم اول زمستونه

اولا عزیزم مبارکت باشه عروسیت خوشبخت بشی.Heart
دوما اگه حدود یه ماه تا لباس گرفتن و پرو وقت داری یعنی میتونی یکم لاغر شی با رژیم و ورزش های شکم و پهلو.
سوما اگه به هر دلیلی این امکان فراهم نیست باید بدونی طبق نظر خودت آستین برات عالیه،تو انتخاب کاپ سینش دقت کن که اگه سینت بزرگه بزرگترش نکنه،مدل یقه هفت باشه عالیه،به فنر دوزی و گل دوزی داخل لباس خیلی دقت کن،لباست پفی زیاد نباشه به نظرم ای لاین عالیه نه چسبیده بهت نه پف زیاد داره،لباست خط های مورب داشته باشه خیلی مناسبه لاغرتر نشونت میده.
تو تاپیک زیر ارسال 1028 عکس آخر و ارسال 1029 عکس آخر خطهای مورب رو نشون داده.
بالاتنت از این خطوط مورب داشته باشه خیلی خیلی بهتر از ساده بودنشه.Wink
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D9...1?page=103
تو همین صفحه ارسال 1029 هم خطوط عمودی داره و برای افزایش قد و لاغری خوبه اما اگه یکم از حالت ایستاده تو تنت دربیاد خیلی بد میشه ظاهرش در واقع باید شکم و پهلو تخت باشه و برای افزایش قد استفاده بشه.Wink

پیش به سوی یه شروع جدید تصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #36
بچه ها مزونا اجازه پرو می دن؟

فروش تبلت نو:
معرفی حراج کالاهای دیجیتال/ صفحه 6/ ارسال 52
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy
۱۹-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #37
(۱۸-آبان-۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ عصر)توانا نوشته است:  بچه ها مزونا اجازه پرو می دن؟

بله عزیزم مگه میشه اجازه ندن؟
باید آدم لباسو بپوشه ببینه بهش میاد تو تنش خوب وایمیسته یا نه.Wink

پیش به سوی یه شروع جدید تصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط توانا
۳۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #38
دوستان من سایزم ٤٢ میخوام یه لباس ای لاین بدوزم که لاغرترو کشیده تَر نشونم بده حالا به نظرتون دامن تور بهتره یا ساتن ؟ از أین نظر که گنده تَر نکنتم میپرسم

نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #39
پریسا جان با توجه به سایزت دامن تور مناسب شما نیست. مگر اینکه روی ساتن دو لایه نازک تور زده بشه.
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #40
بچه ها من مدل ماهی برایلباس عروس و خیلی دوست دارم
اما می ترسم بهم نیاد ... چون قدم بلند نیست و زیادم ترکه ای نیستم من قدم 160 و وزنمم 53
هنوز نرفتم واسه پرو
اما به من گفتم راه رفتن و نشستن باهاش سخت می شه ... کسی تجربه ای توی این مدل لباسا داره ؟

"دنیــــا بدون دوستت دارم
با صداےِ مردانہ ات
جاےِ ناامن و خطرناکے است"
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام