• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

مسافرت بعد از نامزدی توی شمال کشور کدوم هتل خوبه ؟

۲۶-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #11
RE: مسافرت بعد از نامزدی توی شمال کشور کدوم هتل خوبه ؟
آره به نظر منم آدم وقتی شمال میره باید از طبیعت استفاده کنه. من واسه مسافرتهای دیگه حتماً هتل خوب انتخاب میکنم. اما واسه شمال سعی میکنم جائی برم که از طبیعتش استفاده کنم. هتل های شیک اینجوری رو بذارید وقتی رفتید کیش یا خارج از کشور.

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط وفا ، هنگامهه
۲۶-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ صبح توسط bahar.)
ارسال: #12
بچه ها اخه ما 2 روزه می خولیم بریم. بعدش اینکه خود نامزدم آستارایی هست یعنی طبیعت شمال براش تکراریه . بیشتر جای خوب برام مهمه . خودم نارنجستان رو انتخاب کردم ویلای لب دریاشو خود هتل میده شبی 280 تومن . به نظرتون می ارزه ؟ اخه من خودم نارنجستان نرفتم قبلا

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط وفا
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #13

یادش به خیر ما هم بعد نامزدیمون به اصرار شوهرم بلافاصله رفتیم کیش!!بهار جان اصلا جاش مهم نیس همین که سفر اول با عشقت میری خیلی حال میده به من که خیلی حال داد با اینکه تو این سفر اتفاق خیلی بدی برام افتاد و از جت اسکی پرت شدم ودمبالچم به شدت آسیب دید،اما اونجا کنار همسرم انقد خوش گذشت که درد نداشتم اما تا رسیدم تهران از فرودگاه یکسره رفتم بیمارستان بستری شدم!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar ، وفا ، Taraneh ، باران 2
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #14
آخی سیندرلا چه وحشتناااااااااااااک . من میترسم سوار جت اسکی شم تا حالا سوار نشدم. آخی دخمل Sad
بهار جون بهترین جا و بهترین مکان همون محمود آباد و رویان(ل؟) و نور و ایناست. کلاً اون سمت بهترین جاست و بهترین هتل هم نارنجستان.
پی نوشت: همیشه یادم میره اسم اون منطقه رویان یا رویال ؟ Big Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط bahar ، وفا
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #15
رویان

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #16
مرسی گلمممم

نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #17

آره کاملیا جون خیلی درد داشتم آخه من عاشق هیجانم وهمش به شوهرم میگفتم تند برو انقد تند رفت که تو آب چپ کردیم ومن کلی آب خوردم وآسیب دیدم ،هنوزم درد میکنه،تو هواپیما به دلیل فشار کلی درد کشیدم بدترین سفر هواییم بود کلی تو راه گریه کردم تا 1 ماه بستری بودم مثل قطع نخاعیها
نقل قول
 سپاس شده توسط وفا
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #18
آخــــی چه بد عزیزمممممم جت اسکیتون چپ کرد؟؟؟ بعد جلیقه تنت بود؟ نترسیدی؟؟ الهـــــــــــی من خیلی میترسم از جت اسکی. شوهرم داشت راضیم میکرد دبی سوار شیم. اینو که گفتی دیگه عمراً رضایت نمیدم سوار شیم Sad

نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #19

آره چپ شدیم چرا جلیقه تنم بود اما دمبالچم به ته جت اسکی خورد وآسیب دید تو قسمت عمیق هم بودیم اولش ترسیدم اما بیشتر از درد نه از آب،نه سوار شو خیلی حال میده تند نرید،من بازم سوار میشم،به شوهرت بگو تند نره
نقل قول
 سپاس شده توسط هنگامهه
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #20
کاملیا جون دوبی جت اسکی نداره چند وقته باید برین ابوظبی اگه بخواین

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام