• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )

۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #11
RE: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 )
Sara miss عزیز مدلات هر سه قشنگن.
مدل سومی آستینش یکم غیر معموله به نظر من دومی بهتره.
در کل درآوردن مدلهای خاص سخت تره و ممکنه عین همون مدل تو ژورنال نشه و یا اون رنگ و مدل بهتون نیاد و بخوره تو ذوقتون و وقت برای تغییرش نباشه.
بهتره اول یه لباس این رنگی پیدا کنید و بپوشید و ببینید رنگ بهتون میاد و حس خوبی بهش دارید یا نه.
در مورد آستین ها هم حتما شبیه این مدلهارو یه بار امتحان کنید بعد سفارش بدید چون مدلهای خاصی هستن.

پیش به سوی یه شروع جدید تصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط monamidesign ، Sara miss
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #12
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ صبح)Sara miss نوشته است:  مونا جون طبق سلیقه شما میخوام با قرمز ست کنم New1 البته گلبهی و سرخابی هم دوست دارم . اما آرایش گلبهی بهم نمیاد و خذف میشه . سرخابی هنوز تو گزینه هامه ، قرمز خیلی بهم میاد ولی فکر کردم اگه الان قرمز باشه برا عروسی چیکار کنم ؟؟؟ نظر شما چیه ؟ لباس داماد رو نظر ندادین New2

لباس دوماد عالیهHeart(عروس مهمتره Angelچون بیشتر تو چش میادWink)واس عروسی بگرد دنبال یه رنگ ملایمتر آخه نه عکسا از نزدیک گرفته میشه آرایشای تند زیاد خوب نمیشه(تجربشو دارم!New2) خواستی اومدی تو سالن یکم آرایشتو تند تر کن چون عکسو فیلما دورتر از صورتت گرفته میشهNew1
در کل تصمیم با شماست عروس خانوم . این مراسم مال خوده خودته!Cool

من با افراد این مکان در محبت یگانه ام
دوستان محتاج انرژی مثبتم. بفرستین واسم
نقل قول
 سپاس شده توسط Sara miss
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #13
در جواب دوست خوبمون nahid3

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...72?page=52
تو این صفحه عکس خگوشی عزیز رو ببینید کاملا لباس روی تنشون خوابیده.
برای انتخاب لباس مدل ماهی حتمااااااااا باید یا خیلی کمر باریک و لگن پهن باشید که از جلو تنگی قسمت کمر و لگن خوب نشون بده و یا اینکه کمر باریک و باسن برجسته باشید که از بغل خوب نشون بده.
چون جایی از لباسو که میخواید تنگ کنید باید دلیلی براش باشه برای نشون دادن برجستگی باسن یا نشون دادن باریکی کمر و پهنی لگن.
اگه این مواردو ندارید کلا دور مدل ماهی رو بای هر لباسی خط بکشید چون خیلی بد میشه.
برای اینکه تو تن بخوابه غیر از موارد بالا گن دوزی و فنردوزی لباس خیلی مهمه تاکید کنید بهترین اجناسو انتخاب کنن و کاملا گن دوزی و فنر دوزی کنن.
پایین لباسو یکم سنگین کنید که لباس آویزون بشه نه اینکه روی هوا بمونه.
پایین لباس ماهی که خیلیییییی پف باشه هم خوب واینمیسته به نظرم.

نقل قول
 سپاس شده توسط monamidesign
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #14
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ صبح)Royaiy نوشته است:  Sara miss عزیز مدلات هر سه قشنگن.
مدل سومی آستینش یکم غیر معموله به نظر من دومی بهتره.
در کل درآوردن مدلهای خاص سخت تره و ممکنه عین همون مدل تو ژورنال نشه و یا اون رنگ و مدل بهتون نیاد و بخوره تو ذوقتون و وقت برای تغییرش نباشه.
بهتره اول یه لباس این رنگی پیدا کنید و بپوشید و ببینید رنگ بهتون میاد و حس خوبی بهش دارید یا نه.
در مورد آستین ها هم حتما شبیه این مدلهارو یه بار امتحان کنید بعد سفارش بدید چون مدلهای خاصی هستن.

عزیزم رنگ لباس رو قبلا امتحان کرده بودم منتها برای انتخابش تو عقد کنون شک داشتم چون رنگ خاصیه و خیلی معمول نیست Big Grin در مورد آستین هم باید حتما مشورت کنم با خود خیت و مطمئن بشم ممنونم از راهنماییت New1

دوستی: 92.8.24
خواستگاری اول: 93.4.2
بله برون : 94.7.2
عقد: 94.7.9
محضر 32 - هتل اسپیناس
جشن عقد : شهریور 95
تالار : برج تین
آتلیه :کارنیک
آرایشگاه:مرضیه محمدی
لباس :مزون دوایی
گل: پوژان
کیک: بی بی
خدایا شکرت . پیش به سوی عروسی
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #15
بچه ها دکلته هنوز مده ؟ من لاغرم وزنم حدود ٥٠ کیلو .میخام دکلته با دامن کم پف و دنباله دار جنس تور دانتل بردارم نظرتون چیه ؟ استین دار دوست ندارم با اینکه تو بورسه.
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #16
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ صبح)monamidesign نوشته است:  
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ صبح)Sara miss نوشته است:  مونا جون طبق سلیقه شما میخوام با قرمز ست کنم New1 البته گلبهی و سرخابی هم دوست دارم . اما آرایش گلبهی بهم نمیاد و خذف میشه . سرخابی هنوز تو گزینه هامه ، قرمز خیلی بهم میاد ولی فکر کردم اگه الان قرمز باشه برا عروسی چیکار کنم ؟؟؟ نظر شما چیه ؟ لباس داماد رو نظر ندادین New2

لباس دوماد عالیهHeart(عروس مهمتره Angelچون بیشتر تو چش میادWink)واس عروسی بگرد دنبال یه رنگ ملایمتر آخه نه عکسا از نزدیک گرفته میشه آرایشای تند زیاد خوب نمیشه(تجربشو دارم!New2) خواستی اومدی تو سالن یکم آرایشتو تند تر کن چون عکسو فیلما دورتر از صورتت گرفته میشهNew1

حتما همین کارو میکنم واسه عقد از قرمز استفاده میکنم چون با این رنگ تضاد قشنگی ساخته و خیلی خاص شده خیلی ممنونم که این رنگ رو پیشنهاد کردی هنرمند New1New1 بعدا برای عروسی از یه رنگ ملایم استفاده میکنم که تکراری نباشه و با سفید ست بشه Angel بعد محرم میخوام برم پیش خیاط بعد از اون دوباره میام مشاوره نهایی رو میگیرم New1

دوستی: 92.8.24
خواستگاری اول: 93.4.2
بله برون : 94.7.2
عقد: 94.7.9
محضر 32 - هتل اسپیناس
جشن عقد : شهریور 95
تالار : برج تین
آتلیه :کارنیک
آرایشگاه:مرضیه محمدی
لباس :مزون دوایی
گل: پوژان
کیک: بی بی
خدایا شکرت . پیش به سوی عروسی
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ عصر توسط monamidesign.)
ارسال: #17
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ عصر)Sara miss نوشته است:  

حتما همین کارو میکنم واسه عقد از قرمز استفاده میکنم چون با این رنگ تضاد قشنگی ساخته و خیلی خاص شده خیلی ممنونم که این رنگ رو پیشنهاد کردی هنرمند New1New1 بعدا برای عروسی از یه رنگ ملایم استفاده میکنم که تکراری نباشه و با سفید ست بشه Angel بعد محرم میخوام برم پیش خیاط بعد از اون دوباره میام مشاوره نهایی رو میگیرم New1

فدات عزیزم . خوشبخت شیNew1

(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ عصر)atsa نوشته است:  بچه ها دکلته هنوز مده ؟ من لاغرم وزنم حدود ٥٠ کیلو .میخام دکلته با دامن کم پف و دنباله دار جنس تور دانتل بردارم نظرتون چیه ؟ استین دار دوست ندارم با اینکه تو بورسه.

خانومم لاغر انداما با دامن پفی و دکلته مث عروسک میشن New2 آستینم دوس نداری نپوش. البته اگه سینت کوپیکه دکلته قلبی امتحان کن و اگه اینطور نیس دکلته صاف. دانتل رو دامن سنگینش میکنه اونقد باس پف نمیکنه اگه خیلی پف دوس داری بیخیال دانتل شو! اسکارلت دوبل تضاد کمرو دامنتو بیشتر نشون میده ...نازه!!!!Lub بالاتنه کارشده کمی پرتر نشونت میده. استفاده از کمربندم ایده ی خوبیه (چون کمرت باریکه)New1
[تصویر: مشاوره در مورد لباس عروسی ( 3 ) ]

من با افراد این مکان در محبت یگانه ام
دوستان محتاج انرژی مثبتم. بفرستین واسم
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، Royaiy ، Reyhaneh70
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #18
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ عصر)monamidesign نوشته است:  
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ عصر)Sara miss نوشته است:  

فدات عزیزم . خوشبخت شیNew1

(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ عصر)atsa نوشته است:  بچه ها دکلته هنوز مده ؟ من لاغرم وزنم حدود ٥٠ کیلو .میخام دکلته با دامن کم پف و دنباله دار جنس تور دانتل بردارم نظرتون چیه ؟ استین دار دوست ندارم با اینکه تو بورسه.

خانومم لاغر انداما با دامن پفی و دکلته مث عروسک میشن New2 آستینم دوس نداری نپوش. البته اگه سینت کوپیکه دکلته قلبی امتحان کن و اگه اینطور نیس دکلته صاف. دانتل رو دامن سنگینش میکنه اونقد باس پف نمیکنه اگه خیلی پف دوس داری بیخیال دانتل شو! اسکارلت دوبل تضاد کمرو دامنتو بیشتر نشون میده ...نازه!!!!Lub بالاتنه کارشده کمی پرتر نشونت میده. استفاده از کمربندم ایده ی خوبیه (چون کمرت باریکه)New1

عزیزم پف دار میگن مد نیس . دامن با پف کم مده . متشکرم از راهنماییات عزیزم.
نقل قول
 سپاس شده توسط monamidesign
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ عصر توسط Royaiy.)
ارسال: #19
(۲۰-مهر-۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ عصر)yarauf نوشته است:  
عکس بدون سانسور Heart نقل قول طولانی همراه با عکس Heart اسپم ممنوع

خانوما لطفا این نکاتو رعایت کنید.
وگرنه تاپیک خیلی زود سنگین میشه و در ضمن نمیشه نکات کاربردیو ازش پیدا کرد.
Heart

برایلباس عروس پف دار.
فکرکنم الان کمتر پف به اون معنای اسکارلتی مد نباشه چون کمتر هم تو تاپیکلباس عروس من میبینیم این مدلارو هم ژورنالها بیشتر مدلهای ای لاین یا ماهی (به خاطر سادگیش) دارن (انگار اروپایی تره).
ولی در کل برای انتخاب این مدل لباس اول اختلاف قدی عروس و داماد مهمه،اگه عروس قد کوتاه باشه و اختلاف قدیشون زیاد،پف اختلاف قدیو بیشتر نشون میده و قد عروس رو کوتاه تر.
اگه عروس خانوم تپل هستن و داماد لاغر اندام،بازم پف این اختلاف رو بیشتر و عروس رو تپل تر نشون میده.(تجربه ی دیداریه)
اگه دوتا مورد بالا با هم باشه که دیگه اصلا مناسب نیست به نظرم.
دکلته هم برای خانومایی که بازوهای خیلی لاغر یا خیلی چاقی دارن زیاد مناسب نیست.من خودم از دسته ی اول هستم با اینکه شونه هام کاملا مناسبه برای دکلته ولی بازوهای باریک و سینه های کوچیک باعث میشه کلا لباسهای دکلته برام مناسب نباشن.
کاپ سینه و مدل دکلته قلبی میتونه کمک کنه اگه مدل لباس بندی و بیااااااااااااار کیپ باشه.

در کل برای این دوست عزیزمون نظر من اینه کهلباس عروس های بند دار که بندهای باریک یا پهن دارن یا حتی بند ها یکم روی بازورو هم میگیره امتحان کنن،هم آستین نداره هم میتونه بالاتنه رو پرتر نشون بده به نظرم.

نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #20
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ صبح)Sara miss نوشته است:  بچه ها با کمک شما انتخاب کردم . نظرتون چیه ؟ عیب نداره سفید نیست ؟؟؟
( 2 روزه تاپیک رو پیدا نمیکردم )
این رنگ و پایین تنه

این آستین و بالاتنه البته بین آستین بالایی و پایینی شک دارم

و اینم برای داماد

خوشحال میشم نظراتونو بگین .

به نظرم کت داماد بدون گل قشنگتره دوستم . کلا من نظرمه که سادگی قشنگتر از چیزای دیگس. البته عزیزم این نظر شخصیه منه. واسه لباس خودت این روزا رنگای غیر از سفید برای عروس استفاده میشه اما اگه برای نامزدی میخای یا عقد لباس رنگی میتونه قشنگ باشه اما برا عروسی لباس سفید قشنگیه دیگه ای داره .
نقل قول
 سپاس شده توسط Sara miss ، Reyhaneh70
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام