• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون نازنین

۲۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ عصر توسط mahi19.)
ارسال: #31
RE: مزون نازنین
(۱۸-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ عصر)shina نوشته است:  بچه ها منم امروز رفتم مزون نازنین لباس عروسمو سفارش دادم.البته توی مزون رویا رفتم اما جفتش یکیه.دعا کنید لباسم خوب بشه.من خیلی استرس دارم.اما دیدم شما تعریف کردید سپردم به خودشون که واسم بهترین رو در بیارن.با دانتلش شد 1200

عکس لباستو داری؟دانتل متری چن شده؟ منم لباسی ک انتخاب کردم دانتلش زیاده نگرانم گرون شه اخه نمیخام زیاد گرون شه

بچها اگه اینجا سفارش دادید نگران نباشید ترفشو شنیدم خوبه کارش

(۱۲-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ صبح)Azin Rstg نوشته است:  دوستان لطفا کمککککککککککککک من رفتم اینجا لباسی که شنل و باربی و نایت لایت بهم گفتن 1400 اینجا می گه 1 تومن! ولی کار ازش ندیدم!اعتماد کنم بهشون به نظر شما؟راهنماییم کنین لطفا!

من تریفشو شنیدم اگه نگرانیت ایمه ک چون 1 تومن میگیره پس کارش بده اشتبا میکنی اما اگه پولش مهم نیس برات همون جایی ک دوس داری و استرس نمیگیری ببر

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
۲۱-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #32
عکس لباسمو دارم ولی بلد نیستم عکس بزارم:-(
۲۴-خرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #33
شینا باید اپلود عضو باشی هستی؟

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
۲۵-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #34
نه توی اپلود عضو نیستم عزیزم
۲۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ عصر توسط elly.)
ارسال: #35
پس چرا لباس منو انقدر گرون گرفت؟ لباسم حریر دامنش سیدانه. دانتل بالاتنشم خودم بردم براشون. گفت 2 میلیون و ششصد Sad منم گفتم قیمت همینه دادم Sad چرا؟

(۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ صبح)minase نوشته است:  ایشالا به زودی عروس میشی . نگران نباش . بچه ها جون کار اینجا خوبه؟ اگه کسی یه اطلاعات کامل بهم بده ممنون میشم . راجب قیمتاش و اینکه اگه خودمم طرح بدم میتونه برام دربیاره همونجوری؟ خوش قولن یا بدقول؟

عزیزم من طرح لباس عروسیمو خودم دادم تو ژورنال نبود،هنوز آماده نشده،فردا باید برم پرو اول. ولی لباس نامزدیمو از تو ژورنال انتخاب کردم عینا خود مدل بود خیلی هم خوش قولن نگران نباش. من 25 بهمن سفارش دادم 7 اسفند تحویلم دادن نامزدیمم 25 اسفند بود.

غم دارم
۳۰-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #36
الی جون کی رفتی.مال من یه مدل اسپوزا بود با تلفیقی از یه مدلی که خودم داشتم.مال من بالاش دانتل داره پایینشم حریره سیدانه.اما شد 1200.احتمالا کار دست لباست زیاده یا ازون دامنای پر انتخای کردی که پارچه حریر زیاد میبره.ادمای منصفین.به من چون از نوعروس رفتم بدون اینکه بگم خودش تخفیف داد.گفت بخاطر تبلیغ کارمون.اما مزون صفا همون لباس رو بهم گفت 1900.حالا نمیدونم چرا.شاید اون کارش بهتره.اما اینم من اینجا زیاد تعریف شنیدم
 سپاس شده توسط elly ، mahi19
۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #37
من دیروز رفتم اینجا سفارش دادم...مدل لباس پرنسس کیت میدلتون ( عروس انگلستان ) ...امیدوارم خوب بشه....استرس دارم راجع به مدلش ...تو رو خدا دلگرمی بدیننننننن

بس در این زندان تاریک ماندم
چهره ام پوسید ..
حنجرم حشکید ....
 سپاس شده توسط solijon
۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #38
عزیزم میشه بگی چقد بهت قیمت داد؟

۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #39
mazmazجون 1200 با دانتل کره ای ... بدون سنگ دوزی ..هنوز به اونجاها نرسیده ..فکر کنم با تور حدود 1500 در بیاد ...

بس در این زندان تاریک ماندم
چهره ام پوسید ..
حنجرم حشکید ....
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #40
(۱-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ صبح)leonoria نوشته است:  من دیروز رفتم اینجا سفارش دادم...مدل لباس پرنسس کیت میدلتون ( عروس انگلستان ) ...امیدوارم خوب بشه....استرس دارم راجع به مدلش ...تو رو خدا دلگرمی بدیننننننن

مبارکت باشه عزیزم .لباس عروس آستین بلند شیک ترین لباس عروسیه که میتونه باشه لباس خواهرمنم استین بلند بود عکساش فوق العاده بود . لباس شما هم مطمئنا زیبا خواهد شد . شک نکن .New1
 سپاس شده توسط leonoria
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام