• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون نازنین

۸-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #21
RE: مزون نازنین
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر)دخترک گندم گون نوشته است:  آره اون زمان که من خریدم گفت برات میدوزم سایز خودت بعد بهت اجاره میدم حدودا 200 تومن ارزونتر از خرید بود

البته من خریدمش

امضاتو بذار فروردین92 بعداز4سال عروس شدمWink

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #22
کارشون خوبه البته نسبت به مکانشون نسبتا قیمتاشونم خوبه
 سپاس شده توسط mahi19 ، زهرا و هادی
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #23
دوستان لطفا کمککککککککککککک من رفتم اینجا لباسی که شنل و باربی و نایت لایت بهم گفتن 1400 اینجا می گه 1 تومن! ولی کار ازش ندیدم!اعتماد کنم بهشون به نظر شما؟راهنماییم کنین لطفا!
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #24
کسی تا حالالباس عروس آستین بلند سفارش داده.Embarrased
 سپاس شده توسط زهرا و هادی
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #25
آره بچه ها من لباسم آستین بلند بود اینجا خیلی خوب بود هی میخوام تعریف کنم هی شاید احساس کنین دارم تبلیغ می کنم ولی واقعا کار دوختشون خوب بود
قیمتاشم من حدودا یه ماه پیش اینجا بودم گفتم چون هنوز پارچه ی از قبل خریداره شده داره قیمتاش پایین به خاطر اینه که اینطوریه ولی در کل تو مزون های میرداماد قیمتاش خیلی خوبه
محیه جان عروسیم دوباره عقب افتاد و خورد به بعد از ماه رمضون بازمSad
برا همین دلم نمیاد عوضش کنمSad

بالاخره بعد از 5 سال عقد رفتم سر خونه زندگیم 2 مهر 92
الان دلم همه چی میخواد مخصوصا مامان بابامو
ولی خیلی حال میده خونمSmile
 سپاس شده توسط mahi19 ، زهرا و هادی
۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #26
بچه ها من نمیخوام بالای 700 برای لباس عروسم هزینه کنم

بنظرتون این مزون لباسای ساده و قشنگی با این قیمت داره؟؟؟راهنمایی لطفا

الهی شکرتAngel
۱۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #27
بچه ها منم امروز رفتم مزون نازنین لباس عروسمو سفارش دادم.البته توی مزون رویا رفتم اما جفتش یکیه.دعا کنید لباسم خوب بشه.من خیلی استرس دارم.اما دیدم شما تعریف کردید سپردم به خودشون که واسم بهترین رو در بیارن.با دانتلش شد 1200
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #28
ایشالا به زودی عروس میشی . نگران نباش . بچه ها جون کار اینجا خوبه؟ اگه کسی یه اطلاعات کامل بهم بده ممنون میشم . راجب قیمتاش و اینکه اگه خودمم طرح بدم میتونه برام دربیاره همونجوری؟ خوش قولن یا بدقول؟
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #29
مرسی عزیزم.من خودم مدل دادم و با یه مدل اسپوزا که داشت باهم تلفیقشون کرد.قیمتاش خوب بود.لباسی که اینجا من پرسیدم گفت 1400 مزون صفا گفت 2400.البته خوب مزون صفا هم کارش خوبه مثل اینکه.قیمتاش تو میرداماد مناسبتر از بقیه جاهاست.خانم بهارلو هم که من باهاش حرف زدم اطمینان داد که همونیکه میخوام در میارن.
۲۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ عصر توسط کیت میدلتون.)
ارسال: #30
منم رفتم این مزون لباس ملکه رو گفت2 تومان اما هیچی بهم نشون نداد و نتونست منو قانع کنه رفتم مزون صفا لباسم رو سفارش دادم 4200 خیلی عالی مشاوره میدن وپرسنل مودب و دوست داشتنی داشت با حوصله تمام پارچه ها رو بهم نشون دادن من تونستم دانتل عین لباس ملکه رو انتخاب کنم. مزون نازنین بد نیست اما مزون صفا معرکه است
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام