• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

مزون های امیر اکرم

۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #1221
RE: مزون های امیر اکرم
(۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  
(۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ عصر)'عسعلی' نوشته است:  
(۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ صبح)'negarr_m' نوشته است:  سلام . دوستان من بین مزون تاج محل امیر اکرم و هستی موندم .
کسی توتو این دوتا مزون لباس برای دوخت داده ؟؟کارشون چطوره؟

من هر دو شو پرو کردم ولی اصلا تاج محل نپسندیدم. هستی هم راهنماییشون بهتر بود هم دوختشون . برای دختر خاله م هم همینطور بود

هر دوتاشون مزونهای خوبی هستن هرچند من هستی رفتم برای پرو 
اما من حس کردم یکم قیمتاشون غیر منطقیهتصویر: images/smilies/undecided.gif

اخه من شنیدم تاج محل فقط لباس های امادش خوب درمیاد . ولی اگه بخوای بدی بدوزن اصلا کار دوختشون خوب نیست .
کسی هستی لباس برای دوخت داده؟

نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #1222
بله من لباسم رو هستی دوخت
عاااالی بود واقعا دوختش و هیچ ضعفی نداشت

تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط negarr_m ، Neginphd
۱۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #1223
(۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ صبح)'negarr_m' نوشته است:  سلام . دوستان من بین مزون تاج محل امیر اکرم و هستی موندم .

قطعا هستیتصویر: /images/smilies/new/wink.png
البته من هستی ندوختم.قیمتاش بالا بود برام.ولی کارشون با تاج محل قابل مقایسه نیست یه نظرم

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط negarr_m ، marjantt
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
۱۹-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #1224

من سال 95 برای مراسم خودم هر دوتا مزون رو دیدم. 
مزون هستی اولین مزونی بود که دیدم. خیلی شلوغ بود و یکمی معطلی داشت ولی با وجود همه اینها، خیلی سریع یکی از کارمندهاشون اومد و آلبوم نشون داد و خیلی خوش برخورد باهامون صحبت کرد و از دو سه مدلی هم که مدنظرم بود، سریع رفتیم طبقه بالاش و سه تا لباس بهم داد برای پرو.

بعد از اون هفت هشت تا مزون دیگه رو هم رفتیم دیدیم مثل تاج محل و کارولن و چندتا دیگه که الان اسمهاشون خاطرم نیست. 
تاج محل یه سری نمونه کار آماده داشت که هیچ کدوم سایز من نبود برای پرو کردن، بعدم گفت همین ها رو ببین اگر کار رو پسندیدی قرارداد ببند و بعدش مدل انتخاب کن و بره برای دوخت. که راستش من اصلاً خوشم نیومد از این برخورد.

خلاصه دیدم مثل اینکه هستی از بقیه جاها بهتره، برگشتیم و قرارداد هم بستیم. از لباسی هم که برام دوختن راضی بودم. 

عروسیم مثل یک رؤیای شیرین گذشت... خدایا شکرت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، negarr_m ، marjantt
۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #1225
سلام به همه
من یه لباس ساده با دامن حریر دنباله دار میخوام، دانتل و اینا هم نداره بجز دور مچش، لباس فرمالیته به اصطلاح!!!

دوتا مزونو دیدم، یکی مزون پریزاد سعادت اباد، نمونه اماده کم داشت، دوختش خوب بنظر میرسید، خوش برخورد بودن، قیمتشم منطقی و معقول بود، منتها هیچ لباسی واسه پرو نمیدادن قبل از قرار داد تصویر: images/smilies/dodgy.gif
مزون هِستیا هم دیدم، دیباجی شمالی، پرو داشت ، قیمتش خیلی خوب بود، دوختشم واقعا عالی بود، فقط خیلی بدمسیره واسم

میخواستم ببینم مزون هستی که خیلی تعریف میکنید ازش حدود قیمتش چقده واسه لباسای ساده؟ میترسم این همه راه برم خیلی بالا بگه قیمتوتصویر: images/smilies/sad.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام