• باغ vp
  • تقی زاده
نظرسنجی: قشنگ ترین میز تلویزیون از دید شما کدام است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
1 5.57% 25 5.57%
2 3.79% 17 3.79%
3 17.37% 78 17.37%
4 16.26% 73 16.26%
5 15.81% 71 15.81%
6 22.94% 103 22.94%
7 2.23% 10 2.23%
8 3.34% 15 3.34%
9 4.01% 18 4.01%
10 8.69% 39 8.69%
مجموع 449 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)

۱۲-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #1
مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)
1) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

2) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

3) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

4) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

5) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

6) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

7) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

8) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

9) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

10) [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

سپاس شده توسط negar.afarin ، Gol afshan ، حدبثه ، آرزو بانو ، رسپینا اهورا1992 ، فایزه 93 ، pishi68
۱۲-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)
مبارکتون باشه عروس خانمای گل و با سلیقه
یکی از یکی قشنگتر بودن
 سپاس شده توسط Nazijona ، Gol afshan
۱۲-تير-۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #3
خوشگلا
بنظر من که نگید به چه شماره ای رای میدیدخ بهتره ها

یه صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستید ممنون
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۳-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #4
عزیزای دل لطفا اعلام نکنید به چه شماره ای رای دادید
ممنون میشم

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
admin@nowAroos.com

۱۳-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #5
ای کاش رای ها چک بشه که مبادا حق کسی ضایع بشه
۱۳-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #6
سلام به همه بچه ها [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

http://dorinoco.com/[تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

مسابقه این دفعه "قشنگترین میز تلویزیون " است.

که توسط شرکت درینو حمایت میشه [تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

جوایز به ترتیب :
نفر اول : یک سکه تمام بهار آزادی
نفر دوم : نیم سکه
نفر سوم : ربع سکه
نفر چهارم تا دهم : 200 هزار تومن بن تخفیف خرید از محصولات درینو

[تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]
درینو تولید کننده مبلمان اداری و خانگی (دکوراسیون داخلی) با بیش از ۱۵ سال تجربه قادر به ارائه خدمات به مشتریان محترم است تا محیطی زیبا و آراسته را در خانه و اداره فراهم نماید. دکوراسیون خانگی درینو شامل میز تلویزیون و ال سی دی، میز جلومبلی و میز عسلی، میز غذاخوری، سرویس اتاق خواب، بوفه و دراور، آینه و کنسول ،ویترین ، شلف های دیواری و تزئینی و سرویس کامل جهیزیه عروس می باشد. درینو ست کامل دکوراسیون منزل را داراست. درینو با دارا بودن بخشهای طراحی، نقشه کشی و با استفاده از تجربیات متخصصان خود خدمات خود را در این زمینه به همه مشتریان گرامی ارائه می نماید. کیفیت ، استفاده از مواد اولیه مرغوب ، رضا یتمندی مشتریان،تحویل بموقع و قیمتهای مناسب از مهمترین پارامترهای مورد نظر مدیران درینو می باشد. دکوراسیون اداری درینو شامل میز های مدیریتی، میزهای کارمندی، میزهای کنفرانس، پارتیشن های اداری تک و دو جداره، قفسه، فایل، کمد و … می باشد. درینو با داشتن تیم طراحی قوی جهت ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان خود با حضور در محل های مورد نظر مشتریان بصورت رایگان طرح و خدمات مشاوره خود را ارائه نموده و مشتریان را در طراحی و انتخاب هر چه بهتر محصولات برای هر نوع سلیقه یاری می نماید . یکی از ویژگی‏های متمایز کننده برون سازمانی درینو، تفاوت در نوع ارائه خدمات به مشتریان می‏باشد.
[تصویر: مسابقه قشنگ ترین میز تلویزیون (1)]

admin@nowAroos.com

سپاس شده توسط طناز 325
۱۹-تير-۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ عصر توسط Yum Yummy!!.)
ارسال: #7
من میخاستم به دوستان عزیز شرکت کننده یه تذکر بدم. لطفا و خواهشا هی به ماها پیام خصوصی ندید که فلان شماره رو ببین و دوست داشتی رای بده. این رفتار شما صحیح نیست از نظر من. باید به حق انتخاب و سلیقه بقیه افراد احترام بگذارید. به هر حال قانون این مسابقه اینه که عکستون رو بگذارید همه میبینن و هر کسی که میز شما رو دوست داشته باشه بهتون رای میده. اصلا صحیح نیست که هی پیام بدید که به من رای بده!!!!! تعجب میکنم مسئله به این سادگی واسه بعضیا سخته درکش!!!

در ضمن من بابت این موضوع اصلا در این مسابقه شرکت نمیکنم!!! سپاس

همچنین بعضی از میزا بدون تگ دست نویس هستن!!!! ظاهرا این مسابقه خیلی شبهه برانگیزه!!!
 سپاس شده توسط نازگل 69 ، melikamari ، بتیسا ، من و خودم ، zahra_123 ، shabnamjon ، مولود قدر ، negar.afarin ، ستاره**** ، طناز 325 ، سحرنازم ، جودی 69 ، (صبا) ، pichak2014 ، بانوی فروردینی ، پارمیسم
۲۰-تير-۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ عصر توسط negar.afarin.)
ارسال: #8
بالاخره چیشد ؟ کی برد ؟

(۱۹-تير-۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ عصر)Yum Yummy!! نوشته است:  من میخاستم به دوستان عزیز شرکت کننده یه تذکر بدم. لطفا و خواهشا هی به ماها پیام خصوصی ندید که فلان شماره رو ببین و دوست داشتی رای بده. این رفتار شما صحیح نیست از نظر من. باید به حق انتخاب و سلیقه بقیه افراد احترام بگذارید. به هر حال قانون این مسابقه اینه که عکستون رو بگذارید همه میبینن و هر کسی که میز شما رو دوست داشته باشه بهتون رای میده. اصلا صحیح نیست که هی پیام بدید که به من رای بده!!!!! تعجب میکنم مسئله به این سادگی واسه بعضیا سخته درکش!!!

در ضمن من بابت این موضوع اصلا در این مسابقه شرکت نمیکنم!!! سپاس

همچنین بعضی از میزا بدون تگ دست نویس هستن!!!! ظاهرا این مسابقه خیلی شبهه برانگیزه!!!

منم کاملا با شما مواقفم
الان خیلی از عکسایی رای های بالایی رو دارند میبینی جذابین انچنانی ندارن
وقتی طرف به همه پی ام میده که عکس شماره 3 یا 4 رو رای بده کاربر موقع رای دادن ناخوداگاه اون تو نظرش میاد
من خودم هم شرکت کردم ولی به هیچکس پی ام ندادم
کلا تبلیغ ممنوع هست و اینم یه جور تبلیغه
 سپاس شده توسط نازگل 69 ، Yum Yummy!! ، shabnamjon
۲۰-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #9
چه طوری توی این مسابقه ها شرکت میکنین؟
میشه منم شرکت کنم؟Blush

خدايا شکرت بابت همه ی چیزای خوبی که دارم...میدونم به وقتش و تو فرصت مناسب منو مامان یه نینی سالم وصالح و ناز میکنی
 سپاس شده توسط طناز 325
۲۰-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #10
سلام پری جون بله شما هم میتونی شرکت کنی،بالای صفحه شماره میز مورد نظرت رو تیک میزنی و بعد گزینه ارسال رای رو انتخاب میکنی.

آغوش تو چقدر می آید به قامتم ، در آن به قدر پیراهن خویش راحتم
""""دلمون نی نی میخواد،ممنون میشم واسه بچه دار شدنمون صلوات بفرستین""""
 سپاس شده توسط admin2
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام