• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون پیفون ++ با نیم قرن سابقه

۲۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #41
RE: پیفون
سلام عروس خانم های گل.من هم لباسم مزون پیفون سفارش دادم،کارش حرف نداره،تازه قیمت لباساشم نسبت به مزون های معروف مناسبه.لباسی که من تو پرونوویا 4تومن پسندیدم پیفون برام1800دوخت.خداییش خیلی هم خوش اخلاق بود.
نقل قول
۱۳-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #42
مزون پیفون کارش تکه. من توی عروسیم به معنای واقعی میدرخشیدم. همه میپرسیدند لباست رو کجا دوختی. ازتون ممنونم آقای پیفون
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #43
بچه ها من شمارشو می خوام کسی داره ؟
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ عصر توسط االهه.)
ارسال: #44
ملیکا جون منم دوست دارو ببینم لباستو راستی پیفون اجاره هم داره؟؟؟؟

بهاااااااااااااااااااااااار من میخوام عکستو ببینم دارم خل میشم هیچ جا نیست که من دوست داشنه باشم دو ماه دیگم عروسیمه
نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #45

ما 3 بار دادیم اونجا واسمون لباس دوخته لباس خودم لباس عروسمون و لباس دوستم هر 3 دفعه هم من رفتم برخورد بدی ازش ندیدم وانصافا دوختشون خیلی تمیزه

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #46
منم ازش بدی ندیدم...
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #47
لباس عروس تافته خوب میشه یا ساتن؟منم لباس عروسیمو دادم پیفون.من خودم ساتن دوست دارم ولی به من گفتن که ساتن خیلی سنگینه تافته سبکه.اگه کسی تجربه داره خواهشا نظرشو بگه مرسی
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ عصر توسط atrisa33.)
ارسال: #48

تافته شیک تره عزیزم ساتن خیلی براقه و کار دست هم اگه بخواد انجام بده روش برقی برقی میشه

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #49
مرسی دوستم.ی دفعه دودل شدم گفتم بپرسم بهتره.منم گفتم تافته باشه.حالا ی سواله دیگه دنباله 75 سانت زیاد نیست؟من از هر کسی که عروسیش شده میپرسم میگه اصلا دنباله نده.
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #50
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ عصر)shahrzad نوشته است:  مرسی دوستم.ی دفعه دودل شدم گفتم بپرسم بهتره.منم گفتم تافته باشه.حالا ی سواله دیگه دنباله 75 سانت زیاد نیست؟من از هر کسی که عروسیش شده میپرسم میگه اصلا دنباله نده.

عزیزم می تونی لباستو دنباله بدی که عکساتم قشنگ تر بشه ولی برای اینکه بتونی موقع رقصیدن دچار مشکل نشی به خیاطت بگو که واسه دنبالت یه دکمه بزاره که شب بتونی دنبالتو جمع کنی.لباس خودمم همین حالتو دارهWink
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام