• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مسابقه باشکوهترین میزبانی من - با همکاری چینی زرین

۵-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #21

RE: مسابقه باشکوهترین میزبانی من - با همکاری چینی زرین
دوستان سایز عکساتون رو کوچک تر از صفحه تنظیم کنید

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط eli.naz ، masoumeh.p ، بهانه زندگی من ، Lady Atlasi ، fati asali ، هستی 20 ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، rahsepar
۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #22
[تصویر: مسابقه باشکوهترین میزبانی من - با همکاری چینی زرین]

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
 سپاس شده توسط رونیا بانو ، mahjan ، سیمولی ، Z.GoL ، love-me1 ، hedieh1984 ، skyisup92 ، purelove ، elhamfz ، narcissus ، ajaghvajagh ، s.a.h.a.r ، aseman72 ، *مریمی* ، shaliz ، jupiter ، arooos ، janu ، banooomina ، کوهســـــار ، س.م ، gole sorkh ، miss bride ، studpk ، لیلاااا ، bahar Rz ، mimche ، RL92 ، azade229 ، Mehr_66 ، ملودی 25 ، zahraj69 ، *z.a.h.r.a* ، بتیس ، فرانک خانم ، MaloooS ، nini joon ، nili ، nargol ، tannaz_mnp ، چکاوک 68 ، پری سا ، alis ، s@maneh ، busy ، negar* ، lilia1367 ، nasemma ، pinkdream ، rozalina ، atrisa33 ، ابر پاییزی ، NIKI JOON ، elham joon ، سمیر ، nasrin jun ، مهديه سادات 64 ، وفا ، masi bano ، sombol ، فرزانه عروس ، N and M ، lady-nazy ، shiva1394 ، desire ، neda60 ، sana70 ، خانوم آقا شوشو ، *mary ، marysunny ، jeanne ، solina74 ، nazanin.ph ، ay naz ، سحری68 ، دختر خوشبخت ، ایلگار خانومی ، دختر پـــاییز ، Hasti1987 ، Ghazaljoon ، *آوا* ، شرکت پخش درسان ، ساره ، samane74 ، dokhtare paeiz ، مامان دو تا نی نی ، perlamato ، asena ، خانم لورا ، arela3298 ، nazgol22 ، nafasak ، lili91 ، sun daughter ، ostooreh ، آیشن ، susi ، آناهیتا49 ، S.B.A.Z ، paria khanoom ، roya 67 ، Mona69 ، haniejooon ، عروس 65 ، mahssa ، neda khanom ، زن باران (مهتاب65) ، zi zi ، bily ، gole_yakh ، shadow ، ریما جون ، atish ، pari.z ، ماهی قرمز ، dokhtar irani ، فرزاااانه ، فلورانس ، erica ، tarlan 66 ، leila71 ، nastaran_1345 ، ماهی سیاه کوچولو ، گلشيد ، arminaz ، masoumeh.p ، neda86 ، mahsa_sh ، mahya20 ، narcissus88 ، SaBooRa ، معصومه ، رز لب صورتی ، نیازز ، hal hal ، بهانه زندگی من ، pari-ziba ، nona ، yeliel ، یه تنها ، سپید بانو ، رُز ، Aseman90 ، لیلای مجنون ، mamaneshina ، ellai ، farda ، گوش مروارید20 ، كيتي ، نسیم عشق ، F ♥ S ، choobin ، zahra_7072 ، مریم* ، elnazi ، khorshidkhanum ، zohre.m ، maede.f ، مریم غلامی ، zizoo ، عروس خوشحال ، parisa-kz ، mahboob banoo ، عادیلا ، الي جون ، atie20 ، shirin93 ، خانوم آقای موسوی ، شا پرک ، دختر پائیز ، mahdiyeh ، aavaa ، آذین ، forough_sz ، عاشقای عاشق ، sahelgh ، خانوم ، foozhan ، گارفيلد ، msmh136 ، نازنین زینب ، ghazal_89 ، سحر 66 ، هانی جان ، *s* ، sanam a ، khanoomGol ، marzie 1000 ، minu ، sabrina20 ، hadis0 ، چکاوک ، aristos ، asreyakhi ، Regalo ، nasrin_71 ، parisa.sh ، oskuei ، maryam 247 ، پرند 70 ، آرنیکا ، samira*reza ، دختر بابا ، ریحانه68 ، + Negar ، مولود ، golnaghshetavous ، Eli Koochooloo ، عسل (دنیای هنر) ، ناناجون ، سوگلي جون ، عطیه67 ، هاله ، pooh13 ، فریدا ، banoo ، Fatema414 ، نگار خانوم ، S@rvenaZz ، fateme22 ، مینو ، ❤...M...❤ ، نارنج ، lopasali ، شیم شیم ، RedMOOn ، عروس پاییزی ، آیتا ، Lady Atlasi ، mahiia ، mehranna ، samin27 ، آفتااب خانم ، fati asali ، نسرین گلی... ، L naz ، sefid barfy ، lo-iii Jlc ، فرین آفرین ، shrb ، ma2nafar ، نازگل خانوم ، MAHASTI ، فرانك ، محدثه ، jama ، maryam65 ، عکاسباشی ، m.t ، sevdayi ، جاذبه ، رضوانه ، mehsan ، sh@bnam ، eli64 ، مینا75 ، shaparak_p66 ، shaylin66 ، هستی 20 ، jigmal ، روناک بیزمارک ، فروزان 1369 ، agwdt2012 ، Perlanta ، mahboub ، جید ، مین مینا ، behi.sisi ، AzadEee ، baranbahari ، mona*m ، صبا65 ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، dokhtar darya ، الناز م ، بانو روشنا ، shabnam.m ، لوسی ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، پالیذ ، negin1991 ، VOROOJACK ، aroos jan ، 3aman goli ، شبنم جون ، سحر69 ، ham nafas ، الهه ناز67 ، بانوی سعید ، خوشگل خانم ، **mahsa** ، مهرآرا ، مریم زندی ، فرگل خانوم ، kalin ، Sadaf H ، malihehf ، LaTiiKa ، دختر شمالیه غمگین ، ela_66 ، mahsha ، سراب ، شمع ، Nilgoon_7 ، motahare ، sepide. ، comet ، ** کــــژال ** ، ندا ندا ، منیرm2 ، Elinoosh ، 3lena ، Adeleh Tsh ، rahsepar ، الهام گل ، ژنیک ، zahra_bannooo ، افسانه میلاد ، خاتون جان ، najmehbu
۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-فروردين-۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ صبح توسط سیماsima.)
ارسال: #23
چینی زرین طرح باروک

یک استکان چای گرم مهمان منی کنار پنجره مه‌گرفته و هوای بارانی....
چای رفاقت من همیشه تازه‌دم است...
 سپاس شده توسط golbaghali ، سیمولی ، studpk ، لیلاااا ، fatemeh-hamid ، RL92 ، azade229 ، *z.a.h.r.a* ، فرانک خانم ، hamsarsari ، MaloooS ، nargol ، skyisup92 ، پری سا ، alis ، s@maneh ، negar* ، saahaar banoo ، maryam 63 ، nasemma ، raha669 ، sayeh mahtab ، rozalina ، atrisa33 ، ابر پاییزی ، nasrin jun ، وفا ، ajaghvajagh ، sombol ، فرزانه عروس ، lady-nazy ، خانوم آقا شوشو ، Elnaaaz000 ، نازیلا مهربان ، marysunny ، Z.GoL ، nazanin.ph ، ازاده_23032 ، ایلگار خانومی ، دختر پـــاییز ، Hasti1987 ، *آوا* ، شرکت پخش درسان ، bahar69sa ، samane74 ، dokhtare paeiz ، دوست مهربون ، مامان دو تا نی نی ، perlamato ، sun daughter ، ostooreh ، عروس خوش قدم ، susi ، S.B.A.Z ، ممول ، haniejooon ، eli64 ، زن باران (مهتاب65) ، shadow ، eli_ali ، ریما جون ، raha79 ، ماهی قرمز ، dokhtar irani ، فرزاااانه ، فلورانس ، aseman72 ، erica ، tarlan 66 ، leila71 ، ماهی سیاه کوچولو ، nili ، گلشيد ، neda86 ، SaBooRa ، نیازز ، eln@z ، بهانه زندگی من ، nona ، لیلای مجنون ، atit ، MOJDE_19 ، farda ، F ♥ S ، choobin ، elnazi ، parisa-kz ، masi bano ، عادیلا ، الي جون ، aida.a ، mahdiyeh ، foozhan ، سحر 66 ، هانی جان ، minu ، aristos ، NIKI JOON ، asreyakhi ، mojdeh_gh ، رزناز ، maryam 247 ، پرند 70 ، samira*reza ، ریحانه68 ، miss-lonely ، banoo ، moje ، لاله خانوم ، مینو ، ❤...M...❤ ، نارنج ، lopasali ، ṧїᗰα ، Lady Atlasi ، mehranna ، fati asali ، sefid barfy ، selenajijial ، shrb ، نازگل خانوم ، فرانك ، kati J0000N ، pleiades as ، yegane8544 ، صفا جون ، seviljoon ، sevdayi ، ladybug ، هستی 20 ، mahboub ، elly282 ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، dokhtar darya ، الناز م ، shabnam.m ، لوسی ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، elm ، yasaman banoo ، kathrina ، nazgol22 ، angelmaryam ، بانوی سعید ، LaTiiKa ، farnad ، nastaran_1345 ، ستاره شرقی ، motahare ، 3lena ، ندای آسمانی ، الهام گل
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-فروردين-۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ عصر توسط زربانو.)
ارسال: #24
با کمال تشکر از nili جون که من رو در عبور از هفت خوان عکس گذاشتن یارییم کردNew1
 سپاس شده توسط سیمولی ، فرانک خانم ، MaloooS ، nargol ، skyisup92 ، s@maneh ، ابر پاییزی ، nasrin jun ، وفا ، masi bano ، nili ، Elnaaaz000 ، meli ، *آوا* ، شرکت پخش درسان ، fazi jon ، دوست مهربون ، sun daughter ، ostooreh ، S.B.A.Z ، dokhtar irani ، فرزاااانه ، فلورانس ، aseman72 ، leila71 ، ماهی سیاه کوچولو ، SaBooRa ، بهانه زندگی من ، nona ، لیلای مجنون ، choobin ، عادیلا ، نادیا جون ، mahdiyeh ، forough_sz ، hanaa :) ، foozhan ، هانی جان ، NIKI JOON ، asreyakhi ، mojdeh_gh ، پرند 70 ، samira*reza ، ریحانه68 ، banoo ، مینو ، Hodaa37 ، نارنج ، Lady Atlasi ، mehranna ، fati asali ، فرانك ، seviljoon ، m.t ، sevdayi ، eli64 ، shaparak_p66 ، هستی 20 ، zzohrehh ، mari64 ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، dokhtar darya ، shabnam.m ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، مریم زندی ، nastaran_1345 ، شمع ، motahare ، الهام گل
۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-فروردين-۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ عصر توسط eli.naz.)
ارسال: #25

خدایا مهربانی را به قلب های ما بازگردان....Heart
 سپاس شده توسط RL92 ، کوهســـــار ، mimche ، ملودی 25 ، zahraj69 ، soudi ، *z.a.h.r.a* ، shaliz ، khoshhalam ، فرانک خانم ، hoda 65 ، MaloooS ، azade229 ، سیمولی ، س.م ، nargol ، tannaz_mnp ، چکاوک 68 ، skyisup92 ، پری سا ، فرزاااانه ، ماهلی ، alis ، elnazii ، فاطمه بانو ، gole sorkh ، s@maneh ، taba ، nazak ، mona_ti ، maryam 63 ، raha669 ، studpk ، خانوم دکتر ، sadsadsad ، *Yeganeh* ، rozalina ، marziye1987 ، heminu ، banooomina ، شبنم68 ، atrisa33 ، ابر پاییزی ، nastaran ، samsoon ، ساره ، pegah70 ، ahlam ، NIKI JOON ، elham joon ، مهرانا 21 ، nasrin jun ، مهديه سادات 64 ، وفا ، sombol ، فرزانه عروس ، nili ، N and M ، lady-nazy ، مریم 2013 ، desire ، neda60 ، خانوم آقا شوشو ، sahroorah ، گل گیسو ، ATISH! ، Elnaaaz000 ، Z.GoL ، هستی_مریم ، a3moon ، solina74 ، nazanin.ph ، ساغر ، mahsa69 ، Aroose Maloos ، ay naz ، سحری68 ، ازاده_23032 ، dream ، سمیرا 68 ، ایلگار خانومی ، golnar ، دختر پـــاییز ، angelmaryam ، shima_sh ، forough ، *آوا* ، شرکت پخش درسان ، saahel ، samane74 ، شادی بانو ، دوست مهربون ، مامان دو تا نی نی ، perlamato ، شیوا جونی ، zinii ، vanya ، arela3298 ، Neda.M.N ، nasim.h ، nazgol22 ، nafasak ، sun daughter ، ostooreh ، عشقم رضا ، عروس خوش قدم ، susi ، رسپینا63 ، آناهیتا49 ، S.B.A.Z ، paria khanoom ، سحرنازز ، نسيبه ، مهتاب69 ، Mona69 ، شادی72 ، haniejooon ، mhdshs ، neda khanom ، شادی.خ ، ashyane ، شهرزاد91 ، شمیم ، bily ، gole_yakh ، samira mz ، shadow ، Swallow777 ، eli_ali ، ریما جون ، arooos ، raha79 ، ماهی قرمز ، dokhtar irani ، فلورانس ، aseman72 ، erica ، leila71 ، nastaran_1345 ، ایگال ، ماهی سیاه کوچولو ، رونیا بانو ، hasti_d ، arminaz ، گلشيد ، ساينا ، neda86 ، fatemeh64 ، donya k ، narcissus88 ، SaBooRa ، Delnaz ، alexandra ، معصومه ، رز لب صورتی ، honest ، نیازز ، Moo tala ، eln@z ، بهانه زندگی من ، pari-ziba ، nona ، sana7 ، یه تنها ، * آسمان * ، سپید بانو ، nirvanatina ، رُز ، f@tima ، barane sharghi ، Aseman90 ، لیلای مجنون ، mamaneshina ، دختره تابستوون ، Baby jon ، گوش مروارید20 ، negar90 ، كيتي ، نسیم عشق ، ترمه66 ، choobin ، دخمل شیطون ، zahra_7072 ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، مریم* ، فاطمه ومهرداد ، behnazi ، khorshidkhanum ، zohre.m ، Banuye-ehsas ، مریم غلامی ، عروس خوشحال ، a3man ، parisa-kz ، Sara Kh ، mahboob banoo ، عادیلا ، عروس بهار93 ، maryam gol ، الي جون ، atie20 ، nazan2013 ، عسل بانو. ، خانوم آقای موسوی ، solii ، YALDA68 ، پری چهر ، دختر بندری ، شمیم خانومی ، jupiter ، دختر پائیز ، mahdiyeh ، maliheh.t ، نسيم بهاري ، forough_sz ، عاشقای عاشق ، sahelgh ، خانوم ، yagooot ، foozhan ، نازنین زینب ، هانی جان ، *s* ، sanam a ، lidaaa ، minu ، hadis0 ، sani2222 ، mohadeseh71 ، چکاوک ، elhammehrdad ، مریم و عشقم ، aristos ، paria1991 ، re.ha ، asreyakhi ، Shirin Banoo ، Shadi Goli ، banuyemehr ، jacob ، madely ، lida-70 ، mojdeh_gh ، nasrin_71 ، sama-ali ، عروسکی ، پرن ، pari.h ، چكامه ، fafa2 ، Moonlight ، هستي ، maryam 247 ، amanda-69 ، maryamiii ، پرند 70 ، مهتاب بانو ، شیرین‌ترین ، samira*reza ، ریحانه68 ، Eli Koochooloo ، + Negar ، sohajoon ، Negin.B ، golnaghshetavous ، عسل (دنیای هنر) ، سها7 ، felfel khanum ، YaSi Da ، samaaa ، عطیه67 ، memo0ol ، Far.far.far ، *ماری* ، عروس ناناز ، negaramin ، لاله خانوم ، سوری20 ، bad saba ، Fatema414 ، مرمر68 ، eli5530 ، سپیده صبح ، kimiya-m ، مینو ، Elham.Mehrdad ، نارنج ، lopasali ، Fariba-65H ، عروس پاییزی ، ṧїᗰα ، آیتا ، Lady Atlasi ، rosha kiyan ، mojhijooon ، faarima ، mehranna ، somijoon ، fati asali ، sonia goli ، نسرین گلی... ، lo-iii Jlc ، آنشرلی ، shrb ، faaezeh ، ma2nafar ، dokhtare69 ، نازگل خانوم ، MAHASTI ، فرانك ، jama ، pleiades as ، yegane8544 ، دختری از تبار عشق ، چیکا ، like moon ، Mahboubeh ، نگار22 ، m.t ، sevdayi ، جاذبه ، eli64 ، shaqayegh :) ، مینا75 ، shaparak_p66 ، shaylin66 ، silver2000 ، هستی 20 ، zzohrehh ، jigmal ، ell ، آساره ، maryam60 ، عروس کوچولوی دوماد کوچولو ، behi.sisi ، AzadEee ، مریم جونی ، مژه ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، zeinab7 ، dokhtar darya ، arezoo.h1370 ، بانو روشنا ، *gandom* ، shabnam.m ، لوسی ، انیا اشپز کوچولو من ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، پالیذ ، elm ، yasaman banoo ، یاسمینا ، negin1991 ، homasayyari ، aroos jan ، sepideh aero ، elham64 ، شبنم جون ، homajoon ، Ragazza ، عشق بدون تا ، یاسی-1 ، tina_sheytoonak ، fs135 ، ham nafas ، helsa joon ، kathrina ، مریمی ، ماهیشکا ، زینب بانو ، malih.s ، reyhanstn ، phoenix ، بانوی سعید ، masi.today ، حسنی ، خوشگل خانم ، **mahsa** ، sara..f ، سوسن 66 ، eliela ، آبروشن ، silverlakewater ، hossain eshgham ، khargosh66 ، farnad ، پروانه پریا ، ela_66 ، roya.h ، سراب ، سراب ، شمع ، Nilgoon_7 ، motahare ، somi_b ، mahboobe ، ** کــــژال ** ، باران68 ، love-me1 ، 3lena ، راحیل rahil ، aylin93
۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر توسط nili.)
ارسال: #26

امیدوارم به آینده..ما بهتـــــــــــرین میشیم Angel
 سپاس شده توسط khoshhalam ، بتیس ، mary90 ، Sisi88 ، rezvan28 ، فرانک خانم ، ترنم باران ، hamsarsari ، MaloooS ، azade229 ، hedieh1984 ، سیمولی ، mona_ti ، س.م ، zemeston ، شبنم68 ، nargol ، چکاوک 68 ، skyisup92 ، پری سا ، kosar92 ، فرزاااانه ، سیماsima ، alis ، elnazii ، عروس ماه ، فاطمه بانو ، gole sorkh ، s@maneh ، busy ، sepinood_a ، negar* ، taba ، saahaar banoo ، maryam 63 ، nasemma ، raha669 ، studpk ، mimche ، کوهســـــار ، sadsadsad ، *Yeganeh* ، Narciss ، saharpouyan ، rozalina ، z.karimi1383 ، marziye1987 ، heminu ، digo-bigo ، رونیا بانو ، banooomina ، مریم و جواد ، atrisa33 ، ابر پاییزی ، nastaran ، پوپک68 ، ساره ، pegah70 ، NIKI JOON ، توپراک ، setare1392 ، elham joon ، مهرانا 21 ، nasrin jun ، وفا ، eli.naz ، ajaghvajagh ، sombol ، N and M ، lady-nazy ، shiva1394 ، neda60 ، Moonlight ، خانوم آقا شوشو ، melody68 ، sahroorah ، negin1991 ، Elnaaaz000 ، hedi brz ، Z.GoL ، هستی_مریم ، *kija* ، solina74 ، ساغر ، mahsa69 ، yasna22 ، ay naz ، سحری68 ، dream ، دختر خوشبخت ، سمیرا 68 ، Zahraa ، ایلگار خانومی ، دختر پـــاییز ، ارکیده سبز ، RL92 ، shima_sh ، forough ، *آوا* ، parastoO 66 ، شرکت پخش درسان ، saba.fash ، bahar69sa ، fazi jon ، Black Velvet ، fatemeh-hamid ، مامان دو تا نی نی ، perlamato ، شیوا جونی ، vanya ، آبروشن ، arela3298 ، nazgol22 ، sun daughter ، lilimashi ، الهام جوجو ، susi ، نازگل 69 ، رسپینا63 ، آناهیتا49 ، S.B.A.Z ، paria khanoom ، roya 67 ، سحرنازز ، raheleh_fenel ، نسيبه ، statistics ، مهتاب69 ، Mona69 ، haniejooon ، بهاردخت ، mahssa ، minanaz ، پری چهر ، mhdshs ، neda khanom ، Wild Rose ، شادی.خ ، eli64 ، زن باران (مهتاب65) ، ashyane ، lidaaa ، شهرزاد91 ، شمیم ، zi zi ، roshi72 ، gole_yakh ، tara60 ، shadow ، Swallow777 ، ریما جون ، arooos ، ayeneh22 ، A3samira ، zizi65 ، ماهی قرمز ، تازه عروسس ، dokhtar irani ، baharjon ، فلورانس ، nalix85 ، aseman72 ، Hani Afsan ، erica ، tarlan 66 ، leila71 ، BARAN123 ، birsan ، nastaran_1345 ، خانم لورا ، عشقم رضا ، ماهی سیاه کوچولو ، morvaryd ، AnisAzAr ، arminaz ، گلشيد ، ساينا ، masoumeh.p ، sara azizy ، fatima66 ، donya k ، mahya20 ، narcissus88 ، SaBooRa ، نقشینه ، Delnaz ، معصومه ، aseman 25 ، رز لب صورتی ، یاسی65 ، نیازز ، hal hal ، Moo tala ، بهانه زندگی من ، pari-ziba ، nona ، یه تنها ، * آسمان * ، سپید بانو ، behi ، رُز ، f@tima ، barane sharghi ، Aseman90 ، لیلای مجنون ، pari san ، mamaneshina ، maral70 ، MOJDE_19 ، ellai ، farda ، Baby jon ، گوش مروارید20 ، negar90 ، سودا-20 ، choobin ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، مریم* ، khorshidkhanum ، zohre.m ، cinderella 69 ، missbidabadi ، Banuye-ehsas ، مریم غلامی ، zizoo ، عروس خوشحال ، Sara Kh ، mahboob banoo ، عادیلا ، Tati Beauty ، عروس بهار93 ، الي جون ، atie20 ، عسل بانو. ، خانوم آقای موسوی ، solii ، YALDA68 ، دختر بندری ، aida.a ، H.fard ، nirvana r ، دختر پائیز ، n@fise ، عروس شهريور93 ، mahdiyeh ، maliheh.t ، پروانه 91 ، lovestar ، tanazi ، sama-goli ، forough_sz ، عاشقای عاشق ، sahelgh ، yagooot ، hanaa :) ، foozhan ، fafa2012 ، msmh136 ، نازنین زینب ، ghazal_89 ، سحر 66 ، هانی جان ، *s* ، sanam a ، عروس کوچولو. ، anahita92 ، khanoomGol ، marzie 1000 ، minu ، sarooz ، sani2222 ، elhammehrdad ، aristos ، paria1991 ، re.ha ، neda+ali=nedali ، asreyakhi ، Shirin Banoo ، golava ، madely ، azarm ، lida-70 ، mojdeh_gh ، nasrin_71 ، parisa.sh ، پرن ، aaftaabb ، fafa2 ، shabnamjon ، توت فرنگی ، 3peed ، رزناز ، mary77 ، maryam 247 ، maryamiii ، پرند 70 ، MaHrOoOo ، آرنیکا ، samira*reza ، ریحانه68 ، Eli Koochooloo ، + Negar ، sohajoon ، Negin.B ، مولود ، zooozi ، عسل (دنیای هنر) ، sara_mb ، arez_oooo ، فریمای سهیل ، samaaa ، سوگلي جون ، soheeeila ، SENSE ، Far.far.far ، هاله ، pooh13 ، فریدا ، حلما خاتون ، miniyator ، banoo ، عروس ناناز ، لاله خانوم ، سوری20 ، شکوفه بهار ، Fatema414 ، fatemeh64 ، نگار خانوم ، زهرا بانو ، eli5530 ، سپیده صبح ، kimiya-m ، S@rvenaZz ، fateme22 ، مینو ، Elham.Mehrdad ، نارنج ، lopasali ، شیم شیم ، RedMOOn ، عروس پاییزی ، ṧїᗰα ، Lady Atlasi ، rosha kiyan ، Lilibit ، mojhijooon ، mehranna ، ترانه شب ، samin27 ، selva ، fati asali ، sonia goli ، نسرین گلی... ، Mahsa.Hamed ، sefid barfy ، lo-iii Jlc ، selenajijial ، محفا ، shrb ، ma2nafar ، نازگل خانوم ، nafasam-a ، destiny ، فرانك ، محدثه ، jama ، kati J0000N ، ماه عروس ، yegane8544 ، غزال تنها ، دختری از تبار عشق ، چیکا ، seviljoon ، باران... ، like moon ، mahrooz ، سمانه 66 ، عکاسباشی ، faren ، نگار22 ، nasimi06 ، m.t ، sevdayi ، جوجو محمد ، mehsan ، sh@bnam ، آیدا*** ، shaqayegh :) ، مینا75 ، Anid ، minaaa ، shaparak_p66 ، shaylin66 ، silver2000 ، هستی 20 ، zzohrehh ، maryam60 ، agwdt2012 ، kova ، Perlanta ، سارا باربی ، جید ، nasnasi ، papan ، isarah ، elly282 ، vanousheh ، behi.sisi ، AzadEee ، bano70 ، مژه ، nahiddihan ، niloo.T ، dokhtar darya ، fery_k ، arezoo.h1370 ، *gandom* ، shabnam.m ، لوسی ، انیا اشپز کوچولو من ، kosar ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، hamishe bahar ، saraOnavid ، yasaman banoo ، یاسمینا ، VOROOJACK ، aroos jan ، shabnam N ، elham64 ، شبنم جون ، homajoon ، Ragazza ، mary2 ، bahar-banoO ، 2ta0mim ، tina_sheytoonak ، zeinab7714 ، ham nafas ، helsa joon ، kathrina ، زینب بانو ، reyhanstn ، tootak ، arela ، phoenix ، angelmaryam ، masiii ، بانوی سعید ، حسنی ، sara..f ، سوسن 66 ، مهرآرا ، مریم زندی ، neda armin ، kalin ، silverlakewater ، Sadaf H ، سیم سیم ، malihehf ، LaTiiKa ، SaraSL ، farnad ، دختر شمالیه غمگین ، mahsha ، ستاره شرقی ، سراب ، شمع ، Nilgoon_7 ، motahare ، sepide. ، somi_b ، Bar@n ، ** کــــژال ** ، love-me1 ، Elinoosh ، ندای آسمانی ، الهام گل ، BARANyn ، ژنیک ، chichek ، مبیناز ، aylin93 ، maryamhamta
۹-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-فروردين-۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ عصر توسط زربانو.)
ارسال: #27
 سپاس شده توسط MaloooS ، سیمولی ، skyisup92 ، nili ، ابر پاییزی ، NIKI JOON ، nasrin jun ، وفا ، lady-nazy ، فرانک خانم ، Elnaaaz000 ، meli ، *آوا* ، شرکت پخش درسان ، fazi jon ، sun daughter ، S.B.A.Z ، eli64 ، dokhtar irani ، فلورانس ، tarlan 66 ، leila71 ، SaBooRa ، بهانه زندگی من ، nona ، فرزاااانه ، choobin ، nargol ، نادیا جون ، mahdiyeh ، forough_sz ، hanaa :) ، foozhan ، هانی جان ، asreyakhi ، mojdeh_gh ، ایلگار خانومی ، پرند 70 ، ریحانه68 ، banoo ، عروس ناناز ، مینو ، نارنج ، Lady Atlasi ، mehranna ، fati asali ، sefid barfy ، نازگل خانوم ، فرانك ، itchy foot ، seviljoon ، sevdayi ، هستی 20 ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، dokhtar darya ، shabnam.m ، خوب اردیبهشتی نرگس ، romeysa ، motahare
۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #28

خوشحالی یعنی؟ تصميم بگيري عوض شي و فقط به چيزاي مثبت فكر كنيRolleyes
 سپاس شده توسط alis ، عروس ماه ، negar* ، kosar92 ، raha669 ، studpk ، س.م ، hasti_d ، MaloooS ، shaliz ، خانوم دکتر ، arooos ، mimche ، فرزاااانه ، parastoO 66 ، سیماsima ، کوهســـــار ، s.a.h.a.r ، sadsadsad ، parisan ، pinkdream ، pikard ، سیمولی ، skyisup92 ، mona_ti ، saharpouyan ، yarauf ، azade229 ، mim mim ، rozalina ، نازی ملوسه ، heminu ، RL92 ، رونیا بانو ، banooomina ، مریم و جواد ، mahjan ، FaRzAnEh 731 ، ابر پاییزی ، nastaran ، پوپک68 ، مینا75 ، NIKI JOON ، hedieh1984 ، توپراک ، memar67 ، khorshid ، مهرانا 21 ، nasrin jun ، وفا ، Shavili ، miss bride ، *AVA* ، ajaghvajagh ، sombol ، فرزانه عروس ، N and M ، lady-nazy ، hani moon ، elnazii ، shiva1394 ، desire ، neda60 ، Moonlight ، نجوا89 ، janu ، خانوم آقا شوشو ، دخت تهران ، khoshhalam ، melody68 ، pishi_gogoli ، فاطمه بانو ، فرانک خانم ، azad19 ، خانم کوچیک مامی ، Z.GoL ، jeanne ، a3moon ، dokhtareziba16 ، aroskhoshgel ، solina74 ، nazanin.ph ، pegah91 ، ay naz ، yasna22 ، negin khanoom ، pareye ali ، دختر خوشبخت ، ایلگار خانومی ، سیندخت ، albaloo ، دختر پـــاییز ، pari-ziba ، angelmaryam ، narges71 ، {{مریم}} ، forough ، *آوا* ، nanaz ، شرکت پخش درسان ، setare1392 ، nargol ، mahya20 ، bahar1365 ، ساره ، fazi jon ، fatemeh-hamid ، samane74 ، ahael ، شادی بانو ، دوست مهربون ، حدیث گلی ، مامان دو تا نی نی ، perlamato ، sweeety ، asena ، خانم لورا ، vanya ، arela3298 ، آبروشن ، zibaye ziba ، nazgol22 ، nafasak ، lili91 ، sun daughter ، so0o0o0deh ، ostooreh ، mary67 ، nila1360 ، nasemma ، نازگل 69 ، susi ، آناهیتا49 ، S.B.A.Z ، paria khanoom ، negar65 ، سحرنازز ، نسيبه ، Mona69 ، شادی72 ، عروس 65 ، HANIYA ، mahssa ، neda khanom ، شادی.خ ، Wild Rose ، eli64 ، زن باران (مهتاب65) ، banoye irani ، zi zi ، roshi72 ، gole_yakh ، samira mz ، shadow ، eli_ali ، نفس و علي ، ریما جون ، alonegirl ، raha79 ، nasim_69 ، nili ، monire ، ماهی قرمز ، dokhtar irani ، تازه عروسس ، baharjon ، *FaRzAnEh* ، فلورانس ، aseman72 ، tarlan 66 ، erica ، nalix85 ، leila71 ، BARAN123 ، ماهی سیاه کوچولو ، morvaryd ، pegah70 ، arminaz ، گلشيد ، masoumeh.p ، maryam10512 ، neda86 ، بنفشه ب ، admin2 ، fatima66 ، mahak66 ، mahsa_sh ، maryam 63 ، s@maneh ، narcissus88 ، SaBooRa ، نقشینه ، عروس شیرازی ، رز لب صورتی ، نیازز ، sana-8201 ، Moo tala ، afsan ، پیچک تنها ، بهانه زندگی من ، nafas-ali ، Aroose Maloos ، yeliel ، bahar Rz ، سپید بانو ، maryamereza ، رُز ، f@tima ، نارینه ، sara.mb ، hoda89 ، Aseman90 ، mamaneshina ، atit ، MOJDE_19 ، sayata ، saghar. ، farda ، negar90 ، نسیم عشق ، choobin ، taraanom ، دخمل شیطون ، zahra_7072 ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، مریم* ، فاطمه ومهرداد ، khorshidkhanum ، zohre.m ، cinderella 69 ، missbidabadi ، مریم غلامی ، zizoo ، عروس خوشحال ، a3man ، parisa-kz ، Sara Kh ، soni ، Tati Beauty ، عادیلا ، shk ، maryam gol ، الي جون ، atie20 ، nazan2013 ، عسل بانو. ، خانوم آقای موسوی ، سپیناز ، ferry ، solii ، فندوقچه ، aida.a ، nirvana r ، دختر پائیز ، a_o ، mahdiyeh ، نسيم بهاري ، tanazi ، 2m123 ، aaftaabb ، fatemeh74 ، farnaz70 ، هستی_مریم ، آذین ، forough_sz ، عاشقای عاشق ، هلماجون ، لیلا12 ، sahelgh ، خانوم ، تپلو ، *ترنم* ، foozhan ، fafa2012 ، گارفيلد ، نازنین زینب ، سحر 66 ، naghmehdianat ، هانی جان ، *s* ، sanam a ، minu ، hadis0 ، saharfff ، mohadeseh71 ، چکاوک ، elhammehrdad ، ghazall ، aristos ، paria1991 ، re.ha ، asreyakhi ، mehrnazi ، Shadi Goli ، Shirin Banoo ، golava ، Regalo ، sahar1230 ، atresad ، azarm ، jigmal ، lida-70 ، mojdeh_gh ، گل پری ، tutia ، nasrin_71 ، sama-ali ، عروسکی ، pari.h ، shabnamjon ، Solinaa ، 3peed ، رزناز ، mary77 ، هستي ، maryam 247 ، amanda-69 ، پرند 70 ، sahar25 ، MaHrOoOo ، آرنیکا ، samira*reza ، ریحانه68 ، Eli Koochooloo ، + Negar ، Negin.B ، مولود ، golnaghshetavous ، عسل (دنیای هنر) ، sara_mb ، سها7 ، YaSi Da ، ناناجون ، sali ، سوگلي جون ، samaneh604 ، صـبا ، عطیه67 ، SENSE ، هاله ، *ماری* ، pooh13 ، miniyator ، سپیده جوون ، banoo ، لاله خانوم ، سوری20 ، Fatema414 ، مرمر68 ، eli5530 ، سپیده صبح ، kimiya-m ، fateme22 ، مینو ، میداس ، ❤...M...❤ ، lopasali ، فرفری ، ناسي ، satya696 ، RedMOOn ، Fariba-65H ، sepinood ، nazaninbanoooo ، عروس پاییزی ، ṧїᗰα ، آیتا ، Lady Atlasi ، Lilibit ، mahiia ، *z.a.h.r.a* ، mojhijooon ، mehranna ، ترانه شب ، bahar khanom ، samin27 ، selva ، mahrooz ، fati asali ، نسرین گلی... ، L naz ، sefid barfy ، lo-iii Jlc ، selenajijial ، آنشرلی ، shrb ، faaezeh ، نازگل خانوم ، nafasam-a ، MAHASTI ، shishijoon ، destiny ، فرانك ، محدثه ، jama ، kati J0000N ، zooozi ، صفا جون ، Taraneh19 ، دختری از تبار عشق ، سمانه 66 ، عکاسباشی ، nasimi06 ، nargol 69 ، sevdayi ، جوجو محمد ، رضوانه ، sh@bnam ، minaaa ، هستی 20 ، آساره ، nafas70 ، maryam60 ، agwdt2012 ، kova ، Perlanta ، مههر ، جید ، nasnasi ، isarah ، M.J ، masiii ، AzadEee ، baranbahari ، bano70 ، صبا65 ، nahiddihan ، fhmkardinal ، Amene joon ، jupiter ، dokhtar darya ، fery_k ، الناز م ، *gandom* ، shabnam.m ، عرب ، kosar ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، hamishe bahar ، sahra70 ، پالیذ ، saraOnavid ، elm ، yasaman banoo ، یاسمینا ، negin1991 ، homasayyari ، aroos jan ، elham64 ، شبنم جون ، mary2 ، bahar-banoO ، sharare69 ، فاطیما_66 ، ham nafas ، مریمی ، malih.s ، پردیسس ، reyhanstn ، tootak ، PICH@K ، phoenix ، بانوی سعید ، mahboob banoo ، masi.today ، nanazMH1 ، حسنی ، خوشگل خانم ، ساده دل ، مهرآرا ، neda armin ، kalin ، silverlakewater ، shookoo ، sepide fly ، khargosh66 ، ارکیده سبز ، malihehf ، LaTiiKa ، zahrali ، farnad ، گل جان ، parichehr ، nastaran_1345 ، گیلاسی ، سراب ، سراب ، شمع ، Nilgoon_7 ، motahare ، sepide. ، somi_b ، ** کــــژال ** ، love-me1 ، منیرm2 ، Elinoosh ، 3lena ، ندای آسمانی ، ژنیک ، chichek ، aylin93 ، خاتون جان
۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-فروردين-۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ عصر توسط alis.)
ارسال: #29

دوستان مرتب عکساتونو عوض نکنید در صورت اینکه کاربری عکسشو عوض کنه براش امتیاز منفی محسوب میشه اول خوب عکساتونو بررسی کنید بعد بذارید اینجا
ممنون از همه
 سپاس شده توسط negar* ، عروس ماه ، eli.naz ، hamsarsari ، RL92 ، مهرانا 21 ، ajaghvajagh ، ay naz ، fazi jon ، aseman72 ، masoumeh.p ، بهانه زندگی من ، MOJDE_19 ، فروغ بنی ، نازی1370 ، msmh136 ، هانی جان ، Lady Atlasi ، fati asali ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، خوب اردیبهشتی نرگس
۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ عصر توسط پرنس.)
ارسال: #30
 سپاس شده توسط خانوم دکتر ، arooos ، hamsarsari ، کوهســـــار ، houryas ، nili ، سیمولی ، skyisup92 ، عروس ماه ، azade229 ، rozalina ، banooomina ، mahjan ، ابر پاییزی ، مینا75 ، NIKI JOON ، negar* ، nasrin jun ، masi bano ، ajaghvajagh ، sombol ، فرزانه عروس ، lady-nazy ، elnazii ، خانوم آقا شوشو ، دخت تهران ، فرانک خانم ، Z.GoL ، negin khanoom ، meli ، ایلگار خانومی ، دختر پـــاییز ، forough ، *آوا* ، nanaz ، شرکت پخش درسان ، MaloooS ، fazi jon ، perlamato ، arela3298 ، sun daughter ، ostooreh ، فرانک2 ، susi ، S.B.A.Z ، paria khanoom ، neda khanom ، studpk ، مریم 1363 ، shadow ، ریما جون ، raha79 ، monire ، dokhtar irani ، فرزاااانه ، erica ، leila71 ، N and M ، ماهی سیاه کوچولو ، SaBooRa ، عروس شیرازی ، نیازز ، بهانه زندگی من ، pari-ziba ، لیلای مجنون ، mamaneshina ، MOJDE_19 ، saghar. ، گوش مروارید20 ، ITGirl ، choobin ، nargol ، maede.f ، عروس خوشحال ، عادیلا ، nazan2013 ، خانوم آقای موسوی ، دختر پائیز ، mahdiyeh ، foozhan ، هانی جان ، elhammehrdad ، asreyakhi ، Shirin Banoo ، mojdeh_gh ، tutia ، هستي ، پرند 70 ، samira*reza ، ریحانه68 ، + Negar ، هاله ، banoo ، fateme22 ، مینو ، Hodaa37 ، ❤...M...❤ ، lopasali ، Lady Atlasi ، fatemeh64 ، mojhijooon ، mehranna ، fati asali ، L naz ، sefid barfy ، lo-iii Jlc ، shrb ، faaezeh ، نازگل خانوم ، فرانك ، jama ، seviljoon ، sevdayi ، جاذبه ، eli64 ، silver2000 ، هستی 20 ، behi.sisi ، mari64 ، nahiddihan ، MaHrOoOo ، dokhtar darya ، shabnam.m ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اشکی ، homasayyari ، helsa joon ، angelmaryam ، بانوی سعید ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، kalin ، nastaran_1345 ، mahsha ، شمع ، motahare
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام