• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه ازدواج

۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #1
مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه ازدواج

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ثابت :
 44850692 و 44850165 و 44851689 

و تلفن همراه 09128989819 تماس حاصل فرمایید .

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Satya ، f@him ، *ناهید*
۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #2
RE: مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه ازدواج
با سلام و درود خدمت همه شما عزیزان
این تاپیک به منظور رفع مشکلات حقوقی شما عزیزان در زمینه عقد و ازدواج راه اندازی شده است.
امید داریم که بتوانیم قدم کوچکی در زمینه آگاهی شما عزیزان در مسایل حقوقی ضمن عقد و موارد مشابه برداریم.
با آرزوی عشق
نقل قول
 سپاس شده توسط Satya ، f@him ، N.golchin ، *ناهید*
۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #3

سلام سوالامون کجا بپرسیم؟ با اون شماره تماس بگیریم؟

مهر تو بند جونم 

71/600

16/2/98  === 70/400
5/3/98    === 68/400

من میتونم خدا بامنه تصویر: /images/smilies/new/angel.png  
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #4
(۴-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۰۵ عصر)'گل حسرت' نوشته است:  سلام سوالامون کجا بپرسیم؟ با اون شماره تماس بگیریم؟

با سلام و درود
شما میتوانید سوالاتتون رو از طریق همین صفحه و یا به صورت تماس تلفنی البته با هماهنگی قبلی بیان نمایید و در اولین فرصت کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ خواهند داد
با آرزوی عشق

نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #5
سلام
برای کسی که طلاق داشته اصل طلاقنامه برای ازدواج مجدد نیازه؟ و اینکه هزینه عقد مجدد تفاوتی داره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #6
(۵-مهر-۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ عصر)'iranmaneshmandana' نوشته است:  سلام
برای کسی که طلاق داشته اصل طلاقنامه برای ازدواج مجدد نیازه؟ و اینکه هزینه عقد مجدد تفاوتی داره؟
سلام و احترام
بله برای ثبت عقد اصل سند طلاق نیاز هست و بازگردانده نمیشود و هیچ تفاوتی برای عقد ازدواج اول با دوم از لحاظ هزینه وجود ندارد که متاسفانه برخی دفاتر هزینه بیموردی را اضافه میگیرند
با آرزوی عشق

نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ صبح توسط پیوند مهر افزا.)
ارسال: #7
مهمترین معیارهای ازدواج
توضیحات در لینک زیر:

http://peyvandemehrafza.com/%D9%85%D9%87...%A7%D8%AC/
با آرزوی عشق

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۲۱-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ عصر توسط پیوند مهر افزا.)
ارسال: #8
با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان همیشگی پیوند مهر افزا

پیوند مهر افزا به عنوان اولین مجموعه تخصصی عقد رسمی و ثبت شده در تهران با امکاناتی نظیر گل آرایی های رایگان در رنگ بندی و انواع مختلف و امکانات متنوع دیگر نظیر انواع اجرای موسیقی سنتی زنده و تیم های عکاسی و فیلمبرداری و سیستمهای حرفه ای نور و صوت و دود و پذیرایی کافی شاپی و 11 عاقد رسمی و رستورانهای لوکس طرف قرارداد و امکانات متنوع دیگر افتخار این را دارد که سالیان سال در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

خرسندیم که با توکل بر پروردگار مهر و دوستی و لطف و محبت شما عزیزان توانستیم پله های پیشرفت را یک به یک طی نماییم وامکانات جدیدی را برای رفاه حال شما فراهم سازیم.
به اطلاع میرساند که آتلیه و عمارت تخصصی پیوند مهر افزا در خیابان سیمون بولیوار راه اندازی گردید

همچنین دفتر
تشریفات عروسی و کترینگ پیوند مهر افزا در خیابان مرزداران افتتاح گردید

البته لازم به ذکر است که امکاناتی چون کترینگ و تشریفات کامل عروسی و بیش از 80 مورد باغ تالار در تهران و اطراف آن با قیمتها و کیفیت استثنایی تنها قابل استفاده برای عزیزانی است که خود و یا خانواده درجه یکشان در دفنر پیوند مهر افزا عقد نموده اند و به دلیل کثرت مراسمها از پذیرش دیگر عزیزان معذوریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 44850165-44850692-44851689-09128989819-09906161565 تماس حاصل فرمایید.

​با آرزوی عشق
http://www.peyvandemehrafza.com

نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin ، *ناهید*
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #9
سلام ممنون از مشاورتون 
میشه بهمنم کمک کنید 
من ۲ سال پیش از همسر قبلیم جدا شدم و ما باهم یک شرکت ثبت کرده بودیم که من به ایشون وکالت داده بودم چون ایران زندگی نمیکردم مرتب و حالا که جدا شدیم میگن که خود به خود وکالت من باطل شده چون سالی یکبار که مجمع عمومی هست من شرکت نکردم
میخوام ببینم این درسته چون اگر  هنوز جز اعضا شرکت باشم ممکنه وام بگیرن یا سو استفاده هایی بکنند یانه. ممنونم
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #10
سلام و درود بر شما                 در ابتدا بفرمایید که شرکت خدماتی بوده یا تجاری یا سهامی عام یا خاص یا...     در حقیقت نوع شرکت را بفرمایید سپس سمت شما و همسر سابقتان در ان شرکت چه بوده و نوع وکالتی که داده بودید از طریق اسناد رسمی بوده یا در اساسنامه شرکت بیان شده... پس از پاسخ گویی به سوالات بالا تلاش میکنیم بهترین مشاوره را خدمتتان ارائه دهیم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام