• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )

۲۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ عصر توسط monamidesign.)
ارسال: #21
RE: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )
خانومم به یه دلایل خاص و اوضاع اقتصادی جهان ، طراحا نسبت به سال گزشته کلا طرح متفاوتی نزدن(تو همه زمینه ها)
مد! Huh.... عروسی شما یه عکس خواهد داشت واس همه عمرتون ... خیلی رو مد پیش رفتن با عث میشه عکسا بعدا زود از چشتون بیفتن(این یه قانون عکاسیه!) عروس خانوم این شب مال شماست! هر مدلی که دوس داری و بت میاد بپوش.
بارها تو خیلی از فیلما ( و واقعیت) دیدیم که زدن یه مدل دهه 80 میلادی جز تم عروسی بوده! تو انتخابت شجاع باش چون هر انتخابی یه عده موافق داره یه عده مخالف واس همین باس به انتخابت ایمان داشنه باشیCool

من با افراد این مکان در محبت یگانه ام
دوستان محتاج انرژی مثبتم. بفرستین واسم
نقل قول
 سپاس شده توسط دی بانو ، *ناهید* ، paritaj ، Royaiy ، خانوم دکتری ، Aseman90
۲۷-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #22

این ارسال رو برای توضیح بیشتر در مورد قد و هیکل عروس و تفاوت قد و هیکلش با داماد میگذارم
این یک نمونه
لباس عروس هستش.
[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]
این لباس ، لباس قشنگیه.نه کار روی پارچه اش جلفه، نه جنس ارزون و بیخودی هستش.چون عروس و داماد از افراد پولدار هستن.
ولی این لباس ، جزء ده لباس زشت عروس افراد معروف هستش.توی گوگل
10 ugliest celebrities bride
یا
worst celebrities wedding dress
این رو سرچ کنید.براتون عکسش رو میاره
چرا؟چون این لباس برای این عروس مناسب نبوده.سایز سی-نه های عروس درشت بوده و سی-نه های عروس حتی بیرون افتاده که با سانسور من مشخص نیست.این هم قدشون 174 داماد peter andre و 163 Katie Price عروس.عروس توی این لباس از داماد چاق تر نشون داده میشه.با اینکه داماد کت و شلوار سفید پوشیده و جلیقه هم داره.یعنی همه ی شرایطی که یک داماد رو میتونه چاق کنه[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]
برعکس این
لباس عروس افراد مشهور دیگه ای هستش که جزء بهترین لباس عروسها شناخته شده.تفاوت قد رو هم نوشتم
عروس christina aguilera قد 157 سانتیمتر و Jordan Bratman 170 داماد

عروس هیلاری داف 157 سانتیمتر و داماد Mike Comrie قد 178

عروس eva longoria قد 157 و Tony Parker قد 188

توی همه ی موارد تفاوت قدشون برطرف شده.عروس همچنان از داماد ظریف تره.با اینکه اتفاقا دامادها مشکی پوشیدن که لاغر میکنه.پس سعی کنید چیزی بپوشید که بهتون میاد و براتون مناسبه تا جزء بهترینها انتخاب بشید.[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]نمیگم لباس پف زشته یا برای هیچ کس مناسب نیست.اتفاقاً قشنگه.ولی برای کسی مناسبه که خیلی لاغر باشه و تقریباً هم قد شوهرش باشه و شوهر چهارشونه و هیکل ورزشکاری داشته باشه.[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]من خودم هم دخترم.درک میکنم که از بچگی توی ذهن همه ی ما رفته که
لباس عروس ، یک لباس بسیار پف و دکلته و براق هستش.ولی این لباس به همه نمیاد.به نظرم یکی از علتهاش کارتونهایی مثل سیندرلا هستن.این یک نقاشی از سیندرلا و پرنس هستش.دقت کنید.هم با همدیگه تقریباً هم قد هستن.یعنی بدون شینیون، سیندرلا تا سر پیشونی پرنس هستش.هم سرشونه و دور کمر پرنس، 2 برابر سیندرلا هستش.هم سی-نه های سیندرلا کوچیکه و اتفاقاً به همین خاطر لباسش دکلته نیست.[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]برای همین کنار همدیگه عالی هستن[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]
پس حتی یک نقاش یا طراح کاراکتر کارتونی هم این موضوع رو رعایت کرده.[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]اگه بهتون پیشنهادش نمیدم، ناراحت نشید.اگه حس میکنید حسرت این لباس به دلتون می مونه، بهتون پیشنهاد میکنم که توی عروسیهای دوستانتون یا فامیلی که باهاشون رو در بایستی ندارید، اگه
لباس عروس همچین مدلی بود، ازش بخواید قبل از پس دادن به مزون، یک ساعت در اختیار شما بگذاره.با همون آرایش و شینیونی که برای جشن عروسی داشتید، و اون لباس برید آتلیه عکس بگیرید.این طوری هم تو روز عروسیتون لباس مناسب خودتون رو پوشیدید و هم عکسی با لباس پف دارید[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط دی بانو ، *ناهید* ، Royaiy ، negeen ، heven
۹-آبان-۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #23
مهرو جان ممنون از راهنماییت راهنمایی خوبی کردی
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-آبان-۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #24
بچه ها منم از بالا تنه برکتی ندارم ولی فقط دکلته دوست دارمCryingراه حلی برای پر کردن سینه دارین؟همه ی هیکلم خوبه ها همه تعریف میکنن ولی من از بالا تنه خیلی وقتا در عذاااابمDodgyقدم161هست و وزنم58 نامزدمم با چاق شدنم مخالفه خودمم همینطور،فقط بالا تنه ام پر بشه خوب میشهHehe!

دوران نامزدی دوره ای از زندگیه که:
سر اینکه اختیارت با کیه دعواست ولی مخارجتو کسی به عهده نمیگیرهBig Grin
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ صبح
ارسال: #25
برخلاف نظر خیلی از مزون دار هاو خیاط ها من یهلباس عروس ماهی البته با پف کم یعنی دامنش کم حجم و بدون ژپون بود توی تنیه عروس سایز بالا ۴۲ بود سایزش دیدم.هم لباسش شیک بود هم توی تنش خیلی خوب نشسته بود.عروس تپل بود ولی لباسش ماهی قشنگی بود

عروسی منم تموم شد با تموم خوبیاش و بدیاش
بهترین شب زندگیم برام شد رویایی.
شکرت خدایاااا بابت همه چیییز
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #26
(۱۱-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ عصر)زیبای تبریز نوشته است:  بچه ها منم از بالا تنه برکتی ندارم ولی فقط دکلته دوست دارمCryingراه حلی برای پر کردن سینه دارین؟همه ی هیکلم خوبه ها همه تعریف میکنن ولی من از بالا تنه خیلی وقتا در عذاااابمDodgyقدم161هست و وزنم58 نامزدمم با چاق شدنم مخالفه خودمم همینطور،فقط بالا تنه ام پر بشه خوب میشهHehe!

عزیزم . بالاتنه لباست باید پرکار باشه . اینطوری خطای دید ایجاد میکنه و بالاتنه خوش فرم تر دیده میشه.
ضمنا لباس عروسا معمولا کاپ داره. و این خودش مسئله رو برطرف میکنهSmile

انشا... خوشبخت بشیNew1

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، samira- s.m
۱۳-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #27
سلام دوستان...میشه منو راهنمایی کنید چه مدل لباس عروسی واسم مناسبه
قدم ۱۶۸ هست وزنم ۷۶کیلو...استخوان بندیم درشته..حالت چارشونه دارم...چاقیم روقسمت پهلو هست...
خودم بیشتر دوسدارم آستین دار بپوشم...
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۳-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #28

(۱۳-آبان-۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ صبح)مهربانم نوشته است:  سلام دوستان...میشه منو راهنمایی کنید چه مدل لباس عروسی واسم مناسبه
قدم ۱۶۸ هست وزنم ۷۶کیلو...استخوان بندیم درشته..حالت چارشونه دارم...چاقیم روقسمت پهلو هست...
خودم بیشتر دوسدارم آستین دار بپوشم...

سلام عزیزم ...Heart
به نظر من هم آستین دار بهتون میاد و اینکه زمینه تورش بیشتر باشه قشنگ تره و یقه عرض و گرد یا هفت مناسب تره برای دامنش همنیمه پفی یا a line خوبه که قسمت تپل تر رو کاور کنه ضمن اینکه قدتون هم خوبه و میاد مثلا:

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط آرکاداا ، مهربانم ، saye goli ، sheyda_sh
۱۳-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #29
ناهید جان ممنون
نقل قول
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ صبح توسط *z.a.h.r.a*.)
ارسال: #30
بچه ها یه سوال دارم نظر بدید لطفا، من دو شب عروسی دارم، که یک شبش حنابندونه، حالا چند وقته خیلی تو ذهنم لباس مشکی برای حنابندون افتاده، که بالاش دانتل باشه و دامن پف دار مشکی با ازین تورهایی که حالت الکلیلی داره تو نور درخشش ایجاد میکنه، با ازین مدل کلاهای کج کوچولو که به موها میزنن و یه گردنبند پرکار با نگین مشکی... بده عروس مشکی بپوشه؟ خیلی دوست دارم
میدونم بهم میاد، چون خودم هم پوستم سفیده و هم موهای خیلی روشنی دارم رنگ تیره خیلی بهم میاد قشنگ نیست؟خودم فک میکنم خیلی خاص میشه خخخخخ

چندتا از لباسهای مجلسی مد روز و خوشکلمو گذشتم تو تاپیک حراج لباس های مجلسی صفحه 74
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام