• مهناز
  • گل سنتر

مزون پریزاد

۳۰-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
مزون پریزاد
تلفن: 26767429
موبایل: 09121989738

با مدیریت : خانم بهرامی

خانم بهرامی در اصل یک خیاط زاده اصیل است. مادرشون در سال 1359 مزون الهه ناز رو افتتاح کرد و پدرشون هم تولیدی کت و شلوار داشتن و به دنیا آمدن و زندگی در چنین خانواده ای، خود به خود آدمو تبدیل میکنه به یک مزون دار و خیاط حرفه ای.

خانم بهرامی از نوجوانی فعالیتشونو شروع کردن و 3 سال در کنار مادر در مزون الهه ناز مشغول کار و فراگیری فوت و فن های کار بوده اند. ایشون در آلمان هم همین حرفه رو دنبال کرده اند و دوره های مرتبط رو گذرونده اند که این دوره ها عبارتند از: (نازک دوزی ،عروس ) و در مجموع 15 سال سابقه کار دارن و الان در تهران این آمادگی رو دارن که میزبان عروس هایی باشن که می خوان خیالشون از بابتلباس عروس و لباس شبشون راحت باشه

روی این نکته تاکید دارن که هر عکس ژورنالی که تحویلشون بدین، یک لباس عین اون بهتون تحویل میدن. ضمنا با توجه به روابطی که در آلمان و اتریش دارن، قابلیت اینو دارن که سنگ سواروکسی اصل رو رویلباس عروس کار کنند.
خیاطی رو هم فشن و کلاسیک ، مولاژ ...انجام میدن و تناسب خوبی بین کیفیت کار و قیمتشون وجود داره.

ضمنا برای کاربرهای سایت نوعروس که نام کاربری داشته باشن هم 10 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفتن. امیدواریم که شما هم بتونید یکلباس عروس و لباس شب با کیفیت و با قیمت مناسب داشته باشید. خدانگهدار

[تصویر: مزون پریزاد]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، سراب ، sahar1371 ، masi94 ، Bernadet ، bsmirghaderi
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #2

RE: مزون پریزاد
سلام گلم فکر کنم از 700 شروع میشه ولی باز بهشون یه زنگ بزن حتما تلفنی هم راهنماییت میکنن
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #3
من دیروزبادخترخالم رفتیم کارهای این مزونودیدیم.کارهاشون شیک بود قیمتاشونم مناسب بود.مدیریتم خیلی خوش اخلاق بودن.ماکه خوشمون اومدالبته سلیقه ای این جورچیزا
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #4
من اون مدل ماهی دوست دارم تا حالا کسی این مزون کار سفارش نداده
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #5
من با خواهرم دیروز رفتیم اینجا البته اول رفتیم میرداماد دنبال لباس شب برای خواهرم یه ژورنال لباس شب بود که تقریبا همه مزونا داشتن ما چندتا مدل از اون ژورنال پسندیدیم که همه بالای 2 قیمت دادن برگشتنی چون این مزون نزدیک خونمونه رفتیم اینجا این مزون همون ژورنال داشت با این تفاوت که این مزون قیمتاش نصفه میرداماد بود. اما خواهرم اونجا از یه لباس خوشش اومد که از روی لباس جنیغفر دوخته بود دقییقا عین عکس لباس جنیفر بود منم اون لباس ماهی بالای تاپیک پوشیدم اونم دقیقا شبیه عکس ژورنال بود البته ما سفارش ندادیم قراره این هفته با مادرم بریم ببینیم چی میشه. من که از کار دوختشون خوشم اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #6
خواهرم امروز اینجا یه لبالس شب برای عروسی برادر شوهرش سفارش داد من باهاش نرفتم اما برای پرو حتما میرم ببینم چطوره خواهرم که خیلی خوشبین بود
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #7
(۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ عصر)eliii67 نوشته است:  خواهرم امروز اینجا یه لبالس شب برای عروسی برادر شوهرش سفارش داد من باهاش نرفتم اما برای پرو حتما میرم ببینم چطوره خواهرم که خیلی خوشبین بود

عزیزم حتما نتیجه رو بهم بگو برای لباس عروسم میخوام

نامزدی:92/6/7آتلیه هنرسوم/آرایشگاه سی گل/لباس دی تو دی/باغ خاطره سبز=عالی
تاریخ عروسی:93/7/24
تشریفات: نوآفتاب
موزیک: DJ A.M.B
آرایشگاه: گیوا
آتلیه: آرتمن
لباس عروس: مزون مهسا
لباس دامادی: 100%
آرایشگاه داماد:100%
جهیزیه:100%
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گیوا (شهرک غرب)

آتلیه: استودیو آرتمن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات نو آفتاب

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #8
دیروز برای پرو با خواهرم رفتم بیس کار خوب بود مورد خاصی ام نداشت اما مدلی که خواهرم سفارش داده یکی از لباسای جنیفره با یه کار دست خیلی شیک که ما به هر مزونی میبردیم نشون میدادیم میگفتن این پارچه است وتو ایران پیدا نمیشه اما این مزون گفت من با کار دست براتو شبیه همون در میارم ما که دیروز رفتیم کار دست نشده بود تا تحویل نده نمیتونم بگم چقدر کار شبیه خود نمونه لباس شده انا تا اینجای کار خودت لباس تو تن خوش فرم بود
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، nanooshka
۱۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #9
چقدر مدل لباساش خوشگلن من عاشق اولیه شدم فکر کنم خیلى بهم بیاااااااد

چه از خودم تعریفم میکنم؛)))))

بهترين شب زندگيمو با تو تقسيم كردم
اين كه چيزى نيست
ميخوام بهترين سالهاى زندگيمم با تو تقسيييييم كنم
عشق منHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۶-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #10
لباس خواهرم فوق العاده شده بود دستشون درد نکنه تو سالن همه چشمشون روی خواهرم بود با اونکه جاری خواهرم لباس عروسش مزون اسپوزا داده بود 9 ملیون خواهر شوهر خواهرم اونم اسپوزا داده بود 5 ملیون اما لباس خواهرم بین اون دوتا یه چیز دیگه بود عالی بود به تمام معنا معرکه بود بدون شک لباس نامزدیم اینجا سفارش میدم تو سالن چند نفر ادرسش از خواهرم پرسیدن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام