• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

مزون پیفون ++ با نیم قرن سابقه

۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ صبح توسط بهار000.)
ارسال: #11
RE: پیفون
آره محوا جون. گرون میشه. اما کل دامنشو نخواستم تا پایین دانتل باشه. یه مدل خاص شده. اگه بتونم عین مدل رو پیدا کنم بهتره. 3تومن میشه

اما تو میتونی برای خودت بدوزی و اجاره کنی. قیمت نصف میشه فکر کنم...
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ عصر توسط بهار000.)
ارسال: #12
[تصویر: مزون پیفون ++ با نیم قرن سابقه]

یه چیزی توی این مایه ها. اما دامنش تا نصفه حالت دانتل داره. مثل اینکه تیکه هایی از همون پارچه رو روی دامن کار میکنند. البته خدا رو شکر مثل مزونهای امیر اکرم با چسب نمی چسبونه. خلاصه اینکه محوا جون دعا کن عالی شه ایشالله...
نقل قول
۲۷-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ صبح توسط admin2.)
ارسال: #13
لباس پیفون دوختش عالیه .... لباس هاش عالی اند ... قیمت هاش از حدود 2-3 شروع می شه ... برای اجاره نصف این قیمت رو می گیره ...

دوستت دارم‌ ... این تمام اعتراف من برای عاشق بودن است ...
نقل قول
 سپاس شده توسط ariel2erial
۲۷-آذر-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ عصر توسط ملیکا.)
ارسال: #14
با من که خیلی برخوردش خوب بود من که عاشقش شدم.شوهرم میگه واقعا هنرمنده پیفون.من یه پارچه داشتم گیپور انقدر برام خوب دوخت همه عاشق لباسم شدن!

خیلی لباست قشنگه بهار جون
نقل قول
۲۷-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #15
با منم برخوردش عالی بود. تازه کلی هم خندوندمون. واقعا اونجا بهم خوش گذشت. خوب هم بهم تخفیف داد. لباساش تکه... انقدر خوب به نظراتم گوش کرد و بهم گفت خوشم میاد که بهترین ایده رو برای لباست دادی و خوب تشخیص میدی چی واست بهتره. فقط یکی دو جاش رو خودش نظر داد... ایشالله که لباسم عالی شه
نقل قول
 سپاس شده توسط نفس و علي
۲۷-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #16
مطمین باش عالی میشه گلم
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000
۲۷-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #17
لباس عروس دوستمو پیفون دوخت! عالی بود چون مدلش خاص بود هر کسی نمی تونست بدوزه! ولی عین عکسش در اومده بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000
۲۸-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #18
من 3 تا دکلته پیشش دوختم اما خیلی کارش خوب بود کلی راضی بودم
نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آذر-۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ عصر توسط بهار000.)
ارسال: #19
منم برخورد واسم خیلی خیلی مهمه. ولی من واقعا رفتار بدی ازش ندیدم. تا الان هم دو سه بار رفتم ... ا... اعلم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط mahshid
۲۹-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آذر-۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ صبح توسط atrisa33.)
ارسال: #20

لباس منم پیفون دوخت 3 سال پیش
انصافا به قول خودش عروس تک پوش مجلس بودم
همه تعریف کردن تو آتلیه تو آرایشگاه همه خوششون اومده بود

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام