• تخت جمشید
  • آتلیه ملکه زیبا

مزون پرونویا (pronovias)

دیروز, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #221
RE: مزون پرونویا (pronovias)
در مورد خشکشویی هم ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه...خود پرونویا خشکشویی پاکان رو معرفی کرد،ولی خیلی گرون میگیره...بین ٦٠٠ تا ١٢٠٠ میگیره
نقل قول
امروز, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #222
(دیروز ۰۴:۴۵ عصر)'مامان محترم' نوشته است:  سلام...خانمها دوتا خواهش و درخواست کمک دارم...اول اینکه من دیروز یه لباس از پرونویا خریدم به نام babia دلم دانتل میخواست،ولی مدل مال من کار شده س،توروخدا صادقانه بهم بگین،لباسم دانتل بود بهتر بود؟
دوم اینکه لباسم نو بود ولی چون از مدلای قدیمی بود نیاز به خشکشویی داره،بچه ها بدم خشکشویی تورش خراب نمیشه؟آهار و مدلش نمیره؟

خودم عاشق دانتلم،ولی عروسیم تو باغه،همه گفتن واسه مراسم باغ لباس پر زرق و برق بهتره...از طرفی فامیل ما خیلی اروپایی نیستن و سادگی رو نمیپسندن،مجبور شدم جوری خرید کنم که به چشم اونا هم بیاد،و راستش لباسای دانتل از ٧ شروع میشد ولی من لباسم رو ٤ خریدم...لطف میکنین نظرتون رو بهم بگین؟

سلام ، مدل لباستون که خیلی عالیه . منم مدل brandir پرونویا رو واسه مراسم عقدم خریدم که اونم کار شدست و واقعا قشنگه . دانتل انواع مختلفش الان تو بازار پره ولی این کار شده های پرونویا  واقعا شیک و تکه به نظر من . واسه من هم پایین لباسم یکم چون رو زمین کشیده شده کثیفه ولی نمیخوام بدم خوشکشویی چون به هر حال تو باغ و موقع عکس و اینا خود بخود دوباره کثیف میشه و در ضمن میترسم خشکشویی خرابش کنه .  به نظرم اگه خیلی کثیف بودنش به چشم نمیاد بی خودی حساس نشو .

مراسم عقد :
آذر ماه 96
تالار : تالار متین
آتلیه : سیماهنگ
لباس : پرونویا جردن
آرایشگاه : مینا رئوف
مراسم عروسی :
تابستان 97
نقل قول
امروز, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #223
قربون محبتت نیلو جونم...ممنون از دلگرمیت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد